Pisanki Wampa

  • wpisów
    6
  • komentarzy
    30
  • wyświetleń
    1192

TOP 5 - DODATKI DO OMSI

 

 

MOJE TOP 5

-

Wydane dodatki

autor: wamp1992

 

Krótko mówiąc dziś nie będzie już kontrowersyjnie. Wszyscy którzy swój debilizm tłumaczyli prowokacjami mogą opuścić salę. Jestem żałosny i bezczelny. To także już wiem. W tym tekście opiszę 5 dodatków które ja uważam za dobre i które polecam każdemu. Przejdźmy do rzeczy, nie będę was już męczył. 

Mapa Wrocławia v.0.2 BETA by Siroccoxp

 

UUP95bnvbS-7kio6Z8VdKPow0uYhnjSQiWTt23WoWNfHcNcz3FKVzmYNroWs5zjbqxkJzJlAZaL0zL_2JChKmeE_-sgWyBdBcqWsMM1sePKThJduOAILm4UwksJd3wKefgFAtiV7

 

Must have każdego gracza. Linia 125 o idealnej długości jazdy. Trasa jest ciekawa, przemierzamy spokojne okolice a także ruchliwe skrzyżowania, zróżnicowana. Dodajmy że ilość kursów także zachęca, szczególnie osoby które grają na realnym czasie. Wydajność jest na + poza jednym miejscem, które da się tak naprawdę znieść. Powstaje nowa wersja, życzę autorowi sukcesu, bo jest to moja ulubiona mapa. Gratuluję @siroccoxp.

 

Mapa Bytom - ReWorked (v1.00) by Ogon

 

gIHcuOJG_7lDVl1zgtv9xV5G6dTJhNaj8w0tVWICW7zbOeeZTBpTxIr4Caw-kvkrmtEdaitA8F5QOtgJVMVazVhlDACb8a_uoUJIIPCyX2oDJ3isKJnHAI_ANN_XhV7SF6oRJJLq

 

 

 

Mimo tego, że mapa ma jedną dość krótką linię (coś koło 15minut) to zachwyca. Jakość wykonania i dbałość o szczegóły powinna być wzorem do naśladowania każdego początkującego twórcy. Pierwotna wersja jest stworzona przez @mystory, zreworkowaną zaś przez @eSeL i @Ogon. Mapa zachwyca dużą ilością obiektów dedykowanych. Warto przetestować, nie zawiedziecie się.

 

 

Mapa - Fikcyjny Szczecin 2.50.03

 

   NihEZyW63sRGSH9CXNeSsBnwSpNEnVUuAxWV17QXhAyuSw1RJGm1hqTEucphqi7YptHy2sZs9hwIdtnT0jtordXYHY8NYm_d7kID8ciPs4VDp-qDFpaM_spSIfV94W54bi-75DWo

 

Aż żal o tej produkcji nie wspomnieć. Mr Yankes stworzył naprawdę dobrą produkcję. Każdy znajdzie coś dla siebie przez to, ile linii jest dostępnych na mapie. Nowych jest na pewno ponad 15 (nie liczyłem dokładnie). Na plus mapy zasługuje na pewno wysoka optymalizacja mapy. Trasy są dość zróżnicowane, każda linia prowadzi gdzie indziej. Paczka całościowa jest dobrze spakowana, znajdziemy w niej rozkłady, warianty AI co zasługuje na duży plus. Zachęcam do przetestowania.

 

Autobus - Solaris Urbino PL MegaPack

 

Tfxxk4Y.jpg

 

O tym arcydziele trzeba było napisać. To co zrobił dla nas @CraherPL wraz z Łapką jest cudem polskiej sceny OMSI. Na pewno przetestował to każdy z Was, jeśli nie zachęcam. Duża ilość sevtarów, do wyboru trzy pulpity (FAP, MOKI, Actia), fizyka prowadzenia zachęca do jeżdzenia na niejednej linii. Jest to najpopularniejszy autobus na naszej polskiej scenie i zasługuje na taki tytuł. Autor zapewnia, że niedługo ujrzymy kolejną wersję, życzę powodzenia i oczekuję na wydanie!

 

Autobus - Mercedes-Benz O530 “Facelift”

 

ijGVZwTh-OeuMzLUc-ZLg6zUBAUYdkScUkam_wnOTslG5QFJLwxXbLGfNIFmXpcpRPfj1YTV2_DtVjqNTRNXF79ZqEjxYDLGzI8phGQbQ2u7KDZX86yfjqFNcNhFzcAZhKo5CmO9

 

 

Kolejnym dziełem do przemierzania kilometrów po mapach jest oczywiście Mercedes. @helvete bazując na Mercedesie Citaro Altera  stworzył Citaro Facelift. Autobus który posiada według mnie najrealniejszą ze wszystkich autobusów fizykę jazdy. Na plus zasługuje nie po raz pierwszy wysoka optymalizacja oraz dbałość o szczegóły. Jednym z plusów jest ogólnodostępna modyfikacja na sterownik SRG-3000. Przejechałem nim już kilkaset kilometrów i model jest godny polecenia każdemu początkującemu jak i doświadczonemu graczowi OMSI. 

Myślę, że na dziś tak prezentuje się pierwsza piątka tytułów dodatków które przyszły mi do głowy od razu gdy tylko pomyślałem o moich 5 ulubionych dodatkach. Gratuluję sukcesu autorom oraz życzę dalszych sukcesów w tworzeniu ich dodatków. Jesteście wzorem do naśladowania, szacunek.

 

wamp1992

 

 

 

 


4


4 komentarze


Tylko optymalizacja zależy od komputera , po za tym silnik OMSI jest bardzo wymagający , więc coś za coś.Co do dodatków to Jelcz od piekarza też jest wart uwagi.

0

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Ehhhh, mapę robiłem z eSeLem, na, on odwalił większość roboty, a o nim nie ma ani słowa...

3

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz