Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Dziś
 2. Wczoraj
 3. WITAJ TU KAMIL ŻAK JESTEM MIESZKAŃCEM JAWORZNA PROSZĘ O PROJEKT PKM JAWORZNO  KATOWICE JUŻ SĄ WIĘC PROSZĘ O TOM MAPKĘ Z GÓRY DZIĘKUJE  MACIĘ CZAS DO KOŃCA ROKU 

  1. wamp1992

   wamp1992

   Macie czas powiadasz? 5a za nieokazanie należytego szacunku.

 4. Ostatni tydzień
 5. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 6. Wyżej nad treścią postu jest data i rok zamieszczenia wpisu. Odkop.
 7. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 8. Nie uważasz że trochę odkop?
 9. Brakuje chłodzenia, chłodzenie też musi być w miarę dobre, aby utrzymać odpowiednią temperaturę podzespołów ;).
 10. Polecam obsa, ponieważ jest darmowy, nie ma żadnych znaków wodnych, nagrania mało ważą lecz niestety jakość nie jest jakaś wybitna, ale i tak polecam ;).
 11. Niestety, ale nagrywanie okna programem camtasia jest nie możliwe. Jedynie za pomocą ustawienia gry na tryb okna.
 12. Post został wydzielony na prośbę autora.
 13. Praga Południe/Wawer melduje się!
 14. Mapa jest prawie na ukończeniu Wydanie: Jeszcze nie wiadomo kiedy ale nie potrwa to długo (może wakacje) Zostało jeszcze zrobienie -Rozklady -Ruch AI -Poprawki na ul.Bezpieczna, ul.Osobowicka aż do rędzina Screeny będą nie długo (moze filmik) To tylko informacja Pozdrawiam
 15. Zmiana programu którym otwierasz notatnik nie ma nic wspólnego z obsługą go przez program OMSI Zwei o ile nie zmieniłeś rozszerzenia pliku. Przy okazji podeślij ten HOF tutaj w temacie a postaramy się Tobie pomóc i znaleźć winowajcę problemu.
 16. Witam serdecznie.Mam taki dość pewnie błahy i nietypowy problem.Otóż jakiś czas temu zmieniłem w pliku hof aby otwierał go za pośrednictwem Notatnika...Stąd moje pewnie błahe pytanie jak można zmienić to z powrotem tak jak było(zauważyłem że ludzie nie wchodzą do autobusu).Z góry dziękuję za pomoc
 17. ej wiesz co jeżdże 820 na co dzień i mam taką sprawę kosmetyczną odnośnie twojego urbino 18 T Pawelec, ponieważ brakuje mi w tym urbino po prawej stronie ( od strony nie posiadającej drzwi) naklejki z informacją że jest to autobus również PKM-u Świerklaniec. To tylko mała naklejka a zobacz jak wiele zmienia.

  1. kuiama

   kuiama

   Zawsze można sobie dodać :P

  2. Lubel

   Lubel

   @kuiama Nawet tak nie mów bo za chwilkę dział problemy będzie nas witał napisałem "jak dorobić naklejkę pkmu w solarisie". Pozdrawiam ;)

  3. kuiama

   kuiama

   w każdym razie nie chce mi się robić poprawek :P

 18. Wcześniej
 19. Witam Mam następujący problem , gdy skonfiguruje kierownicę z omsi2 wchodząc w autobus i pedał gazu jest wciąsniety do połowy, pedały gazu poprostu szybciej autobusowi nadaje obroty a pedały hamulca zmniejsza obroty (czyli hamulca nie ma ) . Czy ktoś mi pomoże skonfigurować kierownicę tak ja trzeba?
 20. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 21. Jak wyżej zły dział. Jako że to nei jest twój pierwszy post, ostrzeżenie za to.
 22. Po pierwsze primo zły dział, po drugie primo ultimo jeżeli chcesz by ktoś zrobił dla ciebie teksturę to w tym dziale: http://omnibussimulator.pl/index.php?/forum/54-tekstury/ poszukaj lakiernika który przyjmuje zamówienia na tekstury.
 23. Witam serdecznie, ja tutaj przychodzę ponieważ chciałbym zdobyć teksturę do Scani GN14 malowanie Szczecińskie spędzam godziny nad szukaniem tego posta gdzie owe malowanie jest, lecz nie mogę znaleźć i dlatego pytam się czy ktoś posiada takie malowanie jeśli tak proszę bardzo podesłać w tym wątku w przypadku zamknięcia na pw. Dzięki!
 24. Cześć! Chciałbym wam przedstawić ofertę pracy w mojej vFirmie! vZTM to skupisko ludzi z pasją do gry oraz realnych warunków pracy, staramy się aby nasi kierowcy czuli pełną satysfakcje z pracy u nas;) Co mamy wam do zaoferowania? - Nabór na wysokie stanowiska!- Następujące rangi: a) Nadzorca Ruchu,b) Kierownik Zajezdni,c) Kierowca, d) Lakiernik,e) Administrator,f) Mapper, - W naszej vFirmie nie spotkasz się z odrzuceniem wniosku o prace jeżeli będzie on napisany według wzoru oraz spełniał wymogi zatrudnienia!- Jesteśmy otwarci na propozycje dołączenia do naszego zarządu kolejnych vFirm, które będą chciały z nami tworzyć całość.Firma już wystartowała! Czekamy właśnie na ciebie i twoich znajomych!Już teraz złóż wniosek o pracę w naszej vFirmie!Zarejestruj się u nas: KLIK! Z pozdrowieniami! Eryk
 25. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 26. Jest napisane w tagach. Czytamy cały wątek, nie tylko kilka linijek.
 27. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 28. Widzisz datę założenia wątku? autor już dawno nie jest w temacie OMSI i raczej nikt nie posiada malowań z 2012 roku.
 1. Pokaż więcej aktywności