Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Dziś
 2. Wczoraj
 3. Mapa Polski jest na razie w powijakach, aktualnie tworzone są drogi z Niemiec do granicy z Polską. Z innej beczki , zapowiedź myjni :
 4. Tak też uczyniłem z Wrocławiem, da się robić kursy nie mniej jednak to miałe miejsce występuje na skrzyżowaniu FAT...Omsi ładuje textury wielokrotnie nie mniej nie przynosi to efektu. Także nie wiem zupełnie o co chodzi.
 5. wgraj mape na nowo
 6. Poranny kurs na linii 97 relacji: Jerzykowo -> Piekary Wlkp
 7. pomocy

  Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 8. Witam serdecznie, szanowni uzytkownicy, po wgraniu zarówno mapy Wrocławia jak i Warszawy mam ten sam problem, mianowicie po 3-4 przystankach nie ma mam dalszej części mapy. Jest biała plama. Początkowo myślałem, że to wina mapy Wrocławia ale kiedy wgrałem Warszawę miałem to samo. Załączam foto dla rozjaśnienia sytuacji. Bardzo proszę o pomoc, co jest nie tak, co powinienem zrobić. Z góry serdecznie dziękuję.
 9. Ostatni tydzień
 10. pomocy

  potrzebuje pomocy problem z Omsi 2 klikam na ikone Omsi i nic nie włancza się pomocy
 11. Witam. Podziwiam te wszystkie fotki i filmy. Powiem tak: Mapka wydaje się lepsza pod względem wykonania niż wszystkie z płatnych dodatków. Nie mogę się doczekać. Wydaje mi się, że twórcy podstawowej wersji gry mogliby brać z Ciebie przykład.
 12. Kolejny autobus z Berlina został wysłany do Teltow ponieważ na tamtejszej zajezdni nadal brakuje kierowców oraz co poniektóre autobusy wymagają natychmiastowych napraw Solaris opuszcza ścisłe centrum Winsenburga by objechać południową część miasta żeby dostać się do południowego dworca w Winsenburgu Rezerwowy ex. Sosnowiecki Jelcz obsługuję dziś brygadę na linii szkolnej E za nim stoi Mercedes na linii 52 który podąża do dworca w dzilenicy Bullsberg
 13. Ta zawartość została usunięta z powodu prośby autora.
 14. Autobus linii 104 oczekuje na odjazd.
 15. Zamykam z racji przedawnienia tematu
 16. Dobrze, zgłoszone Administratorowi. Pozdro milosz20
 17. mapa

  Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 18. mapa

  Dubel, do kosza
 19. mapa

  Projekt: Projekt Lublin Wersja: 1.1 Autor: rob85, klocrafi Download: Link Opis: Pierwsza wersja mapy Lublina, zawierająca trasę linii 55 odwzorowaną na rok 2013. Długość trasy wynosi około 14 kilometrów, rozkładowy czas przejazdu to 40-45 minut. Linia przejeżdża przez lubelskie dzielnice Felin, Bronowice, Śródmieście i Czechów. Mapa zawiera około 500 obiektów dedykowanych. Do mapy dołączone są realne zapowiedzi. Mapa jest dość ciężka i dlatego przeznaczona raczej dla mocniejszych komputerów. Osobom ze słabszymi maszynami proponuję w pierwszej kolejności wyłączenie cieni (jeśli ktoś z tego w ogóle korzysta, mapa i tak nie jest do nich przystosowana), wyłączenie ruchu autobusów AI, ograniczenie ruchu samochodów (jest ustawiony duży w wielu miejscach, żeby nie było przyspieszeń względem rozkładu) oraz wyłączenie lusterek na krytycznych odcinkach. Wariant przez Grygowej został dodany w poprawce 1.1, wraz z innymi zmianami. Następnie będę odwzorowywał linię 156. Licencja jest zawarta w pliku Readme, natomiast wypunktuję to również tutaj, żeby nie było niedomówień: Zakazuję wykorzystywania obiektów dedykowanych z katalogu Lublin na innych mapach bez mojego pozwolenia. Proszę o podawanie odnośnika do pobrania ze strony projektu, a nie bezpośrednich linków do hostingu. Filmik z przejazdu KajotaT3D:
 20. Wcześniej
 21. Płynność na poziomie 30 fps nie zapewnią ci ustawienia. Spowodowane jest to tym, że każda mapa jest inaczej zoptymalizowana. Np na Projekcie Szczecin możesz mieć 60fps a na Starachowicach 20fps. Spróbuj ustawić odległosć rysowania obiektów na około 750 ruch AI wg twoich potrzeb, odznacz w zakładce grafika niską jakość i rozdzielczość tekstur, rozdzielczość tekstury w lusterkach daj testowo na 256 i pamięć 1500mb. Maks złożoność mapy daj na 1 a obiektów na 2 lub 3. Resztę zostaw jak jest.
 22. Witam wszystkich członków forum potrzebuje porady nie mam pojęcia jak ustawić zależy mi na płynności na poziomie 30fpsów Procesor: Intel Core i5 6300HQ Pamięć ram: 4GB Typ systemu: 64-bitowy Karta graficzna: Nvidia Geforce Gtx 960m OS: Windows 10 Dysk: 1TB Pozdrawiam
 23. Witam, mam pewien problem z wersją R&G, ponieważ wyskakuje coś takiego: Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam PS. Dodam, że działa tylko w wersji Pixel.
 24. Dzień dobry, wracam po kilku latach, czo tu się staneło się od 2014...

 25. Proszę, potrzebuję plików do mapy Jaroszewo - Wilczyn Jezioro: Sceneryobjects\billboardy piles nie nie jedz\awkst.sco Sceneryobjects\Buildings_Alex fixed by Heir\field.sco Sceneryobjects\Buildings_Alex fixed by Heir\lodki.sco Sceneryobjects\GigaPack\Domy\Dom2\dom2.sco Sceneryobjects\Heir\krotki\forest_backdrop01.sco Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\Bras_dum172.sco Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\Bras_dum173.sco Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\Bras_dum174_242.sco Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\Bras_dum9.sco Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\Kys_dum100.sco Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\Kys_dum56.sco Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\PletU_dum32.sco Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\Unh_dum8.sco Sceneryobjects\More Trees Addon\Tree3.sco Sceneryobjects\More Trees Addon\Tree4.sco Sceneryobjects\More Trees Addon\Tree5.sco Sceneryobjects\MSTS_Trees\hornbeam13a.sco Sceneryobjects\MSTS_Trees\lime17a.sco Sceneryobjects\MSTS_Trees\walnuttree17_1 - Kopia.sco Sceneryobjects\MSTS_Trees\willow16_1a.sco Sceneryobjects\MSTS_Trees\woody_species13_1a.sco Sceneryobjects\Plot1\plot.sco Sceneryobjects\Pshenitsa\field.sco Sceneryobjects\Starachowice\slupkiprzystankowe\znakprzystankowy\znakprzystankowy.sco
 1. Pokaż więcej aktywności