Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 23.06.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  Witamy serdecznie Rozpoczynamy kolejny konkurs, w którym do zgarnięcia będzie ranga Aktywnego na okres 3 miesięcy. Co trzeba zrobić? Tym razem zadanie konkursowe jest związane z naszym fanpage. Chcemy zmienić tło naszej facebookowej strony na nowe, odświeżone, nawiązujące tematyką do OMSI. Jakie są wymagania? 1. Jeden uczestnik może wysłać maksymalnie 3 prace konkursowe 2. Obraz musi być w rozmiarze 828 px x 315 px 3. Preferowany format grafiki to .png 4. Grafika musi zawierać logo omnibussimulator.pl, a także screen z OMSI 1 lub OMSI 2 wykonany przez twórcę pracy Postanowienia końcowe: Gotowe prace wysyłamy do organizatora, czyli do OmniWin'a drogą prywatnej wiadomości. Skład jury to @OmniWin, @JSS oraz @wamp1992 Czas trwania konkursu zależny jest od liczby chętnych. Gdy osiągniemy zadowalającą liczbę prac, oznajmimy w tym wątku z tygodniowym wyprzedzeniem zakończenie konkursu i wyłonienie zwycięzcy. Liczymy na Was! Powodzenia! Poniżej materiał pomocniczy w postaci loga: LOGO BEZ TŁA
 2. 2 punkty
  To nie rangi tylko grupy i nadaje je admin a rangi to : nowicjusz, początkujący, wdrożony, wyjadacz, weteran zależne jedynie od liczby postów.
 3. 2 punkty
  Omni nad tym pracuje, to nie takie proste , ten adres co kieruje na forum też jest na tej domenie ale z indeksem, zamiana nazwy nie daje rezultatu.
 4. 2 punkty
  Z uwagi na zablokowaną domenę nie działa na razie czatbox więc to jest miejsce na wolną wymianę zdań.. Trwają prace nad przywróceniem właściwej funkcjonalności forum.
 5. 2 punkty
  Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 6. 2 punkty
  Wyniki konkursu widoczne są na fanpage . Zapraszamy
 7. 2 punkty
  ZA 24H ZAKOŃCZENIE KONKURSU I WYŁONIENIE ZWYCIĘZCY.
 8. 2 punkty
  W Toruniu nieistniejąca już firma Migro miała kilka MANów SD200 i SD202 które dowoziły do supermarketów.
 9. 1 punkt
  Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
  Od nikogo z obecnej tutaj administracji nie zależy komunikat na głównej stronie.
 13. 1 punkt
  Jeszcze ekspert i zasłużony, ale ten ostatni, to wiem, że na strefie, a tu może nazywa się inaczej
 14. 1 punkt
  @Roland Kropki oznaczają rangi - ponad 600 postów to 5 kropek i ranga Weteran ale ty sobie zmieniłeś napisa na "Dejcie na tacę" . 1 kropkę ma początkujący do 50 postów.
 15. 1 punkt
  Też nie wiem, co to takiego
 16. 1 punkt
  Nawet nie pamiętałem, że są tam kropki, które dokładnie masz na myśli? (może w mobilnej ich nie widzę)
 17. 1 punkt
  @Roland Popieram, choć już się odzwyczaiłem od klikania w baner.
 18. 1 punkt
  Czy nie dałoby się podpiąć pod bannera obecnego sprawnego adresu, zamiast głównej domeny? Obecnie człowiek odruchowo klika w główny bannera i komunikat o kłopotach. Chyba, że da się zrobić dopiero po dostępie do niej.
 19. 1 punkt
  Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
  Witam, poszukujemy Redaktora --> Administratora wszystkiego co dzieje się na Forum poza kwestiami technicznymi. Wasze kandydatury proszę zgłaszać na starzynski.d@gmail.com Najważniejsze w nich jest opisanie w 3 zdaniach waszego pomysłu na forum. Jak dobrze wiecie nasza narodowa cecha to słomiany zapał więc wymagana jest udokumentowana aktywność na Forum ,żeby zaoszczędzić wszystkim czasu a wam pracy proszę o nie zgłaszanie się osób które mają 10 postów. Warunki naszej współpracy są do ustalnia, jestem otwarty na wszelkie rozsądne propozycje.
 22. 1 punkt
  Witam, zmieniła się Administracja nie FORUM! nie będę ukrywał że nie jesteśmy ekspertami jeśli chodzi o OMSI ale nie o to chodzi NIE ZAJMUJEMY SIĘ OMSI, ZAJMUJEMY SIĘ ADMINISTRACJĄ FORUM, stroną techniczną, serwerami itd. JEŚLI JEST TAKA POTRZEBA pilnujemy ETYKIETY i każdy kto przekroczy pewną linię zostanie usunięty z FORUM. CO Z TEGO WYNIKA FORUM BĘDZIE UTRZYMANE OD STRONY TECHNICZNEJ NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE (zajmie to trochę czasu bo nie pracowaliśmy na tym skrypcie myBB) PRZEZNACZYMY BUDŻET NA KONKURSY itp. NA FORUM BĘDĄ REKLAMY (ALE BEZ PRZESADY) I WYŚLEMY DO WAS CO JAKIŚ CZAS E-MAIL REKLAMOWY WSZYSTKIE INNE SPRAWY ZALEŻĄ OD WAS i OMAWIAJCIE JE Z mypoorbrain Pozdrawiam Daniel
 23. 1 punkt
  Główny Administrator DanielDaniel Odpowiedzialny za: Ekipę forum Problemy z funkcjonowaniem forum Problemy z serwerem Problemy z kontem Problemy z hasłem Problemy z rejestracją Kontakt: Prywatna Wiadomość -------------------------------------------------------------------------------- Administrator OmniWin Odpowiedzialny za: Utrzymanie porządku na forum Przyjmowanie skarg od społeczności Problemy z kontem Problemy z hasłem Kontakt: Prywatna Wiadomość GG - 46023107 -------------------------------------------------------------------------------- Moderator Stonuk Odpowiedzialny za: Utrzymanie porządku na forum Zarządzanie wątkami (otwieranie/zamykanie) Utrzymanie porządku na Czatboxie Kontakt: Prywatna Wiadomość GG - 52597543 ----------------------------------------------------------------------------------- Moderator wamp1992 Odpowiedzialny za: Utrzymanie porządku na forum Zarządzanie wątkami (otwieranie/zamykanie) Utrzymanie porządku na Czatboxie Kontakt: Prywatna Wiadomość
 24. 0 punktów
  Co do linii kolejnych to ostatnio myślałem właśnie na ten temat i podzielę się myślą: Doprowadzić linię 24 do Bytomia, po czym dobudować linię 99. Potem zrobić linię 42. Mam wtedy fragment linii 61 czy 27 więc zrobiłbym oby dwie linie (najpierw 61) co mi wtedy daje opcję z linią 40 co podałeś. Linia 61 i 27 omija spodek, co mnie cieszy, bo byłby duży problem co do modelowania spodku, Jak na razie jest baaaaardzo dużo możliwości co do rozbudowy mapy. Z Kościuszki odjeżdża z ok. 30 linii. Jeszcze dodać linie np 807 czy 90, które przejeżdżają przez Będzin, to dodatkowo kilka linii. Przykładowo zrobiona jest linia 27 i już kolejna możliwość rozbudowania mapy o kolejne linie, które jadą z Katowic i tak dalej i tak dalej. Na ile mi sprzęt i czas pozwoli, tyle zrobię ile dam radę. Pozdrawiam.
 25. -3 punktów
  Jesteś żałosny i chyba jakimś fuksem masz taką reputację