Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 27.06.2017 w Posty

 1. 1 punkt
  Bedzie kilka AIlistów. Bedzie specjalny AIlist dla osób bez dodatków płatnych.
 2. 1 punkt
  Widać że mapa ma swoje lata ze względu na chodniki i drogi rzadkością już używane na mapach, aczkolwiek cieszy że mniej FPSów zjedzą obiekty. Powodzenia w budowaniu mapy!
 3. 1 punkt
  To skoro tak to tylko ostaje się zamienić Stadtbusfamilie na NG/NL podstawowe i jest ailist. Aktualnie robię helpery dla linii oraz poprawiam. Wydanie Kydczic dwójki już niebawem. Poprawce uległ fragment linii 13 w okolicach Miechowic między przystankiem Miechowice Sklep a Obywatelska.
 4. 1 punkt
  Dziękuję, życzę miłej jazdy! ;-)
 5. 1 punkt
  Cześć, witam was wszystkich bardzo serdecznie. Ostatnie dni spędzałem na rozmyślaniu nad kwestią mapy Katowic do OMSI. Zastanawiałem się jakie linie stworzyć, żeby mapa była jak najmniej zasobożerna, ale prezentowała klimat Katowic choć w tym najmniejszym stopniu. Ostatecznie wybrałem do stworzenia całą trasę linii 689 od katowickiego Dworca Podziemnego, aż po Szyb Stanisław w katowickiej dzielnicy Murcki. W sumie w późniejszym czasie pojawiłaby się możliwość rozszerzenia mapy o linię 9 i 10 w skróconej relacji (Dworzec - Ochojec Szpital - Dworzec), a także linię 297 (Dworzec - Osiedle Odrodzenia - Dworzec) i 804 (Brynów Pętla - Osiedle Odrodzenia - Brynów Pętla). Choć same plany wydają się bardzo wygórowane, stwierdziłem że warto poszukać osób chętnych do budowy takiej mapy (głównie potrzebuję osób potrafiących modelować, jak i konwertować obiekty). Myślę, że edytor jestem w stanie szybkim czasie ogarnąć kierując się poradnikiem dotyczącym edytora, jak i budowy mapy od podstaw (jednak pomimo tego cieszyłbym się dostając rady od bardziej doświadczonych w temacie edytora kolegów). Poza znalezieniem ekipy budującej, zamieszczam ten temat jako taką małą zapowiedź całego projektu, żeby zaczerpnąć uwag dotyczących samej planowanej mapy Katowic. Z góry za wszelkie rady i pomoc dziękuję, w ostatecznej fazie budowy mapy (jeśli do niej dojdzie) na pewno o nikim nie zapomnę. Serdecznie pozdrawiam, Mark.
 6. 1 punkt
  Wielki szacun i czekam z niecierpliwością. Pozdrowionka.
 7. 1 punkt
  Model cały czas jest tworzony przez Ogona i będzie wydany dla wszystkich.
 8. 1 punkt
  Toż to RiGCZu trzeba nie mieć, żeby takie coś wstawiać. Mapa to niestety totalne dno, przykro mi, ale zamykam ten wątek. Przynajmniej oszczędzę Ci słów krytyki i hejtu. Elo
 9. 1 punkt
  Witam! A więc w skrócie, mam zamiar z kolegą otworzyć vfirmę vPKM Gkliwice Wszystko zaczyna się dobrze lecz zaczął się problem. Mapa PKMu jest zbyt duża do zrobienia w 2 osoby więc szukamy pomocy. Kto chętny może pisać na pw lub tu Więcej o firmię nie będę przedstawial bo to będzie niespodzianka Pozdrawiam i zachęcam do pomocy! [mod]Przeniesiono do bardziej prawidłowego działu... 21.10.13/Piotrek[/mod]
 10. 1 punkt
  Jak na pierwszy raz fajny Takie pytanie jakie linie zamierzasz robić ostatecznie ? Czy zrobisz Stawową/Mickiewicza/Piotra Skargi? I czy zrobisz 870?
 11. 0 punktów
  Dodam, że samo chwalenie się tym, że są przystanki, z których nie ma nawet pożytku, bo nie ma kostek busstop, jednocześnie bez choćby słowa "przepraszam, nie umiałem", ew. prośby, by ktoś kto umie, zechciał je dorobić (nie wiem, może na zachętę, byś zrobił coś więcej) - za to jest zakaz wstawiania na inne fora - zakaz zupełnie bez sensu, bo raczej nikt by tego nie chciał zrobić jest conajmniej niestosowne. Pominąwszy bezużyteczność tej modyfikacji, mamy do czynienia z lekceważeniem zasad dobrego wychowania - brak przeprosin za braki + bezsensowny zakaz. Dobre chęci nie wystarczą w tym przypadku, zaś takim tworom mówimy stanowcze NIE! - powrót do edytora, nabywanie koniecznych umiejętności, by modyfikacja była chć użyteczna, jeżeli już machnąć reką na wygląd i grzeczna prośba o pomoc, jeżeli potrzebna - wysoce wskazane
 12. 0 punktów
  Mamy rok 2017 czy 2012? Już Fikcyjny GOP przy tym lepiej się prezentuje. Mapa prezentuje się tragicznie, żeby, ktoś nie mówił, że oceniam po jednym screenie, pobrałem mapę, żeby sprawdzić jak to wygląda. Co to ma w ogólnie być?! Zrobione na szybko, bezmyślnie. Polecam zacząć od pustej mapy a nie modyfikować Grundorf który sam pozostawia wiele do życzenia. Modyfikacja ta nie ma żadnego sensu, jest ich wiele. Ta chyba jest najgorsza, nawet brak konwertu do OMSI 2. Popracuj nad czymś innym. Mam nadzieję, że nie odbierasz to jako hejt, tylko opinie. Pozdrawiam.
 13. -1 punktów
  Autorzy projektu: Invis, Aragok Autor modelu: Gocek Skrypty: bottleman111, CraherPL Myślę, że modelu nie muszę nikomu przedstawiać. Obecnie trwaja pracę aby poprawić zauważone już przez użytkowników błędy, a także tworzone są skrypty. Zdaję sobie, że model nie perfekcyjny, ale tworzymy go na miarę naszych umiejętności. Czytałem, że wam się dźwięki nie podobają. Nie mam dostępu u mnie wgl do Solarisów, Aragok nie ma dobrego sprzętu i Gocek też, więc jeśli ktoś nagra odpowiednie materiały to chętnie je przygarnę.
 14. -1 punktów
  tam, pomoże ktoś mi z aktywacja omsi? Mam problem z aktywacja omsi na aerosoft lauhcher, wysyłam dane i powinien mi na pocztę przyjść klucz aktywacyjny a nie przychodzi. Może ktoś miał też ten problem i pomoże mi go rozwiązać?
 15. -1 punktów
  Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 16. -1 punktów
  Jak mozna pobrac te mape
 17. -1 punktów
  Jak tam prace? Kiedy możemy się spodziewać wydania?