Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 19.04.2017 uwzględniając wszystkie działy

  1. 1 punkt
    Witam! Jako, że mmiki26 pojechał na urlop ja też gnać z Gdynią nie będę, aby nie wzbudzać na nim presji czasu. Postanowiłem więc, że na czas jego nieobecności zajmę się inną, krótką mapą, która ma posiadać jedną linię miejską numerowaną jako 130 usytuowaną na obrzeżach miasta Karbowo. Wszelkie szczegóły co do kierunków i nazw miejsc na mapie są na razie nieznane:P. Moim głównym celem na mapie jest minimalizacja różnorodności obiektów oraz maksymalna wydajność jaką jestem w stanie uzyskać. Mapa na razie nie posiada ruchu AI, gdyż całość zamierzam układać sam wraz z kostkami ruchu więc spotkamy zupełnie nowe skrzyżowanka. Jako, że linii tworzyć na mapie nie potrafię poprosiłem o pomoc Piotra Sekułę, który zgodził się pomóc i w swoim czasie mapę ode mnie otrzyma;) A teraz zdjęcia:
  2. 1 punkt
    Cześć. Chciałbym napisać Opinie tego forum. Zalety : - Więcej autobusów niż na strefa-omsi.pl - Ogarnięta administracja - Łatwe ustawienie podpisu - Więcej map niż na strefa-omsi.pl Wady : Na razie brak =) OCENA : 10/10
  3. 1 punkt
    Dwa kolejne zdjęcia z prac. Chciałem, aby Fraps pokazał autentyczne fps'y na zdjęciach, ale guzik z tego wyszło bo za każdym razem, gdy fotka miała zostać zrobione na moment się zacinało i fpsy szły nieco w dół. Mimo wszystko i tak jest się czym chwalić pod względem optymalizacji:D. EDIT. Lampy zmienię, aby nie były na przeciwko siebie, a oświetlały drogę "zygzakiem".