Biały

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Biały

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Przecież to jest normalne, że znajomi przesyłają sobie modele między sobą. Te modele można nazwać po imieniu, że to Priv jest zresztą tak jest w każdym symulatorze. Nie którzy myślą po prostu, że jak coś autor pokaże to od razu zostanie to wydane, tak nie jest.
 2. Z ogólnego punktu widzenia model nie jest taki zły. Są minusy, moim zdaniem w postaci samych tekstur. Pulpit mimo błędów jest praktyczny, ładnie ustawiona kamera która pozwala nam również operować myszką co mi się osobiście podoba ponieważ nie trza się trudzić zmieniając kąty padania na jakiś element czy te spojrzenie w lewe lusterko co wskazuje na komfort dla samego siebie i można tym autobusem trochę pojeździć, klima szwankuje mam nadzieje, że w poprawce zostanie poprawione. Myślę, że takie ustawienia ( pozycja kierowcy ) jakie są w U10 zostaną wykorzystane w kolejnych nowych modelach. Ogólna ocena 4+/6
 3. Lion's z nowej dostawy.
 4. Mam nadzieję, że zakres linii będzie taki jak w ostatniej odsłonie PKM-u Mączno.
 5. Przy tym jelczu trzeba by się było pokusić o całą wymianę tekstur w środku.
 6. Pod koniec mojej przygody z tą serią gier.
 7. Ja mam pytanie z innej beczki. Czy przed wydaniem, była by możliwość zrobienia pokazowego filmiku z jazdy ?
 8. Przecież na lusterku jest tekstura piętrusa ( 79-85 ) ...
 9. KaJot, VDO 2 będzie modelował sam, czy wyciągniesz z vbusa czy innego ustrojstwa ?
 10. Zrób M11 albo 120 i będę cie wielbił !
 11. Od nowego roku rozpocząłem pracować jako kierowca i po 3 dniach dostałem na stan takiego oto mana. 3 dni później, poranne spotkanie na pętli godzina 5:30
 12. Próbowałeś go exportować ? Bo przeważnie takie rzeczy dzieję się tylko w zmodzie lecz po exporcie i w grze wszystko jest w porządku.
 13. Odezwał się arcymistrz OMSI. Uspokójcie się, mateusz wydał model napisaliście mu co ma do poprawki i niech tak zostanie, bo pewnie jakiś odsetek użytkowników nie jechała nigdy tym egzemplarzem dla którego mateusz poświęcił pierwszą wersję ( Sam nie jechałem, więc i tych większych błędów nie wytykałem ). Uwierzcie mi, że mateusz ma jeszcze trochę wersji gniotów z vbusa które chętnie bym zobaczył, ale to autor zadecyduje czy będzie je konwertował.
 14. Ikarus ładny, ale czy on nie zbiera się czasem zbyt szybko ?