Aritmetic7

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

O Aritmetic7

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Witam, Dlaczego promujecie propagandę lewicową, socjaldemokratyczną na FB? https://www.facebook.com/omsipl
 2. ZF, przepiękne dźwięki..
 3. Przepraszam bardzo, ale troszkę się pogubiłem.. Jeśli mógłbyś mi to sprostować, byłoby okej. Co z linią 107? Jej nie będzie, czy jak to będzie wyglądało?
 4. Grafika to nie wszystko. Grałem w tzw. gry "stare", np. gothic 1,2,3, gta 2, vice city - wszystkie przeszedłem. Grałem również w te nowsze, które grafiką miażdżą oczywiście te stare - również doszedłem do końca. Ale jak przyszło co do czego żeby przejść ponownie te nowsze, to już mi się zbytnio nie chciało, a odpalałem te starsze. Czyli wracam częściej do gier tych starych, co nie mają grafiki zaawansowanej. Po prostu - według mnie - najczęściej się wraca do starych gry, ponieważ mają one po prostu coś w sobie. Nie mają tych pierdół różnych w grafice, bo niektóre gry po prostu nie oszukujmy się, ale mają zbyt dużo detali. Oczywiście na mnie może robić wrażenie przykładowo Wiedźmin 2 (do którego również wracam jak do starych gier, wyjątkowo, ze względu na wspaniałą fabułę), ale szczerze mówiąc to te nowości w grafice nie działają - według mnie - na ludzi w takim stopniu. Proszę zauważyć, że OMSI rzeczywiście nie miażdży grafiką, ale co z tego? Ten symulator ma coś w sobie, gdzie ludzie bardzo chętnie w to grają. Co do gothica 1,2,3, to 3 ma już znowu nowszą grafikę i częściej wracam do 1 czy 2 niż do 3. Sądzę, że nie tylko ja tak mam, ale większość graczy. Tak samo counter-strike 1.6 - przecież wyszedł CS:GO, a ludzie jednak grają w CS 1.6, a ponoć to przestarzała gra. Po prostu, w CS 1.6 urzekająca jest prostota, grafika nie razi w oczy i cała ogólnie gra jest świetna. Natomiast CS:GO nudzi się po kilku godzinach. Tyle ile mam do dodania. Wniosek z tego taki, że OMSI - w całości - jest lepsze niż CBS. CBS ma tylko ładną grafikę, ale dużo niepotrzebnych pierdół w tej nowej grafice, co razi. Choćby jak myszką po pulpicie jedziemy, to pojawia się napis żółty, który daje tam nazwę bodajże tego guzika.
 5. E tam, mogli już się nie bawić w te dodatkowe zabezpieczenia, bo i tak za kilka dni lub tygodni będzie 1.04 można zainstalować na nieoryginalnych wersjach - to tylko kwestia czasu. Powinni zrobić to samo co twórcy Wiedźmina 3, czyli grę wolną od zabezpieczeń. Bo to tylko niepotrzebne koszty, pracochłonność. Im napisanie zabezpieczenia zajmie powiedźmy kilka tygodni, a hakerów na złamanie 2-3 dni. Tak ogólnie to nie wiem nawet czy rzeczywiście ten patch nie zadziała teraz na nieoryginalnych, bo nie mam jak sprawdzić. Ale jak widzę komentarze, to na OMSI crack skidrow'a nie działa. No i poza tym, że jestem pijany, to wlepiłem tam przez to komuś negatywny punkt, a miałem pozytywny punkt
 6. Możesz mnie pokierować konkretnie gdzie jest link bezpośredni?