ziolopalacz

Użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O ziolopalacz

 • Tytuł
  Pan Siewierza
 • Urodziny 15.05.1992

Pozostałe

 • Skąd
  Siewierz
 • Ulubiony pojazd
  Ikarus 280.26 #0404 PKM Świerklaniec
 1. Info od kierowcy Nowaka, zamówionych zostało 20 nowych Autosanów właśnie na ten przetarg. Ciekawi mnie jak chcą je odebrać do sierpnia.
 2. W PKMie też roszady #1124 na 19 teraz będzie czas na złomowania i pozbywania się sprzętu Ja już poluje na jakieś ciekawe fotele, krzesełka, przełączniki itd
 3. Dziś nastąpiło otwarcie kopert. Przez najbliższe 10 lat linie MZKP będzie obsługiwać "konsorcjum Świerklaniec" w którego skład wchodzi PKM i Nowak. Z prywatnych źródeł mam informacje o gorączkowych poszukiwaniach autobusów u Nowaka, który jeździ za nimi po Polsce.
 4. Niby sprytny chwyt bo tym wtedy PKM mógłby jeździć nie tak dawno kupionymi MB Citaro i NL223. Jednak późniejszy zapis o tym że bus nie może być starszy niż 12 lat i tak wykluczał taką opcję.
 5. Na 670 przynajmniej jeżdżą leciwi kierowcy, jeden już ma emeryture a drugiemu już niedużo brakuje Coś mi się wydaje że na reszcie linii wcale nie jest inaczej No cóż... Jest szansa dla młodych.
 6. Kierowcy przejdą z firmy do firmy, wiele się tu nie zmieni. Ewentualnie co starsi zostaną zastąpieni przez młodszych.
 7. Chce przy okazji wspomnieć o dwóch rzeczach. MZKP jest jednym z głównych udziałowców w PKM-ie więc tak jakby sami sobie płacą. A rzecz druga MZKP ma wobec PKM-u zaległości za już wykonane usługi przewozowe i to było swego czasu blokadą przy zakupie nowych pojazdów itd. Propo samego przetargu to wreszcie ktoś się zorientował że niektóre autobusy bez sensu stoją pół dnia na dworcu ( 1 i 64 w weekendy ) i usunięto z rozkładów drugą zmianę. Zaskoczyło mnie też zmniejszenie taboru na niektórych "wsiobusach". Moim zdaniem wygra PKM w konsorcjum z Nowakiem lub Lazarem. Wątpię by Irex lub ktoś z tego typu przewoźników chciał się bić o te linie. P.S. U Nowaka jeździ jakiś wóz powyżej 2007? W TG już dawno nie widziałem nic innego niż NL2x2
 8. MZKP ogłosiło przetarg na wykonywanie WSZYSTKICH swoich linii, wymagania są dość ciekawe, wszystkie busy powyżej 2006, 4 hybrydy na stanie z czego conajmniej jedna z 2014 a wiek pojazdów w czasie wykonywania przetargu nie większy niż 9 lat. Co o tym myślicie? Jaki przewoźnik wg. was mógłby podjąć się obsługi tych linii?
 9. A ja proponuje w opcjach zaznaczyć "reduce multithreading" (czy jakoś tak) u mnie pomogło na wszelkie ściny, co prawda FPS-y spadły o 2-3 ale przynajmniej nie ma już irytujących freezów. Mam 2.00.024.
 10. U mnie gra się nie wiesza raz na kilka uruchomień :/ Niestety wychwalana optymalizacja niestety jest naprawde słaba :< Przynajmniej odczucia z gry są stałe, spadek FPS między Nervenklinik a U Rathaus Spd jest niewielki. Jednak musiałem zmniejszyć ustawienia na "PC of 2006" by móc grać bez ciągłego przeklinania na "efekt kangura" Na tych ustawieniach 20-25 FPS na Celeronie G1610, 4Gb ram i zintegrowanej HD2500
 11. Jak znam życie to gra będzie działać bez problemu nawet gdy steama nie będziemy posiadać na kompie, dodatki będzie się instalować tak jak teraz te darmowe z tym że ściągać z torrentów, a jedyna różnica między Aerosoft Launcher a Steam to będzie cena. Moim skromnym zdaniem, użytkownika tej platformy, jest to tylko ułatwienie dla piratów. P.S. Nie jestem zwolennikiem piratów i kupuje oryginały (OMSI też)
 12. Tarnowskie Góry OHIO wita Kto lubi 739 i "nowego" Craftera PKM-u jest ze mną
 13. Na początek mógłby być zatramwaj T. Bo linia nie długa i jeździ głównie w ścisłym centrum Katowic.
 14. Albo kupienie samych kluczy. Wyjdzie taniej i wszystko da radę załatwić za darmo
 15. Dziś pracowałem nad wcinaniem się AI na drogę z pierwszeństwem i trochę nad obiektami, niewiele ale do przodu. Jako że wyszedł SU 15 postanowiłem go przetestować na mapce Wyćwiczony kierowca przejedzie trasę bez przystanku na papierni Bo tam w nawrocie SU 10 się nie mieści