pc_piotrek

Użytkownicy
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O pc_piotrek

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Gdzie można znaleźć działające ligi do tego?
 2. Kończąc dyskusję chciałbym nadmienić iż kanał który jest streamowany nie jest w żaden sposób powiązany z naszą firmą. Nie wiem w jakim celu została stworzona ta nagonka. To,że właścicielem jego jest nasz pracownik, nie ma żadnego związku, nie możemy mu tego zabronić. Po 2, nie widzę tutaj żadnego łamania prawa. Mapa nie jest rozpowszechniana, a na pewno nie jest w naszej firmie, ponieważ sami byśmy tego nie chcieli, a więc szanujemy też innych. Administratora lub też moderatora proszę o wyczyszczenie wątku, ponieważ zawiera nie związane z naszą firmą posty. Dziękuje.
 3. Informujemy, że w dniach 19.04 ( Wielka Sobota) i 20.04 ( Wielkanoc) wprowadzone są ograniczenia w kursowaniu autobusów na następujących liniach: • 2+4 – pierwszy kurs o godz. 7:00 z Dworca Autobusowego na linii 2, ostatni kurs o godz. 22:00 z przystanku Bielany – pętla (autobus jedzie przez C.H. Bielany) • 6 – pierwszy kurs o godz. 6:15 z Os. Świętokrzyskiego, ostatni kurs z przystanku Obrońców Poczty gdańskiej o godz. 21:45. Autobusy będzie kursował co godzinę. • 7 - pierwszy kurs o godz. 5:00 z C.H. Bielany • 11 - pierwszy kurs o godz. 5:40 z przystanku Podlesie – pętla, ostatni kurs o godz. 21:20 z Os. Witosa • 12 – pierwszy kurs o godz. 8:15 z Os. Legionów, ostatni kurs o godz. 18:55 z Cmentarza Komunalnego. Autobus kursuje co dwie godziny. • 13 – pierwszy kurs o godz. 6:30 z Os. Gołębiów, ostatni kurs o godz. 20:00 z Os. Wieniawskiego. • 14 – pierwszy kurs o godz. 5:15 z C.H. Bielany, ostatni kurs o godz. 21:40 z Zakładów Azotowych. • 15 – pierwszy kurs o godz. 7:10 z przystanku Podlesie – pętla, ostatni kurs o godz. 20:35 z Os. Witosa • 18 – pierwszy kurs o godz. 5:20 z przystanku Fabryczna, ostatni kurs o godz. 21:50 z Os. Legionów. • 21 - pierwszy kurs o godz. 6:15 z przystanku Rapackiego, ostatni kurs o godz. 21:50 z Cmentarza Komunalnego. • 22 - pierwszy kurs o godz. 6: 45 z Dworca Autobusowego, ostatni kurs o godz. 21:15 z przystanku Wolińska – Zalew. • 24 - pierwszy kurs o godz. 6:45 z przystanku Rapackiego, ostatni kurs o godz. 21:10 z Zakładów Azotowych. • 37 - pierwszy kurs o godz. 6:00 z Centrum, ostatni kurs o godz. 21:30 z Os. Tysiąclecia.
 4. Portal nadal jest w budowie, lecz można już się poprzez niego zatrudniać, zachęcam do odwiedzania: http://kozlow.c0.pl/por/
 5. Ważna informacja dla przyszłych kandydatów. Trwają prace nad nowym portalem i chwilowo jest on niedostępny. W celu zatrudnienia prosimy o kontakt do kogoś z zarządu poprzez PW. Znaleźć nas można tutaj: http://kozlow.c0.pl/showteam.php Gdy tylko portal i zgłoszenia CV będą dostępne natychmiastowo o tym poinformujemy. Pozdrawiamy i zachęcamy do współpracy!
 6. [adm] Wymoderowane - m015 [/adm]
 7. Wtrącę swoje 3 grosze... Po 1.. Do SIPZD zostało wystosowane pismo do Szalonego, byłego prezesa firmy, to on się pod tym podpisał. Przejmując firmę nie podpisywałem z wami żadnej umowy, a tym bardziej regulaminu tego przedsięwzięcia, dlatego też nie rozumiem oburzenia oraz wyrzucenia naszej firmy z tegoż forum. Po 2.. Nie obracajcie kota ogonem... Nie będziecie teraz nas oskarżać o to, że to my oskarżamy was o to, że chcecie nam shackować forum oraz wyrzucić z OMSI.pl. Prawda jest taka i są dowody na to, że żadne oszczerstwa to nie są. Po 3... Skoro mówimy o prawach autorskich... O ile wiem po akcji z Mobilisem, wyciąg z naszego shoutboxa znalazł się na twoim zacnym blogu Marcinie, czyż nie? Nikt nie miał o to pretensji, że umieściłeś to bez żadnej zgody i tak wiem, że napisałeś skąd to wziąłeś, lecz o zgodę powinieneś zapytać. Po 4... Skoro OMSI.pl (pisze w skrócie) planuje monopol jednej firmy, to gratuluję. Nie ma to jak znajomości w administracji jednej wirtualnej firmy oraz wyrzucanie innych firm. Po 5... Kto tu traktuje firmę poważnie? DYREKTOR Marcin, który szasta kasą ( nie nie jest mi smutno, też mam pieniądze, nie jestem biedny) zachęcając tak swoich przyszłych pracowników, fundując nagrody za przejechane kursy etc. Tak się składa, że Kozłów toczył się drogą pełną przeciwności i bez żadnego wkładu pieniężnego dorównując wam, a nawet was przewyższając. Opisując, żaląc się na swoim blogu wykazujesz tylko, że nie nadajesz się do życia w świecie dorosłych. Po 6... Tak, mamy prywatny shoutbox tylko dla kierowców, piszemy składnie w przeciwieństwie do waszego pokemoniastego pisma. Nie obrażamy żadnej z firm, ponieważ nie musimy się dowartościowywać. Za to wy, mając shoutboxa widocznego dla gości (nie pracowników) powinniście tym bardziej zachować powagę oraz nie obrażać żadnej z FIRM! Wasz widoczny shoutbox jest dostępny do opinii publicznej, a obrażanie publicznie innych nie jest stosowne, tym bardziej, że uważacie się za NAJBARDZIEJ RENOMOWANĄ FIRMĘ. To tyle. Wnoszę o przywrócenie Kozłowa na tutejsze forum, ponieważ oskarżenie jak i wyrzucenie jest bezpodstawne. Pozdrawiam, Prezes vKM Kozłów.
 8. Drogi vMZK Stargardzie! Ostatnim czasy nie dziwi nas to, ze vKM Kozłów zostało znów zaatakowane przez konkurencyjną firmę. W końcu to Kozłów ma najwięcej pracowników i największa renomę, którą próbują zniszczyć wszelakie wirtualne firmy. Jednak to co nas naprawdę zdziwiło, że atakującą stroną, jest dotychczas współpracująca z nami, postrzegana do tej pory przez większość w tym i przez nas za jedną z lepiej prowadzonych firm VMZK Stargard. Atak ten jest paranoją, oskarżanie nas o zmianę bannera czy też utworzenie gazetki nie ma sensu. Skoro idziecie ku realiom, to dlaczego różne firmy w realnym świecie maja gazetki zakładowe, te same autobusy, te same etaty, podobne reklamy, strony internetowe dla pasażerów? Nigdy nie przypuszczaliśmy, że tak rozważna osoba jaką jest prezes vMZK posunie się do oskarżenia nas o plagiat, zwłaszcza gdy większość VFirm przechodzi przez te same etapy rozwoju, ponadto większość inicjatyw, o które jesteśmy oskarżeni to inicjatywy oddolne, a nie tak jak to twierdzi prezes VMZK " sprawka góry ". Nie wiem na czym ma więc polegać konkurencja wśród VFirm? Na wzajemnym eliminowaniu się z powodu zbieżności jakich doświadczamy w nich? W ten sposób powinniśmy zamknąć wszystkie VFirmy i pozostawić całkowity monopol tylko jednej? Czy o to właśnie państwu chodzi? Kończąc... chcę tylko nadmienić... iż teksty typu: są absolutnie nie na miejscu, zagrażając nam atakiem na serwery, czy banem na OMSI? Nie zamierzamy dać się zastraszyć, ponieważ jest to zagrywka poniżej wszelakiego poziomu. Smutno nam więc, jednak jesteśmy zmuszeni zakończyć współpracę z VMZK Stargardem z powodu zaistniałej sytuacji. Pozdrawia, Prezes vKM Kozłów (pc_piotrek) oraz Vice-prezes vKM Kozłów (Adamer77)
 9. KM KOZŁÓW informuje, że w dniach 30, 31 marca oraz 1 kwietnia 2013 roku ruch autobusów będzie ograniczony następująco: 30 marca 2013 roku (WIELKA SOBOTA) Autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele. Na liniach miejskich ostatnie autobusy odjadą z początkowych przystanków najpóźniej o godz. 18.00. Na liniach podmiejskich ( 1, 2, 7 ) ostatnie autobusy odjadą z początkowych przystanków najpóźniej o godzinie 18:30 31 marca 2013 roku (WIELKANOC) Autobusy będą kursować według rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele wyłącznie na liniach: 1, 2, 8A, 18, 21. Pierwsze autobusy odjadą z przystanków początkowych najwcześniej o godz 8:00. Ostatnie autobusy odjadą z przystanków początkowych najpóźniej o godz. 16:00. Autobusy linii nocnych z 30 na 31 marca nie będą kursować. Autobusy linii nocnych z 31 marca na 1 kwietnia nie będą kursować. 1 kwietnia 2013 roku (PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY) Autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele. Ponadto KM KOZŁÓW ciągle poszukuje pracowników na stanowisko kierowcy. Serdecznie zapraszamy - [mod] Usunąłem linki, nałożone całkowite embargo. /L100 [/mod]
 10. Jeśli chodzi o wiek pracownika, jest to ustalone w regulaminie, lecz czasami bywają odstępstwa. Jeżeli młodocianemu zależy bardzo na pracy, zazwyczaj piszę on na gg bądź PW do członka zarządu o przyjęcie. Prawie zawsze jest to rozpatrywane pozytywnie, lecz takich sytuacji jest mało. Wystarczy trochę inicjatywy, by wykazać swoją dojrzałość. Pozdrawiam, Prezes KM KOZŁÓW
 11. A spytałeś się gagatku Szalonego o jej wykorzystanie?! To, że może będziecie należeć to nie znaczy, że należycie, więc lepiej nie reklamuje się tym.
 12. Musisz się jeszcze zarejestrować na forum, by twoje podanie było rozpatrzone.
 13. Tak funkcjonuje. Stronę masz podaną w 1 poście.
 14. Moim skromnym zdaniem, nie spieszy się nam, a robienie skrzyżowań ze standardowych obiektów już się przejadło, tak można było robić na początku zabaw z edytorem. Trzeba nam powiewu świeżości, więc uważam, że powinniśmy w miarę swoich sił robić własne skrzyżowania.
 15. Jeszcze ja jutro spróbuję zaprezentować swój pomysł