JSS

Administratorzy
 • Zawartość

  3086
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  25

Ostatnia wygrana JSS w Rankingu w dniu 7 Styczeń

JSS posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

436

3 obserwujących

O JSS

 • Tytuł
  Weteran

Pozostałe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Ulubiony autobus
  Solaris SU 15 Mobitec
 1. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 2. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 3. Dopisz się w w tym temacie
 4. Cue Club 2 To świetny symulator snookera i bilarda. Na szczególną uwagę zasługuje tryb multiplayer oraz aktualizacje na bieżąco Autor: Bulldog Interactive Kupno: http://store.steampowered.com/app/366690/Cue_Club_2_Pool__Snooker/ Cena (promocja 50%) 27,49 zł Opis (źródło; www. cueclub.com) Gra Cue Club 2 wykorzystuje najnowocześniejszą technologię zapewniającą najbardziej ekscytującą i realistyczną zręcznościową symulację bilardową. Zagraj w poola i snookera jak nigdy wcześniej dzięki oszałamiającej grafice 3D, doskonałej rozrywce oraz niezwykle realistycznej fizyce zachowania bil. Rzuć wyzwanie wielu nowym stylowym postaciom o zróżnicowanych umiejętnościach, poczynając od nowicjuszy, a kończąc na zawodowcach. Ćwicz umiejętności, graj coraz lepiej i pokonuj rywali, by odblokowywać kolejne lokalizacje, zdobywać trofea i stać się prawdziwym mistrzem Cue Club 2! Cechy gry Realistyczna symulacja uwzględniająca zasady fizyki Do wyboru gry: 8-bil, 9-bil, 10-bil, 6-bil, 7-bil, Snooker, Speed Pool i Killer Tryby turnieju, barowego wyzwania, 2 graczy, wieloosobowa i treningu Możliwość dostosowania zasad gry Różne stoły bilardowe, kije i zestawy bil Zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji Powtórki strzałów w zwolnionym tempie, z możliwością zapisu Lista najlepszych graczy oraz zdobyte trofea Kolekcja 9 stylowej muzyki jazzowej 15 przeciwników z klasą Widok 2D / 3D Pełne wsparcie kontrolera Obsługa ekranów dotykowych Grafika Full HD (1920 x 1080) i monitory 4K W trybie multiplayer niezbędny jest dostęp do internetu, Możemy zagrać z inną przez zaproszenie jej do gry Gra Cue Club 2 wykorzystuje najnowocześniejszą technologię zapewniającą najbardziej ekscytującą i realistyczną zręcznościową symulację bilardową. Zagraj w poola i snookera jak nigdy wcześniej dzięki oszałamiającej grafice 3D, doskonałej rozrywce oraz niezwykle realistycznej fizyce zachowania bil. Rzuć wyzwanie wielu nowym stylowym postaciom o zróżnicowanych umiejętnościach, poczynając od nowicjuszy, a kończąc na zawodowcach. Ćwicz umiejętności, graj coraz lepiej i pokonuj rywali, by odblokowywać kolejne lokalizacje, zdobywać trofea i stać się prawdziwym mistrzem Cue Club 2! Zgodność: PC - Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 Języki: Polski, Angielski, Holenderski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Portugalski, Rosyjski, Hiszpański
 5. Nowe screeny
 6. mody

  @upj ak nie wiesz to nie pisz postów bez uzasadnienia takiej opinii....spam
 7. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 8. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 9. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 10. Dubel tematu autora , usuwam
 11. A ja zaszalałem i kupiłem Setrę i pakiet radiowy, świetnie się jeździ ...szczególnie, że odkryłem jak nią poszaleć na autostradzie (normalnie ma ograniczenie do 100 Km i wolni się zbiera z postoju)
 12. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 13. Zły dział ,lepiej zapoznaj się z regulaminem
 14. Spam, reg.3b
 15. 30.11 zapowiadane jest wydanie 2 płatnych dodatków 1. Setra Comfort Class HD Dostępne warianty: ComfortClass S 515 HD ComfortClass S 516 HD ComfortClass S 516 HD-2 ComfortClass S 517 HD ComfortClass S 519 HD Film z wersji BETA 2. Pakiet multimedialny czyli działający radioodtwarzacz z 700 utworami wraz z możliwością otrzymywania komunikatów drogowych. Więcej info w Źródle Szkoda tylko, że pojazd jest bez loga Setry bo TML na razie nie uzyskał licencji. Mnie aktualnie cieszy bezpłatny dodatek USEDOM, dzięki niemu odkryłem ciekawą i urozmaiconą trasę w takim kursie: Sellin-Stralsun-Ahlbeck-Usedom i z powrotem, ale nie kursem wyznaczonym przez grę tylko wzdłuż wybrzeża, duża część tej trasy jest w tym filmie złowionym w necie.