JSS

Administratorzy
 • Zawartość

  3071
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  22

Ostatnia wygrana JSS w Rankingu w dniu 6 Wrzesień

JSS posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

540

1 obserwujący

O JSS

 • Tytuł
  Weteran

Pozostałe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Ulubiony autobus
  Solaris SU 15 Mobitec
 1. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 2. Nie odpowiedni dział, tu wstaw temat jak coś konkretnego będziesz miał do prezentacji. Napisz w istniejącym temacie "Pomocnik pilnie poszukiwany.." . Zapoznaj się z istniejącymi działami, tematami, użyj "szukajki" zamiast zakładać kolejne niepotrzebne wątki. Ostrzeżenie zgodnie z par 2.
 3. Jeśli tego nie masz to zrób w folderze Vehicles/Announcements folder Breslau, tam skopiuj pliki dźwiękowe zapowiedzi
 4. @michaltar1234 spam
 5. Zapowiada się, że będzie to mapa na dobrym poziomie, proponuję drzewa wyrastające z chodnika umieścić w estetycznych klombach.
 6. Musisz mieć nową wersję Aerosof Launchera : https://en.freedownloadmanager.org/users-choice/Aerosoft_Launcher_1.2.0.3_Download.html OMSI musi być w wersji 1.04 lub 1.06 temat jest tu: http://omnibussimulator.pl/index.php?/topic/7565-update-106instalacja-patcha-104106-poprzez-aerosoft/
 7. Z tego co wiem ,to nic nie potrzeba aby były zapowiedzi...jedynie sprawny IBIS jest potrzebny. Jak na razie to chyba model busa W.I.P...nie widziałem wydanego przez autora.
 8. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 9. @michaltar1234 Zbędny wątek , proszę dopisać post w temacie mapy, wydanego dodatku, a nie zakładać osobnego tematu. 1 pouczenie bez ostrzeżenia. Radzę zapoznać się z regulaminem, tu obowiązują zasady poprawnej pisowni.
 10. W przygotowaniu nowości: m.in. lepsze oświetlenie, nowe budynki i przystanki (przewijanie screenów w powiększeniu) Mnie szczególnie ucieszy porządne oświetlenie. Pojawią się też rozwiązania zastosowane w projekcie The Bus np. animowane wchodzenie i wychodzenie pasażerów z busa
 11. Możliwości budowy map prezentuje poniższe speed demo pakietu "Modding Tools" Chyba to łatwiejsze narzędzie niż edytor w OMSI. Mam nadzieję, że wkrótce to wydadzą.
 12. Kilka informacji z przetłumaczenia rozmowy z filmów (za forum TML-a, tłum.z Googla) Gra ma zostać wydana w ciągu roku Pojazdy i mapa mają być dostępne dla modderów Multiplayer będzie prawdziwą współpracą w zespole, a nie tylko wieloma niezależnymi kierowcami autobusów na tej samej mapie. Gracze mogą dokonywać przesiadek na żywo na przystanku autobusowym. W centrali dyspozytorzy mogą zarządzać wieloma rzeczami na ekranach i komunikować się z kierowcami za pomocą zintegrowanego klienta VoIP. Mogą zostać uwzględnione zdarzenia takie jak wypadki i transport zastępczy np. tramwajowy (?)Gracze mogą budować wirtualne firmy autobusowe i zatrudniać AI lub prawdziwych kierowców.
 13. Na Targach GamesCom2017 TML Studios zaprezentowało wersję Pre-alfa nowego symulatora THE BUS (wcześniejsza wersja robocza SBS Berlin). Poniżej 2 filmy przybliżające ten projekt, moim zdaniem zapowiada się ciekawie, aczkolwiek jak widać na 2 filmie bugi po wypadku z AI niezłe. Dostępne mają być 4 linie autobusowe obsługiwane prze Scanię Citywide, funkcja multiplayer, "modding" tj. narzędzie do tworzenia i edycji map
 14. będzin

  Jest już taki temat na forum tam się dopisz Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 15. Mapa Polski jest na razie w powijakach, aktualnie tworzone są drogi z Niemiec do granicy z Polską. Z innej beczki , zapowiedź myjni :