JSS

Administratorzy
 • Zawartość

  3044
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Ostatnia wygrana JSS w Rankingu w dniu 21 Marzec

JSS posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

532

O JSS

 • Tytuł
  Weteran

Pozostałe

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Warszawa
 • Ulubiony autobus
  Solaris SU 15 Mobitec
 1. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 2. Nie twórz nowego tematu, dopisz się tu:
 3. Z tą poprawą widicznośći to się dałem wkręcić , zrobili prosty trick poprawiając mocno jasność, Teraz w dzień jaskrawość jest tak dużą jakby słońce zamieniło się w supernową. Nawet przy max zmniejszeniu jasności w laptopie blask w ciągu dnia jest nienaturalnie mocny. Chyba da się tylko jeżdzić tak przynajmniej od godz 19tej.
 4. witaj Adminie mam pytanie? gdzie dać folder template z patcha bo mam z tym problem proszę o pomoc z góry dzięki.

  1. FanOmsi1

   FanOmsi1

   chodzi mi o Patcha na 4 drzwi Man NL NG 312

  2. FanOmsi1

   FanOmsi1

   Zrobiłem tak jak napisałeś ale nadal nie umię rozwiązać tego problemu gdzie dać folder template bo on jest w tym Fixie i nie pokazują mi się te bryły tych autobusów 4 drzwiowych.

    

 5. Wreszcie jakaś istonta pozytywna zmiana w kolejnym patchu (jest w wersji beta) 1.13.12244 Wyłączono w końcu te bzdurne, wku...komunikaty o złej/wolnej jeździe Zmieniono wygląd i zachowanie pasażerów, są b. współcześni i naturalni, również w ruchach (często stukają w smartfony jak większość w realu) Poprawiono głębię widoczności otoczenia, do tej pory w nocy było mocne odcięcie czernii już po kilkunastu metrach, nawet w szarówce nie dało rady jechać. Teraz odwzorowanie rzeczywistej sceneri jest bardziej naturalne, brak też tych fioletowo - pomarańczowych przejść z dnia na na noc i odwrotnie. Poniżej widocznośćw busie, nawet z tego punktu widać część drogi za tylną szybą, poprzednio nawet nie było widać pasażerów na tylnych siedzeniach. Nawet przy braku oświetlenia na autostradzie widoczność jest kilka razy lepsza, mijający pojazd widać po tylnych światłach ze sporej odległości, więc bezpieczeństwo jazdy mocno się poprawiło Dalej czekam na zrobienie oświetlenia na skrzyżowaniach, wystarczy wstawić choć po jednel latarni na każdym rogu...czy TML jest ślepy? Kiepsko u mnie z angielskim może ktoś by to napisał TU
 6. Napisz tu:
 7. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 8. Zamiast zakładać nowy temat ,proponuję zacząć od tego: Pewnie nie wgrałeś hofu mapy do folderu autobusu.. w dziale Poradniki i tutoriale też znajdziesz odpowiedź
 9. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 10. Usuwam na prośbę autora
 11. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 12. Zwracaj uwagę w jakim dziale dodajesz wątek. To jest dział plików tj. "gotowcow" Dopisz się do tematu "Poszukuję dodatku/modyfikacji"
 13. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 14. Założyłeś już wątek z tym symulatorem więc tam się dopisz
 15. Neoplan w trasie Dokładniejszy film o tym Neoplanie