JSS

Administratorzy
 • Zawartość

  3143
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  38

Ostatnia wygrana JSS w Rankingu w dniu 18 Maj

JSS posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

453

6 obserwujących

O JSS

 • Tytuł
  Weteran

Pozostałe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Ulubiony pojazd
  Solaris SU 15 Mobitec
 1. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 2. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 3. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 4. Wątek zamykam bo wstawiony jest na forum temat mapy i temat z Tatrą. O problemach proszę tam pisać.
 5. Coś robisz źle bo u mnie tramwaje jeżdżą dosyć często nawet kilka na raz. Na tym screenie ja przejąłem 1 tramwaj AI Użyj mojej AI list : http://hostuje.net/file.php?id=44536010287ff79d1b58bce949229a62
 6. Błędnie jednak podałem ścieżkę w ailist.cfg. Powinno być: vehicles\Tatra_KT4Dtm\KT4Dtm_KI.ovh
 7. To proste, otwórz notatnikiem plik ailist.cfg w mapie i usuń spację przed [aigroup_depot_typgroup_2] we wszystkich linijkach dot , tej Tatry [aigroup_depot_typgroup_2] vehicles\Tatra_KT4Dtm\Tatra_KT4Dtm_1.ovh czyli powinno być tak: [aigroup_depot_typgroup_2] vehicles\Tatra_KT4Dtm\Tatra_KT4Dtm_1.ovh Spacja powoduje to że dana grupa pojazdów nie jest czytana prze grę. Jeśli chcesz dodać inne modele Tatry do pojazdów AI to zamiast Tatra_KT4Dtm_1.ovh wpisz inną nazwę pliku .ovh z folderu tego pojazdu.
 8. W najnowszym DevDiary #21 zaprezentowano m.in krótką prezentację prac nad multiplayerem. Widać m.in obraz z jednocześnie z 2 monitorów: z poziomu kierowcy pojazdu (Server) i oczekującego pasażera (Client). To jest mój skrót filmu:
 9. W najnowszym DevDiary #21 TML zdradziło więcej szczegółów z tego projektu który funkcjonuje pod nazwą Fuerteventura i dzieje się na Wyspach Kanaryjskich. Wg tłumaczenia z googla: " ..zorganizuj własną firmę autobusową na Wyspie Kanaryjskiej Fuerteventura! Rozbuduj swoją flotę i zarządzaj swoimi pracownikami. Prowadź regularne linie, sprowadź turystów do celu w autobusie lub zorganizuj wycieczki do gości hotelowych. Całą wyspę, wszystkie drogi i zbocza, miasta i miasteczka można zwiedzać bez żadnych ograniczeń. Tylko twoje umiejętności prowadzenia pojazdu wyznaczą twoje granice. Różne marki autobusów w różnych wariantach są do Twojej dyspozycji. Zorganizuj swoją flotę: pojazdy chcą być konserwowane i udaremniane za pomocą projektów. Funkcje / Spis treści : Szczegółowe odwzorowanie Fuerteventury w skali 1: 5 Zaplanowane przejażdżki: przewożone pasażerów na całej wyspie Usługa wahadłowa: z lotniska do swoich hoteli Wycieczki krajoznawcze: oferują hotele interesujące wycieczki dla swoich gości Administracja i utrzymanie własnej floty Zorganizuj swój personel: kierowca, przewodnik i mechanik 20 pięknie zaprojektowanych miast: od Morro Jable, przez Puerto del Rosario do Corralejo Uzupełnij swoje pojazdy i kupuj żywność i napoje dla swoich pasażerów Napraw swoje pojazdy u dostawcy usług samochodowych lub we własnym warsztacie Umowy dla dostawców części zamiennych do samochodów i dostawców usług internetowych Ubezpieczenia dla personelu i floty Serpentyny, przełęcze górskie i punkty widokowe Lotnisko Fuerteventura i trzy porty Cykl dzienny i nocny Projekt: Fuerteventura ma zostać opublikowany w lipcu 2018 r . W nadchodzących tygodniach będziemy udostępniać zwykłe zrzuty ekranu i inne informacje, na przykład o dołączonych autobusach" Zrobiłem skrót z filmu z DevDiary aby wyciąć wiele minut "szprechania":
 10. TML prezentuje coraz więcej zdjęć z projektu pod nazwą roboczą "Something with a bus". Zdjęcia z wnętrz własnej firmy przewozowej prezentują się w 3D naprawdę b. realistycznie i wygląda to o niebo lepiej jak ta nakładka BBS do OMSI. Tu to nawet jest wrażenie jakby to był real: Jest to zapowiedź gry pod nazwą Tourist Bus Simulator opublikowana na Amazon.de z przewidywaną datą wydania październik 2018. Pojazd do obsługi firmy to VDL
 11. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 12. Objazd całej powyższej trasy zajął mi 4,5 godz. wliczając przerwy na odpoczynek i obsługę pasażerów na przystankach.
 13. Najdłuższa trasa z Graz do Gent obejmująca przystanki we wszystkich miastach to wirtualnie prawie 24 godz. Nie wiem ile mi to zajmie, bo na razie odblokowałem tylko Austrię, ale to dobry pomysł, ruszam w trasę i wtedy odpowiem.
 14. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 15. Płatny dodatek, mapa Austria + Szwajcaria wg zapowiedzi TML-u zostala wydana 5.04 na platformie Steam. Mapa obejmuje 11 miast. Wg poniższego trailera znajdzie wielu chętnych za proponowaną cenę 19,95 euro