JSS

Administratorzy
 • Zawartość

  3036
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Zawartość dodana przez JSS

 1. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 2. Zamiast zakładać nowy temat ,proponuję zacząć od tego: Pewnie nie wgrałeś hofu mapy do folderu autobusu.. w dziale Poradniki i tutoriale też znajdziesz odpowiedź
 3. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 4. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 5. Zwracaj uwagę w jakim dziale dodajesz wątek. To jest dział plików tj. "gotowcow" Dopisz się do tematu "Poszukuję dodatku/modyfikacji"
 6. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 7. Założyłeś już wątek z tym symulatorem więc tam się dopisz
 8. Neoplan w trasie Dokładniejszy film o tym Neoplanie
 9. Fernbus Coach Simulator autor : TML Studios Kupno: platforma cyfrowa Steam : KLIK wersja box: KLIK Aktualna wersja gry: 1.9.11151 Trailer: Ten jak na razie jedyny dostępny symulator autokaru dalekobieżnego ukazał się na rynku pod koniec sierpnia 2016r., ale jak przyznali sami jego autorzy, aby nie przeciągać daty wydania, pierwsza wersja była opatrzona mnóstwem bugów i niedoróbek. Teraz po kilku miesiącach użytkowania tej gry i co ważniejsze po wielu kolejnych poprawkach zasługuje już ona na pochlebną opinię. Dla tych , którzy zupełnie o tej pozycji nie słyszeli polecam recenzję od livegamers.pl: KLIK Co zostało naprawione w kolejnych patchach: - skalowanie w zależności od szybkości pojazdu (automatyczne lub ręczne) wyświetlacza trasy, przez co nie zostasniemy już zaskoczeni koniecznością szybkiej zmiany pasa - konieczny postój na wypoczynek możemy zrobić w każdym momencie - lusterka wsteczne mają już odpowiednio jasne odbicie, w pierwszych wersjach to była tragedia - usunięto tą mgłę przy trasie, przez co w lusterkach mamy już poprawny widok - nowa znacznie lepsza charakterystyka świateł pojazdów AI i autokaru, wreszcie widzimy w nocy w odpowiedniej odległości mijające nas pojazdy. - dodano również autokary jako AI - dużo mniej kolizji i korków pojazdów ai w miastach - dodano sterowanie myszką i funkcję TrackIR Film, dosyć obiektywna ocena od jednego z youtuberów (nie, nie Wujek Bohun) z wersji 1.5.xxx tj, jeszcze przed najnowszymi patchami: Mój przejazd (nie kompletny, całość zajmowała by prawie 2 godz.) Co by się przydało poprawić lub dodać? - beznadziejne oświetlenie ulic w miastach, dalej ciemo i ponuro - ślamazarne zachowanie się ai w miastach np.przy ruszaniu ze świateł, w OMSI pojazdy stoją bliżej i ruszają szybciej - brak komunikacji lokalnej, sa przystanki autobusowe, ale żaden autobus jako ai nie kursuje - całowity brak pieszych (ale to raczej pobożne życzenie) - chwilami może pojawić się na prawym pasie zapomniany obiekt (wózek służb drogowych?) co prowadzi wręcz do wypadku. Autorzy pracują nad dodaniem do gry Neoplana i wyglada na to, że już niedługo się tego doczekamy. Ja czekam (być może złudnie) na produkcję kolejnych map-państw, jak na razie nie udostepniono edytora. jedynie co można zrobić to malowania istniejących autokarów. Trochę już tego jest na forum TML-a: KLIK Ja jestem na chwilę obecną zadowolony z tej gry, jest mimo tych błędów warta zakupu
 10. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 11. Wszystkie mapy do pobrania są w Dziale Plików jeśli tam nie to nie ma i już. Zły dział to fora regionalne Mapa jest dostępna dla vFirmy
 12. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 13. Nie zakładaj niepotrzebnie nowego tematu, warto użyć szukajki na przyszłość. Dopisz się do istniejącego tematu
 14. Zaplanowałem podróż 1 kursem przez wszystkie miasta w mapie Chcę przetestować czy gra nie zgłupieje, jak rozłoży się obsadzenie ruchu pasażerów i na ile starczy paliwa. 1 błąd to przy planowaniu podróży max. czas to niecałe 24 godziny ale już na szczegółowym rozkładzie po zalogowaniu się odjazd 6:05 a przyjazd do ostatniego miasta to 11;48 następnego dnia. Błędnie przypisane są przerwy bo jest ich 20 ?!
 15. Kolejny patch tym razem oznaczony jako 1.11.11521 nie aktualizuje się automatycznie tylko jest do pobrania przez Steam w zakładce BETA Można też przywrócić poprzednią wersję gry link do źródła o patchu: http://www.tml-studios.de/forum/thread/713-fernbus-coach-simulator-changelogs/?postID=24863#post24863 Z korzystnych zmian należy odnotować możliwość wyłączenia komentarzy pasażerów w opcjach gry tak to się prezentuje Ale takie bugi (coś z wczytywaniem się tekstur) są delikatnie mówiąc mocno wkurzające : Wyłączyłem w tym miejscu grę... Sporo muszą autorzy jeszcze poprawić
 16. http://ofpmafia.eu/files/file/4-as_omsi_upd_v104exe/
 17. Nie ma takiej tablicy z informacją o max. wysokości? A o znaki i inne potrzebne obiekty to możesz zapytać się w temacie " Poszukuję dodatku/modyfikacji"
 18. Ten słupek ze znakami jest za wysoki, sięga połowy drzewa obok, tylko trochę wyższy jest ten słup obok nad drogą (nie wiem co tam na nim będzie wisieć...takie jest wrażenie.
 19. Zapowiada się ciekawie, wstaw oznakowanie ścieżek rowerowych i dziwne są proporcje słupa i tego słupka ze znakami na 4 screenie..
 20. Dobra wiadomość dla tych , którzy planują zakupić ten symulator. 16 lutego "Techland" wprowadza grę pod nazwą "Symulator Autobusu 2017" w cenie 59,90 zł. W internecie już są jeszcze tańsze oferty za ten produkt: http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/8424-symulator-autobusu-2017-pc-5902385104388.html .
 21. Taka praktyczna uwaga dla tych , którzy sterują w grze kierownicą. Dobrze jest zmniejszyć zakres wejściowy (ustawienia naszej rzeczywistej kierownicy) z 1,-1 np do 0.5, -0.5. Wtedy kierownica wirtualna pojazdu będzie szybciej skręcać, łatwiej wtedy się steruje autokarem podczas zakrętów . Czym mniejszy zakres tym czulsza kierownica pojazdu.
 22. @Ogon Poprawiłem
 23. W Lotusie zaprezentowano tramwaj. można rozglądać się we wnętrzu za pomocą myszki:
 24. Polecam zapoznać się z tematami w tym wątku KLIK Może tu znajdziesz rozwiązanie problemu z grą.