JSS

Administratorzy
 • Zawartość

  3125
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

Zawartość dodana przez JSS

 1. Usuń pliki z folderu TTdata, wywala błąd ze ścieżkami ruchu
 2. To w takim razie pokombinuj w opcjach z dystansem pojawiania się obiektów. Kiedyś też miałem efekt białych pojazdów w trakcie gry, Gra z dodatkami zajmowała mi b. dużo miejsca, bo pobierałem przez te parę lat prawie wszystko jak leci. Skończyło się czystym re-instalem, teraz całkiem ograniczyłem mapy i posiadane pojazdy z malowaniami do minimum. Zaczynałem po instalacji z CD od podstawki i potem jak nie było problemu dodawałem kolejne mapy i pojazdy i testowałem po kolei czy nie pojawia się ten problem. Nie wiem co mi bruździło ale teraz jest ok.
 3. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 4. Zwracaj uwagę gdzie piszesz, nie ten dział...ponad to bez szczegółów problemu ..to spam
 5. Omsi .exe uruchamiasz w tej rozszerzonej rezerwacji pamięci ponad 2 GB ( do tego jest ten patch 2 GB lub program CFF Explorer) ?
 6. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 7. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 8. Poszukuję tekstur do mapy Jaroszewo TRAM (mam dużo białych plam w terenie) Texture\Polanowice\ziemia.bmp Texture\Polanowice\noise2.bmp Texture\Podmiejska\field01.bmp Texture\Podmiejska\field02.bmp Texture\Podmiejska\field03.bmp Texture\Polanowice\szanto2.bmp
 9. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 10. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 11. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 12. Poszukuję folderu z tymi plikami: Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\Bras_dum172.sco Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\Bras_dum173.sco Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\Bras_dum174_242.sco Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\Bras_dum9.sco Sceneryobjects\Kostelec_T18\Vesnice\Kys_dum100.sco
 13. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 14. Proszę pisać w temacie mapy
 15. 5N pomyka na mapie Eberlinsee.. Raczej wlecze się, bo ręczne sterowanie nie tak łatwo opanować aby szybko jechać, przy szybszym kręceniu sterownikiem wywala nadmiarowy.
 16. Działa ręczne sterowanie trzeba tylko wyłączyć w opcjach automatyczne sprzęgło. Nie do końca jest ok nawet na mapie Poznań Tram. Przed przystankiem Marcinkowskiego wywala nadmiarowy a potem po wyłączeniu elektryki już się ją nie da włączyć klawiszem E ponownie. Kontal 4N prawidłowo jedzie w tym miejscu dalej. Muszę to jeszcze sprawdzić na innych mapach.
 17. W folderze Scripts są tylko 3 pliki dot. drzwi, więc aby ten model ruszył trzeba użyć skryptów z Konstala 4N.
 18. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 19. Dopisz się do istniejącego tematu a nie zakładaj podobnego, radzę zapoznać się z filmikiem
 20. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 21. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 22. Dopisz się w w tym temacie
 23. Cue Club 2 To świetny symulator snookera i bilarda. Na szczególną uwagę zasługuje tryb multiplayer oraz aktualizacje na bieżąco Autor: Bulldog Interactive Kupno: http://store.steampowered.com/app/366690/Cue_Club_2_Pool__Snooker/ Cena (promocja 50%) 27,49 zł Opis (źródło; www. cueclub.com) Gra Cue Club 2 wykorzystuje najnowocześniejszą technologię zapewniającą najbardziej ekscytującą i realistyczną zręcznościową symulację bilardową. Zagraj w poola i snookera jak nigdy wcześniej dzięki oszałamiającej grafice 3D, doskonałej rozrywce oraz niezwykle realistycznej fizyce zachowania bil. Rzuć wyzwanie wielu nowym stylowym postaciom o zróżnicowanych umiejętnościach, poczynając od nowicjuszy, a kończąc na zawodowcach. Ćwicz umiejętności, graj coraz lepiej i pokonuj rywali, by odblokowywać kolejne lokalizacje, zdobywać trofea i stać się prawdziwym mistrzem Cue Club 2! Cechy gry Realistyczna symulacja uwzględniająca zasady fizyki Do wyboru gry: 8-bil, 9-bil, 10-bil, 6-bil, 7-bil, Snooker, Speed Pool i Killer Tryby turnieju, barowego wyzwania, 2 graczy, wieloosobowa i treningu Możliwość dostosowania zasad gry Różne stoły bilardowe, kije i zestawy bil Zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji Powtórki strzałów w zwolnionym tempie, z możliwością zapisu Lista najlepszych graczy oraz zdobyte trofea Kolekcja 9 stylowej muzyki jazzowej 15 przeciwników z klasą Widok 2D / 3D Pełne wsparcie kontrolera Obsługa ekranów dotykowych Grafika Full HD (1920 x 1080) i monitory 4K W trybie multiplayer niezbędny jest dostęp do internetu, Możemy zagrać z inną osobą przez zaproszenie jej do gry.
 24. Na Targach GamesCom2017 TML Studios zaprezentowało wersję Pre-alfa nowego symulatora THE BUS (wcześniejsza wersja robocza SBS Berlin). Poniżej 2 filmy przybliżające ten projekt, moim zdaniem zapowiada się ciekawie, aczkolwiek jak widać na 2 filmie bugi po wypadku z AI niezłe. Dostępne mają być 4 linie autobusowe obsługiwane prze Scanię Citywide, funkcja multiplayer, "modding" tj. narzędzie do tworzenia i edycji map
 25. Nowe screeny