zenedykt

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O zenedykt

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Bryła 3d jest tak chujowo wykonana, że aż żal na nią patrzeć. PS. szukam i szukam, ale nie znalazłem niezbyt wulgarnego synonimu do słowa, które użyłem.
 2. Witam! O tym projekcie była już mowa w innym temacie, lecz jeśli ktoś śledzi stronę projektu http://www.omnibusnet.com/ to wie, że niedługo rozpoczynają się już beta testy. Można byłoby się zaangażować i stworzyć jakąś oficjalną polską wirtualną firmę np. na mapie Projekt Szczecin autorstwa mpawa82, która jest kompatybilna z omniBus Co o tym myślicie?
 3. chociaż nie grałem w to, to w CBS miałem dokładnie tak samo z tymi pedałami Za nic nie mogłem ustawić gazu i hamulca, tylko gaz albo tylko hamulec...
 4. Da się w omsi, choć ja polecam darmowy program Xpadder
 5. Panie moderatorze kochany, przyjrzyj się dokładnie w drugim filmiku wyświetlaczowi IBIS a zobaczysz, co mam na myśli Kolega po prostu nagrywając filmik i ustawiając linię zapomniał dodać jednego zera, dlatego potem wyskakuje falshe route, czy jakoś tak.
 6. No no, bardzo dobry poradnik... szczególnie, że zła linia wklepana
 7. no to jak jedziesz dobrze, to jedź dalej. Czasami nikt nie wsiada i nie wysiada - normalka, ja wtedy nawet sie nie zatrzymuje na przystanku jak nikogo nie ma i nikt nie wysiada, strata czasu
 8. Pogoda, poślizgi na śliskiej nawierzchni, narzekający pasażerowie, AI (uwielbiam tych kierowców, którzy mnie wpuszczają i przeklinam na tych, co sobie jadą i mają w głębokim poważaniu KM ), niesamowita fizyka jazdy, skrzynia biegów (jak już ktoś wspominał), możliwość ustawienia WSZYSTKIEGO, możliwość gry na myszce i dobrego ustawienia kierownicy. Brakuje mi jednak trochę podglądu mapy (wolałbym to, zamiast tych żółtych strzałek), jednakże uważam, że to najlepszy symulator autobusu, jaki do tej pory wyszedł. Rewelacja!
 9. Maszyna Wieeeele przelatanych godzin w Całkowie, Mocznikach Trochę na 053 i 061 też (bardzo fajne trasy, na dodatek w pełni realistyczne), można by wymieniać bez końca Uwielbiam ten symulator, ponieważ zapalony ze mnie kolejarz - moja mamuśka jest dyżurnym ruchu, wujek maszynistą (czasem w wakacje śmigam z nim SU46 bądź SM42 na trasie Lębork - Łeba ) Pozdrawiam wszystkich MK Co do forum Maszyny - panuje tam ostry rygor, ale to dobrze. Wypowiada się tam na prawdę wiele mądrych osób, inżynierów, doktorów, maniaków kolei. Można się tam dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy (głównie ze świata kolei, ale nie tylko). Wraz z wydaniem PC2009 dużo rzeczy uległo zmianie, poprawiono wiele rzeczy, @Ra ciągle usprawnia swój starter + edytor, reasumując MaSzyna jest bardzo dobrym symulatorem i ciągle się rozwija. Śledzę ich forum regularnie, chociaż ostatnio nie mam czasu na to, żeby pomykać sobie jakimś kibelkiem czy byczusiem
 10. Taaa, np. "Co tu, k**wa, tak zimno?!" haha
 11. Myślę, że warto (ja nie żałuję) Moim zdaniem, jest to najlepszy symulator autobusów, jaki do tej pory ujrzał światło dzienne Gniecie konkurencję pod każdym względem!
 12. Tak, takie Many jeżdżą u nas w Trójmieście Pamiętam jak kiedyś obsługiwał linię z Rumi do Tesco w Gdyni (daawno temu), w wakacje obsługuje linię do tramwaju wodnego (6001). Jest też biało-zielony (6030), mam chrapkę, aby pomalować tak d92 w OMSI, ale mi się nie chce na razie http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:MAN_SD202_PKS_Wejherowo_6030.jpg Niżej są jeszcze fotki tego drugiego (6001)
 13. 13 - Jak na moje to nie przyklęk, a bezpośrednie otwarcie tylnych drzwi mseifer - dźwignia z czerwonym kółkiem służy do regulacji ogrzewania w autobusie, ta z prawej do wdmuchiwania świeżego powietrza (tego nie jestem pewien, więc jak coś to proszę mnie poprawić), działania reszty dźwigienek nie jestem pewien, ale z reguły wystarczy ustawić tylko tą z czerwonym kółkiem, potem tylko kontrolować tempertaturę - jak za duża, odjąć 'mocy', wyłączyć ogrzewanie na pulpicie, pootwierać okna (jak dużo za dużo), jak za mała - dodać 'mocy', włączyć ogrzewanie i będzie si.
 14. Ja tam na swoim Samsungu R522 nie narzekam na płynność - fps w granicach 30 - 40 i czasami lekka zwiecha, ale to chyba w OMSI normalne Core 2 Duo 2,1 GHz 3 gb ram ATI Radeon HD 4330 oczywiście max. ustawienia