Jakubek1993

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Jakubek1993 w Rankingu w dniu 10 Marzec 2017

Jakubek1993 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1

O Jakubek1993

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Jak to nie ma w Redame jest normalnie.ale jako ze jestem miły to podam Login:1111 Hasło:666666.Po za tym żeby tobie działał Redame musisz mieć jakiś program do pdf-u.Co do autobusu jest okej do Wrocławia idealny.
 2. omsi2

  No powiem szczerze że poradnik bardzo dobry.Chyba zacznę jakieś obiekty na Wałbrzych robić.
 3. Tekstura tego znaku na pierwszym screenie trochę dziwnie wygląda.A tak to wygląda dosyć dobrze.
 4. Lecimy kursem na Piaskową Górę (Wałbrzych)
 5. Porównywałem z GSV i powiem szczerze że odwzorowanie niemal 1:1.Budynek na pętli Identyczny jak tutaj,nic zatem dziwnego że budowa tej mapy trwa tyle czasu,lecz efekt jest piorunujący.Co tu dużo pisać fantastycznie,powodzenia w dalszych pracach.
 6. Kolejny ciekawy artykuł,bardzo dobitnie pokazujący mentalność użytkowników. Brać to każdy by chciał ale robić coś samemu porządnie to nikt nie zrobi.Ja osobiście wszystkich wydawców dodatków szanuje,szczególnie jak jest to dobry projekt.Zdaje sobie sprawę jaką sztuka jest coś zrobić w tym edytorze.Zresztą nawet jak by obsługa była taka jak np. w ETS2 to i tak trzeba mieć wizję,orientacje przestrzenną i dużo czasu żeby projekt wyglądał dobrze.A to że projekt jest dawany komuś zaufanemu ,kto go testuje to nie żadna nowość wszędzie się tak robiło.Jeżeli zależy wykonawcy projektu aby było wszystko na tip top to musi ktoś to obiektywny po testować. PS.Czy przypadkiem to nie ty masz kopie mapy Wałbrzycha w tej nowszej wersji ? I żeby nie było nie pytam po to żeby ją dostać Tylko po to żeby to kiedyś dokończyć.
 7. Ja pamiętam jak kiedyś byłem na takim forum, już nie istniejącym.Atmosfera tam panująca była bardzo dobra kameralna grupka miłośników transportu i serii 18 WOS i ETS. Nigdy tam nie było za dużych gównoburzy czy tam jakiegoś podlizywania się administracji.Ja sam tam byłem twórca wspólnie z użytkownikiem tego forum zmodyfikowałem mapę Europy do 18:WOS PTTM,(co prawda budowa w tamtym edytorze jest dużo prostsza niż w OMSI).W ogóle się dziwie że jeszcze niektórym chce się robić mapy na wysokim poziomie tylko po to żeby ta gimbaza czy tam inni twierdzący że elita chomikuje i nic nie wydaje,mogła sobie pograć na porządnej mapie.Nie chcę cukrzyć ale po po prostu szacunek.Powiem szczerze że sam zastanawiałem się czy nie dokończyć mapy Wałbrzycha ale niestety nie chciał bym zrobić jakiegoś badziewia,a po za tym te edytor mnie odstrasza.Pozdrawiam
 8. Bardzo dobra ocena sytuacji sceny OMSI. Nowi twórcy nie rozumieją jednego,że skończyły się czasy projektów robionych na szybko które jeszcze kiedyś były do przyjęcia.Teraz poziom map i dodatków wszelakich stoi na wysokim poziomie i naprawdę trzeba się postarać żeby było to godne polecenia i uwagi.A to że krytykujesz to nie robisz żeby go zdenerwować,tylko dlatego żeby wiedział co robi źle i pracował nad błędami żeby jego projekt był lepszy.Ale niestety krytyka konstruktywna to dla niektórych to samo co hejt.
 9. Posiada ktoś może te pliki bo mi brakują Sceneryobjects\bilboardy_fikcyjne_pomorze\bilboard raj\awkst.sco Sceneryobjects\billboardy_by_przemek212121\billboardy eska\awkst.sco Sceneryobjects\Jan Kiesewalter\crash_barrier.sco Sceneryobjects\Znaki\u2.sco Sceneryobjects\Znaki\u5a.sco Sceneryobjects\Znaki\u5b.sco Sceneryobjects\Znaki\u9b.sco Można usunąć pliki te były w pace Fikcyjne Pomorze
 10. Brakuje mi takie pliki jak by ktoś mógł pomóc.Bardzo dziękuje [mod]podstawówka do poprawy , deklinacja... "takich plików" piszemy w tym zdaniu, ostrzeżenie [/mod] Sceneryobjects\bilboardy_fikcyjne_pomorze\bilboard raj\awkst.sco Sceneryobjects\billboardy_by_przemek212121\billboardy eska\awkst.sco Sceneryobjects\Jan Kiesewalter\crash_barrier.sco Sceneryobjects\Znaki\u2.sco Sceneryobjects\Znaki\u5a.sco Sceneryobjects\Znaki\u5b.sco Sceneryobjects\Znaki\u9b.sco
 11. Dziećmorowice koło Wałbrzyskiej Dzielnicy Rusinowa. Kiedyś do mnie kursowała linia 33 MPK Wałbrzych.Pamiętam legendarne wałbrzyskie Ikarusy.
 12. Witam wszystkich.Mam pytanie czy istnieje sposób na to aby była pokazywana strzałką czy w jakiś inny sposób trasa linii. Tak jak to miało miejsce np. w Vbusie. Zawsze mam problem nie wiem w którym kierunku należy jechać.