tomek9932

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O tomek9932

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Mam problem z uruchomieniem OMSI 2, a mianowicie wgrałem mapę Fikcyjnego Szczecina i ZTM Poznań, przejechałem 1 kurs na Poznaniu i wyłączyłem grę. Po jakimś czasie chciałem uruchomić grę, ale wyskoczyło "Program Omsi.exe przestał działać", a następnie "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc0000005). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację".Reinstallowałem grę 3 razy i za każdym razem po kilku grach wyskakiwało to samo.
 2. Witam!Ostatnio ustawiałem sobie pod klawiaturę numeryczną otworzenie 3 i 4 drzwi w autobusie, ale jest mały problem. Gdy klikam "Esc" to nie wyskakuje mi menu, to gdzie można zapisać grę lub z niej wyjść. Jakaś porada? Jak to zrobić bez utraty tych bindów na 3 i 4 drzwi?
 3. Ja już 2 raz reintallowałem OMSI i nadal ten sam problem.
 4. Pomocy! Nie mogę w ogóle odpalić mapy! Wyskakują mi takie błędy:
 5. Pomocy!! Mapa ładuje mi się z 10 minut, a potem zacina się i jakiś błąd wyskakuje.
 6. Cześć, otóż mam problem w OMSI, nie wiem jak zagrzać autobus. Jeżdzę na Mercedesie O405N2 by Julian i pasażerowie skarżą się na zimno w autobusie. Jeżeli był już taki temat to przepraszam, i proszę o pomoc.
 7. Szkoda że usunięty. Chciałem zobaczyć tego moda
 8. Łódź, Bałuty Teofilów
 9. Witam. Mam problem chciałbym pobrać mercedesa tego , ale żadnen link nie działa i czy może mi ktoś uplodować na jakiś hosting?. Chodzi mi o plik .exe czyli instalke tego mesia. Dziękuje