sebag23

Użytkownicy
 • Zawartość

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O sebag23

 • Tytuł
  Bus maniak

Kontakt

 • Strona WWW
  http://sebag23.pl/

Pozostałe

 • Skąd
  Bydgoszcz
 • Ulubiony pojazd
  Mercedes O530G
 1. http://img407.imageshack.us/img407/460/95180335.jpg [adm] Dodane do pierwszego postu [/adm]
 2. Skrypt poduszek ma Wołżanin 5270 ( ), więc jest to wykonalne.
 3. Link "prywatne wiadomości" odsyła do http://omnibussimulator.pl/private.php'>http://omnibussimulator.pl/private.php a niebieska ikonka wskazująca ilość wiadomości do http://omnibussimulator.plo/private.php Pod tematem błąd w spolszczeniu. Jest "User(s) browsing this thread" W nawigacji, po kliknięciu w nick powinno przenosić do profilu, a przenosi do UCP.
 4. Znalazłem błąd, wszystkie działy mam zwinięte, chcę rozwinąć np. English Board, a rozwija się pierwszy dział (sprawy organizacyjne).
 5. Ile waży plik .x? Pamiętaj, że nazwa pliku nie może zawierać pl znaków
 6. Mam podobny komputer, tylko Della (2gb ram, procesor intel 2,8ghz, windows XP i kartę graficzną Radeon hd4850). Odradzałbym na takim sprzęcie instalację windowsa 7. Jeżeli zdecydowałbyś się na xp, to zagrałbyś w omsi, ale musiałbyś mieć jakąś kartę graficzną, bo u mnie na zintegrowanej nie działało (teoretycznie działało, dopuki nie wczytałem autobusu)
 7. Próbowałem i nic. Podobnie z deszczem, od zewnątrz na szybie widać, od srodka nie. Nie wiem czy to coś w blenderze nie jest namieszane, we wszystkich szybach oprócz przedniej mogłem malować z dwóch stron, a przednią tylko od zewnątrz
 8. Dzięki, odbicia są już wyraźniejsze, ale pierwszy problem pozostał. Odbicia w przedniej szybie z zewnątrz są widoczne, ale wewnątrz już nie.
 9. Mam problem. Robię odbicia w szybach, "pomazałem" wszystkie okna, po przekonwertowaniu odbicia są, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz oprócz przedniej szyby. Od zewnątrz przednia szyba poprawnie odbija światło, ale od środka już nie, mimo, że wszystkie szyby były malowane naraz. Jeszcze jeżeli chodzi o odbicia, jak zrobić "mocne" odbicia w szybach, tak jak jest w manach, mercedesie juliana. Teraz niby mam odbicia, ale są one słabe i widoczne po przybliżeniu.
 10. Nie ma porównania ze szczecinem, ale zwróć uwagę, że wydałeś tylko jedną wersję mapy i to jako pierwszy. Pierwsza wersja szczecina też nie była doskonała, a obecna jest jedną z najlepszych dostępnych map. Powodzenia w dalszych pracach
 11. U mnie problem był net framework 4, ale ściągnąłem, zainstalowałem i teraz autobus też się instaluje
 12. Marcel w temacie z komentarzami wspomniał, że będą lepsze "awarie" a przy kolizjach raczej nic się nie zmieni, może oprócz "dziwnych" kolizji z zaparkowanymi samochodami (po uderzeniu samochody zapadają się pod ziemię, albo tańczą).
 13. Jak wygląda sprawa optymalizacji?
 14. Postęp równy zeru. Żadnej fizyki, kierownica-1,5 obrotu... Jak zawsze zawalili sprawę, po nich niczego innego spodziewać się nie możemy