Excellence

Użytkownicy
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

O Excellence

 • Tytuł
  SU 12 :)
 • Urodziny 22.02.2000

Pozostałe

 • Skąd
  Bydgoszcz
 • Ulubiony pojazd
  Solaris Urbino 12
 1. A ja mam pytanie. Czy jeżeli kierowca źle wbije lub będzie lekka awaria, to na wyświetlaczu będzie wyświetlał się tylko jeden przystanek? U mnie autobusy które mają STR 1-3 mają taką wadę czasem, że pokazują tylko pierwszy przystanek(ciągle). Typu: PRZYSTANEK: Kołlątaja
 2. Te malowanie będzie udostępnione w paczce z mapą? Pozdrawiam
 3. Mu chyba chodziło o awaryjne spuszczenie przystankowego. Mogę się mylić
 4. Wow! Coraz bliżej.. poznaję tereny. Piękne to jest! Powodzenia w zrobieniu okolic Auchana i Wiślanej
 5. Jechałem dzisiaj tamtędy. Bardzo mi znane teraz tereny. Realne w 100%.
 6. Do wakacji albo w same wakacje.
 7. Te nasze Bydgoskie wiaty <3 Zakochałem się . Tylko drzewa nie są różnorodne, a szkoda.
 8. O, śmietniczki z Konstali 805Na(mnie się właśnie z tramwaji takie przypominają). Dobrze, że autor dba o takie szczegóły.
 9. A skąd wiadomo, że będzie wydane? Przepraszam za OT.
 10. A może być tak jak z podwójnymi zapowiedziami. Tylko będą potrójne zapowiedzi.. Następny przystanek, przystanek i babka mówi "Linia:..":
 11. DZIĘKI ZA TĄ MAPE! Już testuje. Zapowiedzi PIXEL'a... bajka poprostu! W przyszłości zrobisz Linia:70 Kierunek: Osiedle Nad Wisłą itp?
 12. A jak tak mi się pokazuje? http://scr.hu/1ahz/xjrza Ok, już sobie poradziłem. OMSI 2 w konfiguratorze kłamie i źle pokazuje, bo nawet jak jest włączone "odwrócenie" to dalej jest 100% a w grze 0%. Można zamknąć.
 13. Wczoraj kupiłem używaną kierownice LDFGT i pedały źle reagują. Są ciągle wciśnięte. Czyli jak nacisne hamulec to przyśpiesza, jak nacisne gaz to hamuje do oporu. W ETS2 jest opcja: Odwrócone i wtedy działa. A w omsi 2 nie. Wiecie o co może chodzić? Pozdrawiam.
 14. @up W czwartek widziałem #732 na 79S. Pozatym na 71 jest 1 przydzielony SU 18, oraz #673 na 54.
 15. Volvo B10BLE, Mercedes Conecto G, Conecto LF, Conecto LF G, Citaro+(facelift) G no i oczywiście standardowo SU 12 oraz SU18 i czasem jako rodzynek Solbus SM12.