Kiepa

Użytkownicy
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kiepa

 1. Witam. Nie wiem czy umieszczam moje pytanie w dobrym dziale ale jeśli nie to przepraszam. Moje pytanie dotyczy tramwajów w OMSI 2 a dokładniej map na których mamy możliwość ich prowadzenia (jeżeli ktoś zna fajne mapy to chętnie prosiłbym o nazwy). Wiem, że zapewne będzie trzeba też zainstalować jakieś dodatkowe modele tramwajów, tak jak to ma miejsce z autobusami, więc jeżeli ktoś miałby taką możliwość to prosiłbym także o ewentualne podanie nazw modelów oraz czy instalacja nie różni się znacząco od instalacji autobusów. Przeszukiwałem Google ale jednak nic konkretnego nie znalazłem. Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.
 2. Witam. Mam pytanie. Jak ustawić sekwencyjną skrzynię biegów w Logitechu DFGT? Słyszałem, że istnieje taka opcja. Z góry dziękuję za pomoc.
 3. Pobierałem ten model kilka razy jednak archiwum wysypuje mi błędy CRC. Nie wiecie czy ten model jest udostępniony na inne serwery?
 4. Oj, widzę że Nyska będzie pierwsza klasa. Będzie fajny klimacik.
 5. Dokładnie. Nie ma co się spieszyć. Lepiej aby model był ukończony w 100% niż 75% a później słuchać jak coś się komuś nie podoba i wydawać 500 poprawek robionych "na prędce" bo ludzie się niecierpliwią. A poza tym życzę powodzenia w dokończeniu modelu.
 6. Nie powiem model naprawdę mnie zaskakuje. Drzemie w nim ogromny potencjał. Życzę miłych i bezproblemowych prac.
 7. Właśnie czekałem na Vero i to jeszcze w krakowskim malowaniu. Powodzenia w pracach i obyś nie miał żadnych problemów z modelami.
 8. Widać, że Ikarus wzięty z Ikarus Mod'a do Mafii. Mam nadzieje, że będzie dobry jeśli wyjdzie.