maximus9992

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O maximus9992

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Na jakim poziomie fps utrzymuje się mapa?
 2. Bo robię teraz od nowego mostu w stronę pętli na Skarpie, a później pojadę w stronę centrum. Chyba, że ktoś mnie wspomoże w zmaganiach to pójdzie szybciej.
 3. Poniżej parę screenów (na bieżąco będę wrzucał):
 4. Mapa jest robiona w OMSI 1 i do końca będę ją robił w jedynce. Jak OMSI 2 dojdzie do ładu samo z sobą wtedy przerzucę gotową mapę do OMSI 2. Będą dwie wersje na OMSI 1 i 2. Wersja mapy 1.00 będzie miała jedną linię 22. Po ukończeniu będę robił wersję 2.00 od PLACU DASZYŃSKIEGO (nowy most) do RONDA PRZY KASZOWNIKU i wtedy zapewne podłączymy jakąś jeszcze linie po drodze.
 5. Realna mapa to naprawdę wyzwanie, nie można sobie pozwolić na luz w budowie
 6. Witam, poniżej daje parę screenów. Jak na razie ukończony fragment od budowy nowego wiaduktu do MERKURY. Teraz zabieram się za prace od MERKURY do KOMFORTU. W trakcie budowy:
 7. słupy bedą wszystko jest w trakcie robienia oznakowania poziome też będą robione
 8. NA razie w OMSI 1, czekam na polską wersje potem przerzuce do OMSI 2
 9. utrzymuje sie w 30 fps i na tym poziomie będe robił
 10. Witam, Zacząłem prace nad realną mapą Torunia, przejazd linii 22 z pętli Kolankowskiego do Placu Daszyńskiego (tymczasowy) ZDZ. Wersja pierwsza nie bedzie długą trasa ale stawiam na realizm i detale. Żeby nie było, że nic nie robię kilka screenów, tramwaj oczywiście będzie jeździł "jedynka "
 11. Witam, Poniżej link do biletów MZK Toruń ważnych do końca 2012 roku. http://www.speedyshare.com/xEMkq/MZK-Torun-2012.rar Pozdrawiam
 12. Sorry może będę arogancki. Obserwuje te forum i jakos sam sobie radze z ta grą.
 13. Dużo osób pisze o optymalizacji Wrocławia, powiem o rzeczy pewnie oczywistej dla większości. Można ustawić w wybranych modelach autobusów kamerę lewego lusterka tak aby była widoczna tylko wtedy gdy zrobimy "spojrzenie w lewo", daje nam to, bynajmniej mi wzrost ok 10-20 fps. Pozdrawiam