`ZgoN!

Użytkownicy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O `ZgoN!

 • Tytuł
  Opienkun dz. Rysunki
 • Urodziny 26.04.1986

Pozostałe

 • Płeć
 1. Ładnie i prosto zbudowane. Przyjęłoby się to na rynku.
 2. Popracuj trochę nad frontem, żeby nie wyglądał jak naćpany borsuk. :X Zapowiada się fajny, tani, prosty autobus. Tak trzymać.
 3. W tym temacie zamieszczamy oraz komentujemy rysunki niekoniecznie związane z komunikacją zbiorową. Uprasza się o zachowanie zasad kultury i ładu w temacie. Zezwala się zamieszczać krótkie historyjki/opisy danej firmy/pojazdu. Nie zezwala się na kopiowanie/przetwarzanie/publikację rysunków na które autor/autorzy nie wyrazili zgody. Surowo zabrania się wykorzystywania rysunków jakichkolwiek autorów w celach komercyjnych. Wszelkie podejrzenia zawłaszczenia rysunku/części rysunku/ów zgłaszamy do moderatora bądź załatwiamy sprawę poprzez prywatną wiadomość. Wszelkie pogwałcenia praw autorskich będą karane! Regulamin działu: http://omnibussimulator.pl/Temat-Zasady-korzystania-z-dzialu-Rysunki-Profesjonalne Licencje autorów: http://omnibussimulator.pl/Temat-Licencje-autorow Bawcie się dobrze! Pozdrawiam!
 4. Oprócz regulaminu ogólnego forum, w tym dziale należy również stosować się do niżej wymienionych zasad. REGULAMIN DZIAŁU "RYSUNKI PROFESJONALNE" Postanowienie ogólne: Dział "Rysunki" służy do dyskutowania, oceniania, prezentowania prac wykonanych własnoręcznie w programach graficznych, bądź rysowanych odręcznie. Korzystanie z działu "Rysunki profesjonalne": Z w/w działu korzystają użytkownicy, którzy opanowali umiejętność tworzenia prac graficznych, oraz posiadają obszerną wiedzę na ten temat. Nie zaleca się aby w w/w dziale swoje prace zamieszczali użytkownicy początkujący, gdyż może wiązać się to z surową krytyką oraz niską oceną. Nie należy powielać tematów, jeśli istnieje wątek zbiorczy o tej samej lub podobnej tematyce. Jeśli brak wątku zbiorczego należy skontaktować się z opiekunem działu (`ZgoN!), lub z moderatorem. Zamieszczanie postów w dziale "Rysunki profesjonalne": Zabrania się używania zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe czy też zwrotów o zabarwieniu erotycznym. Zabrania się zamieszczania w postach odnośników do treści erotycznych, nielegalnego oprogramowania, i tym podobnych. Posty należy pisać z poszanowaniem zasad kultury i dobrego wychowania, oraz ortografii, interpunkcji i poprawności językowej. Zamieszczanie prac graficznych w dziale "Rysunki profesjonalne": Prace zaleca się zamieszczać za pomocą serwisów hostingowych, aby zbytnio nie obciążać serwera. Zabrania się zamieszczania prac, których nie jesteśmy autorami, bądź nie mamy pozwolenia na ich upublicznianie. Na każdej zamieszczanej pracy winien znaleźć się podpis, bądź sygnatura autora. Prace należy zamieszczać w formie miniaturek. Licencje autorów: http://omnibussimulator.pl/Temat-Licencje-autorow Opracował: `ZgoN! Regulamin utworzony na podstawie §8 ogólnego regulaminu forum.
 5. Tutaj przedstawione są licencje na użytkowanie prac. (proszę o przyklejenie, oraz zamknięcie, dziękuję!) `ZgoN! Nie zezwala się na samowolne kopiowanie, modyfikowanie lub jakiekolwiek użytkowanie bez osobistego pozwolenia autora/ów. W celu uzyskania odpowiedniego pozwolenia należy skontaktować się osobiście z autorem/ami poprzez wiadomość prywatną na forum, bądź komunikator Gadu-Gadu. Autorzy zastrzegają sobie prawo do odrzucenia prośby bez podania przyczyny. Zezwala się na wykorzystywanie rysunków TYLKO I WYŁĄCZNIE w obrębie serwisów: www.omnibussimulator.pl www.km-forum.com.pl www.rysunki.fotokolej.waw.pl Po otrzymaniu pozwolenia, edytujący zobowiązany jest zamieścić nick autora NA RYSUNKU. Absolutnie nie zezwala się na wykorzystywanie rysunków w celach komercyjnych. PuławTransporT Licencja na kopiowanie, upowszechnianie lub modyfikację dotyczy zarówno całych rysunków jak i ich elementów. Zabrania się kopiowania, upowszechniania lub modyfikacji rysunków jak i elementów bez osobistej zgody użytkownika PuławTransporT, zwanego dalej autorem. W celu uzyskania osobistej zgody na w/w czynności należy skontaktować się z autorem poprzez adres e-mail, komunikator Gadu-Gadu lub prywatną wiadomość. Autor zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia pozwolenia na kopiowanie, upowszechnianie lub modyfikację bez podania przyczyn. Warunkiem uzyskania pozwolenia jest umieszczenie adnotacji na rysunku w postaci nicku autora obok nicku osoby która rysunek zmodyfikowała. Po otrzymaniu stosownego pozwolenia autor zezwala na kopiowanie, upowszechnianie lub modyfikację tylko na serwisach: www.omnibussimulator.pl www.km-forum.com.pl Autor nie wyraża zgody na użytkowanie rysunku w celach komercyjnych! Mrozard W celu uzyskania zgody na wykorzystywanie rysunków lub ich fragmentów należy napisać do autora wiadomość prywatną na forum, bądź skontaktować się z nim poprzez komunikator Gadu-Gadu. Autor może nie udzielić zgody na rysunek lub jego fragment bez podania przyczyny. Zezwala się wykorzystywanie rysunków bądź ich fragmentów tylko i wyłącznie na forach: www.omnibussimulator.pl www.km-forum.com.pl Zezwala się wykorzystywanie rysunków bądź ich fragmentów tylko do celów niekomercyjnych. Przy pozytywnym rozpatrzeniu zapytania, pod rysunkiem należy wpisać w/w osobę jako współautora. Cieplik0 Nie zezwala się na samowolne kopiowanie, modyfikowanie lub jakiekolwiek użytkowanie bez osobistego pozwolenia autora (Nie dotyczy użytkownika 'ZgoN!). W celu uzyskania odpowiedniego pozwolenia należy skontaktować się osobiście z autorem poprzez wiadomość prywatną na forum, bądź komunikator Gadu-Gadu. Autor zastrzegają sobie prawo do odrzucenia prośby bez podania przyczyny. Zezwala się na wykorzystywanie rysunków TYLKO I WYŁĄCZNIE w obrębie serwisów: www.omnibussimulator.pl www.km-forum.com.pl www.rysunki.fotokolej.waw.pl Po otrzymaniu pozwolenia, edytujący zobowiązany jest zamieścić nick autora NA RYSUNKU. Nie zezwala się na wykorzystywanie rysunków w celach komercyjnych.
 6. W tym temacie zamieszczamy oraz komentujemy produkty firm fikcyjnych. Uprasza się o zachowanie zasad kultury i ładu w temacie. Użytkownik zamieszczający nowy produkt zobligowany jest podać co najmniej minimalne dane techniczne. Zezwala się zamieszczać krótkie historyjki/opisy danej firmy/pojazdu. Nie zezwala się na kopiowanie/przetwarzanie/publikację rysunków na które autor/autorzy nie wyrazili zgody. Surowo zabrania się wykorzystywania rysunków jakichkolwiek autorów w celach komercyjnych. Nie powinno się zamieszczać produktów sygnowanych realną marką, gdyż można narazić się na sankcje prawne ze strony realnego producenta. Wszelkie podejrzenia zawłaszczenia rysunku/części rysunku/ów zgłaszamy do moderatora bądź załatwiamy sprawę poprzez prywatną wiadomość. Wszelkie pogwałcenia praw autorskich będą karane! Regulamin działu: http://omnibussimulator.pl/Temat-Zasady-korzystania-z-dzialu-Rysunki-Profesjonalne Licencje autorów: http://omnibussimulator.pl/Temat-Licencje-autorow Bawcie się dobrze! Pozdrawiam!
 7. W tym temacie zamieszczamy oraz komentujemy rysunki pojazdów należących do Waszych firm fikcyjnych. Uprasza się o zachowanie zasad kultury i ładu w temacie. Zezwala się zamieszczać krótkie historyjki/opisy danej firmy/pojazdu. Nie zezwala się na kopiowanie/przetwarzanie/publikację rysunków na które autor/autorzy nie wyrazili zgody. Surowo zabrania się wykorzystywania rysunków jakichkolwiek autorów w celach komercyjnych. Wszelkie podejrzenia zawłaszczenia rysunku/części rysunku/ów zgłaszamy do moderatora bądź załatwiamy sprawę poprzez prywatną wiadomość. Wszelkie pogwałcenia praw autorskich będą karane! Regulamin działu: http://omnibussimulator.pl/Temat-Zasady-korzystania-z-dzialu-Rysunki-Profesjonalne Licencje autorów: http://omnibussimulator.pl/Temat-Licencje-autorow Bawcie się dobrze! Pozdrawiam!