`ZgoN!

Użytkownicy
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O `ZgoN!

 • Tytuł
  Opienkun dz. Rysunki
 • Urodziny 26.04.1986

Pozostałe

 • Płeć
 1. Ładnie i prosto zbudowane. Przyjęłoby się to na rynku.
 2. Popracuj trochę nad frontem, żeby nie wyglądał jak naćpany borsuk. :X Zapowiada się fajny, tani, prosty autobus. Tak trzymać.
 3. W tym temacie zamieszczamy oraz komentujemy rysunki niekoniecznie związane z komunikacją zbiorową. Uprasza się o zachowanie zasad kultury i ładu w temacie. Zezwala się zamieszczać krótkie historyjki/opisy danej firmy/pojazdu. Nie zezwala się na kopiowanie/przetwarzanie/publikację rysunków na które autor/autorzy nie wyrazili zgody. Surowo zabrania się wykorzystywania rysunków jakichkolwiek autorów w celach komercyjnych. Wszelkie podejrzenia zawłaszczenia rysunku/części rysunku/ów zgłaszamy do moderatora bądź załatwiamy sprawę poprzez prywatną wiadomość. Wszelkie pogwałcenia praw autorskich będą karane! Regulamin działu: http://omnibussimulator.pl/Temat-Zasady-korzystania-z-dzialu-Rysunki-Profesjonalne Licencje autorów: http://omnibussimulator.pl/Temat-Licencje-autorow Bawcie się dobrze! Pozdrawiam!
 4. Tutaj przedstawione są licencje na użytkowanie prac. (proszę o przyklejenie, oraz zamknięcie, dziękuję!) `ZgoN! Nie zezwala się na samowolne kopiowanie, modyfikowanie lub jakiekolwiek użytkowanie bez osobistego pozwolenia autora/ów. W celu uzyskania odpowiedniego pozwolenia należy skontaktować się osobiście z autorem/ami poprzez wiadomość prywatną na forum, bądź komunikator Gadu-Gadu. Autorzy zastrzegają sobie prawo do odrzucenia prośby bez podania przyczyny. Zezwala się na wykorzystywanie rysunków TYLKO I WYŁĄCZNIE w obrębie serwisów: www.omnibussimulator.pl www.km-forum.com.pl www.rysunki.fotokolej.waw.pl Po otrzymaniu pozwolenia, edytujący zobowiązany jest zamieścić nick autora NA RYSUNKU. Absolutnie nie zezwala się na wykorzystywanie rysunków w celach komercyjnych. PuławTransporT Licencja na kopiowanie, upowszechnianie lub modyfikację dotyczy zarówno całych rysunków jak i ich elementów. Zabrania się kopiowania, upowszechniania lub modyfikacji rysunków jak i elementów bez osobistej zgody użytkownika PuławTransporT, zwanego dalej autorem. W celu uzyskania osobistej zgody na w/w czynności należy skontaktować się z autorem poprzez adres e-mail, komunikator Gadu-Gadu lub prywatną wiadomość. Autor zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia pozwolenia na kopiowanie, upowszechnianie lub modyfikację bez podania przyczyn. Warunkiem uzyskania pozwolenia jest umieszczenie adnotacji na rysunku w postaci nicku autora obok nicku osoby która rysunek zmodyfikowała. Po otrzymaniu stosownego pozwolenia autor zezwala na kopiowanie, upowszechnianie lub modyfikację tylko na serwisach: www.omnibussimulator.pl www.km-forum.com.pl Autor nie wyraża zgody na użytkowanie rysunku w celach komercyjnych! Mrozard W celu uzyskania zgody na wykorzystywanie rysunków lub ich fragmentów należy napisać do autora wiadomość prywatną na forum, bądź skontaktować się z nim poprzez komunikator Gadu-Gadu. Autor może nie udzielić zgody na rysunek lub jego fragment bez podania przyczyny. Zezwala się wykorzystywanie rysunków bądź ich fragmentów tylko i wyłącznie na forach: www.omnibussimulator.pl www.km-forum.com.pl Zezwala się wykorzystywanie rysunków bądź ich fragmentów tylko do celów niekomercyjnych. Przy pozytywnym rozpatrzeniu zapytania, pod rysunkiem należy wpisać w/w osobę jako współautora. Cieplik0 Nie zezwala się na samowolne kopiowanie, modyfikowanie lub jakiekolwiek użytkowanie bez osobistego pozwolenia autora (Nie dotyczy użytkownika 'ZgoN!). W celu uzyskania odpowiedniego pozwolenia należy skontaktować się osobiście z autorem poprzez wiadomość prywatną na forum, bądź komunikator Gadu-Gadu. Autor zastrzegają sobie prawo do odrzucenia prośby bez podania przyczyny. Zezwala się na wykorzystywanie rysunków TYLKO I WYŁĄCZNIE w obrębie serwisów: www.omnibussimulator.pl www.km-forum.com.pl www.rysunki.fotokolej.waw.pl Po otrzymaniu pozwolenia, edytujący zobowiązany jest zamieścić nick autora NA RYSUNKU. Nie zezwala się na wykorzystywanie rysunków w celach komercyjnych.
 5. W tym temacie zamieszczamy oraz komentujemy produkty firm fikcyjnych. Uprasza się o zachowanie zasad kultury i ładu w temacie. Użytkownik zamieszczający nowy produkt zobligowany jest podać co najmniej minimalne dane techniczne. Zezwala się zamieszczać krótkie historyjki/opisy danej firmy/pojazdu. Nie zezwala się na kopiowanie/przetwarzanie/publikację rysunków na które autor/autorzy nie wyrazili zgody. Surowo zabrania się wykorzystywania rysunków jakichkolwiek autorów w celach komercyjnych. Nie powinno się zamieszczać produktów sygnowanych realną marką, gdyż można narazić się na sankcje prawne ze strony realnego producenta. Wszelkie podejrzenia zawłaszczenia rysunku/części rysunku/ów zgłaszamy do moderatora bądź załatwiamy sprawę poprzez prywatną wiadomość. Wszelkie pogwałcenia praw autorskich będą karane! Regulamin działu: http://omnibussimulator.pl/Temat-Zasady-korzystania-z-dzialu-Rysunki-Profesjonalne Licencje autorów: http://omnibussimulator.pl/Temat-Licencje-autorow Bawcie się dobrze! Pozdrawiam!
 6. W tym temacie zamieszczamy oraz komentujemy rysunki pojazdów należących do Waszych firm fikcyjnych. Uprasza się o zachowanie zasad kultury i ładu w temacie. Zezwala się zamieszczać krótkie historyjki/opisy danej firmy/pojazdu. Nie zezwala się na kopiowanie/przetwarzanie/publikację rysunków na które autor/autorzy nie wyrazili zgody. Surowo zabrania się wykorzystywania rysunków jakichkolwiek autorów w celach komercyjnych. Wszelkie podejrzenia zawłaszczenia rysunku/części rysunku/ów zgłaszamy do moderatora bądź załatwiamy sprawę poprzez prywatną wiadomość. Wszelkie pogwałcenia praw autorskich będą karane! Regulamin działu: http://omnibussimulator.pl/Temat-Zasady-korzystania-z-dzialu-Rysunki-Profesjonalne Licencje autorów: http://omnibussimulator.pl/Temat-Licencje-autorow Bawcie się dobrze! Pozdrawiam!