Suwi

Użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Suwi

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 20.07.1994

Pozostałe

 • Skąd
  Leszno
 • Ulubiony pojazd
  Solaris Urbino 8,9 LE
 1. Sprzedaż OMSI 2 wstrzymana.
 2. Odświeżam temacik. Obecna cena gry to 66 zł. Można kupować bezpośrednio ode mnie albo z allegro.
 3. To nie bajka, znajdź mi aktywny link to ci przyznam rację.
 4. Szukam następującego obiektu: Sceneryobjects\VL_Subtropical_plants\PalmTree32.sco Splines\Test_skrzyzowania\kabel.sli Przeszukałem forum, internet i nic.
 5. Wszystkiego najlepszego! Wbiłem po raz pierwszy od miesiąca na forum i patrzę, nowy projekt! Zapowiada się ciekawie, już pobieram i przetestuję. Świetnie zrobiłeś umieszczając go na tylu hostingach .
 6. Nie ma żadnych blokad regionalnych, można aktywować na całym globie jeśli o to chodzi.
 7. Witam. Mam na sprzedaż grę OMSI 2 w okazyjnej cenie 66 zł. Tak, tylko tyle. Padały pytania czy nie ma ukrytych opłat - oczywiście, że nie. Wszystko co musicie mieć to darmowe konto Steam założone na http://steamcommunity.com . Grę przesyłam w postaci prezentu na wasze konto Steam bezpośrednio albo na adres email. Przypisuje się ona na stałe, wystarczy pobrać i grać. W celu zakupu proszę o kontakt na PW lub gg 12067638 . Martwisz się, że to oszustwo? Nic z tych rzeczy. Sprawdź moje komentarze na allegro i kupuj śmiało . Oferta jest cały czas aktualna. Moje allegro: http://allegro.pl/show_user.php?uid=14380746 . Sprawdź jakie przedmioty sprzedaję, być może OMSI 2 jest właśnie wystawione. Sprzedaż wstrzymana.
 8. Kiedyś tak zrobiłem to wyskakiwały wtedy kiedy pasażer coś mówił. Ty tak zrobiłeś i nie miałeś błędów?
 9. Witam. W jaki sposób mogę usunąć dźwięki pasażerów OMSI w taki sposób, aby podczas gry nie wyskakiwały błędy o braku owych plików? Z góry dziękuję.
 10. Witam. Ktoś mi powie czym jest spowodowana niewidzialna ściana na drodze u mnie w OMSI 2 na mapie projekt Szczecin? Spycha w bok tylko. Nie da się z obu stron przejechać. W tym miejscu:
 11. No zupełnie się na tym nie znam. Jak w ogóle dostać się do tego edytora map? Co mam tam dokładnie zrobić? Kurcze, wiem, że o dużo proszę, ale bardzo spodobała mi się ta mapa.
 12. Dziękuję! Te inne też byś mi dał? Dopisałem na dole, że jednak wszystkie .
 13. Witam, bardzo bym prosił o poniższe pliki Sceneryobjects\objekty\PKS\pks2.sco Sceneryobjects\objekty\Swinoujscie\kos.sco Sceneryobjects\pojazdy\pc1.sco Sceneryobjects\PUB\Bus Hut Pub34\hst_wartehaus_alt01.sco Sceneryobjects\PUB\Bus Hut Pub6\hst_wartehaus_alt01.sco Sceneryobjects\Swiss72_Objekte\fussgängerbrücke\brücke3.sco Sceneryobjects\wiata\wiata_AMS_czerwona_wieksza.sco Jak zwykle nie da się edytować. Zostały tylko te: Sceneryobjects\pojazdy\pc1.sco Sceneryobjects\Swiss72_Objekte\fussgängerbrücke\brücke3.sco Sceneryobjects\wiata\wiata_AMS_czerwona_wieksza.sco Dobra jednak wszystkie, bo nie działają mi .
 14. Obiekty: Sceneryobjects\objekty\PKS\pks2.sco Sceneryobjects\objekty\Swinoujscie\kos.sco Sceneryobjects\pojazdy\pc1.sco Sceneryobjects\PUB\Bus Hut Pub34\hst_wartehaus_alt01.sco Sceneryobjects\PUB\Bus Hut Pub6\hst_wartehaus_alt01.sco Sceneryobjects\Swiss72_Objekte\fussgängerbrücke\brücke3.sco Sceneryobjects\wiata\wiata_AMS_czerwona_wieksza.sco Spilny: Splines\ADDON_simple_left_street\RQ_X_2spur_Altonaer_8m.sli Splines\Mestechko\RQ_10,5_2spur_7,5m(plita).sli Splines\Terrain-Spline-V3_1\Splines\Terrain Spline\Terrain Spline_Other textures\Terrain-Spline_Sand\4mTerrain_Spline_Sand.sli Gdzie je konkretnie znajdę?
 15. Nie widać żadnych kursów, to znaczy wybieram numer, ale nie ma żadnych godzin . Poza tym brakuje mi kilku obiektów. Jest gdzieś download wszystkiego co trzeba? Dobra zapoznam się z wcześniejszymi postami, nie chciało mi się czytać, a teraz widzę. Proszę usunąć oba posty.