lolek

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O lolek

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Mógłby ktoś raz jeszcze napisać poradnik lub chociaż dodać screeny?
 2. Ponownie mam pytanie, wgrałem na mapę teksturę Feld01, mapę zapisałe. Ale mam problem gdyż chciałbym usunąć tą teksturę, ktoś wie jak to zrobić?
 3. Witam, mam pytanie jak dodać do Ground Layers kolejne tekstury? https://hostmat.eu/images/86046298031963820025.png Gdy klikam Create New Layer maluje mi cały kafel. Edit Act. Layer nic nie robi a Delete to usuwa. Więc pytanie do was jak dodać do spisu kolejne tekstury?
 4. Dzięki za pomoc. A gdzie mogę pozyskać łaty drogowe do budowy mapy w OMSI? Nie znalazłem na forum odpowiedniej paczki.
 5. Jak układać ruch AI? To znaczy jak układać ruch pieszych i ruch samochodów, oraz jak stworzyć AI które będzie wyprzedzać autobus? I najważniejsze gdzie dostać te kostki?
 6. Witam, mam pytanie jak dodać do Ground Layers kolejne tekstury? https://hostmat.eu/images/86046298031963820025.png Gdy klikam Create New Layer maluje mi cały kafel. Edit Act. Layer nic nie robi a Delete to usuwa. Więc pytanie do was jak dodać do spisu kolejne tekstury?
 7. Poszukuję: - rzepaka lub trawy do edytora OMSI - polskich znaków drogowych do OMSI -
 8. A czym są setvary?
 9. Witam, na początku chciałbym powiedzieć iż jestem kompletnie "zielony" w OMSI. Stosując zasadę że 1 problem na 1 temat założyłem 7 oddzielnych tematów. Jeżeli to przeszkadza Sz. Administracji lub kłóci się z zasadami obowiązującymi na forum z góry Przepraszam i proszę o scalenie. Witam, mam pytanie jak dodać w autobusie "bajery" jak na przykład proporczyki na szybie?
 10. Witam, na początku chciałbym powiedzieć iż jestem kompletnie "zielony" w OMSI. Stosując zasadę że 1 problem na 1 temat założyłem 7 oddzielnych tematów. Jeżeli to przeszkadza Sz. Administracji lub kłóci się z zasadami obowiązującymi na forum z góry Przepraszam i proszę o scalenie. Jak układać ruch AI? To znaczy jak układać ruch pieszych i ruch samochodów, oraz jak stworzyć AI które będzie wyprzedzać autobus? I najważniejsze gdzie dostać te kostki?
 11. Witam, na początku chciałbym powiedzieć iż jestem kompletnie "zielony" w OMSI. Stosując zasadę że 1 problem na 1 temat założyłem 7 oddzielnych tematów. Jeżeli to przeszkadza Sz. Administracji lub kłóci się z zasadami obowiązującymi na forum z góry Przepraszam i proszę o scalenie. Gdzie mogę pozyskać łaty drogowe do budowy mapy w OMSI? Nie znalazłem na forum odpowiedniej paczki.
 12. Witam, na początku chciałbym powiedzieć iż jestem kompletnie "zielony" w OMSI. Stosując zasadę że 1 problem na 1 temat założyłem 7 oddzielnych tematów. Jeżeli to przeszkadza Sz. Administracji lub kłóci się z zasadami obowiązującymi na forum z góry Przepraszam i proszę o scalenie. Kieruje zapytanie gdzie pozyskać paczkę z polskimi znakami drogowymi? Chodzi o tabliczkę z nazwą miejscowości oraz ograniczenie predkości. Również pytanie jak edytować napis na w/w znaków?
 13. Witam, na początku chciałbym powiedzieć iż jestem kompletnie "zielony" w OMSI. Stosując zasadę że 1 problem na 1 temat założyłem 7 oddzielnych tematów. Jeżeli to przeszkadza Sz. Administracji lub kłóci się z zasadami obowiązującymi na forum z góry Przepraszam i proszę o scalenie. Mam zapytanie jak stworzyć malowanie do Autosan`a H9-21? Konkretniej chodzi o brak pliku graficznego. Nie posiada on obiektu graficznego tylko plik 3D. Jak go edytować?
 14. Witam, na początku chciałbym powiedzieć iż jestem kompletnie "zielony" w OMSI. Stosując zasadę że 1 problem na 1 temat założyłem 7 oddzielnych tematów. Jeżeli to przeszkadza Sz. Administracji lub kłóci się z zasadami obowiązującymi na forum z góry Przepraszam i proszę o scalenie. Przechodząc do sedna mam pytanie skąd wziąć rzepak i trawę na mapę do OMSI?
 15. A może jakieś screeny?