Klimueres

Użytkownicy
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Klimueres

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 01.04.1993

Pozostałe

 • Skąd
  Kraków
 • Ulubiony pojazd
  Solaris Urbino 12
 1. YYY a jakie dźwięki wydaje sprzęg? Bo może się nie znam, ale wydaje mi się że sprzęg to raczej dźwięków nie wydaje ...
 2. Wg mnie to przesada. Autor bądź autorzy tego dodatku mają chyba przesadzone ego. Dodali do Berlina parę linii, zrobili parę budynków, skrzyżowań i za to chcą 26 euro ?! Jakbym już miał kupować to bym wolał kupić Wiedeń lub Hamburg, gdzie dostajemy o wiele więcej niż tutaj. Natomiast co do polskich dodatków. To może i mogłyby być płatne, ale co to da? Ci którzy będą chcieli ściągnąć to ściągną. Część kupi - no chyba że dodatek będzie kosztował 100zł, a reszta świata się ucieszy bo co to dla reszty europy 100 zł?
 3. Szczerze? To ZF-ami trzeba umieć jeździć. Z Voith'em nie ma takich problemów. Jeżeli mowa o zużyciu paliwa, to może i Voithy więcej zużywają do rozpędzenia się, z racji długich przełożeń, ale znów nie przesadzajmy że ZFy są aż tak bardzo oszczędne. Wg mnie na przykład zbijanie biegów jest w wiele łagodniejsze w autobusach ze skrzyniami Voith. Oczywiście ja mówię tutaj o tych starszych skrzyniach biegów.
 4. Ja w ogóle zauważyłem, że żeby sensownie ogrzać autobus to wystarczy klepnąć tylko ogrzewanie na pulpicie. Tego górnego nie ruszam i spokojnie ogrzewam do 15 stopni Celsjusza. Co do ogrzewania to spróbuj grzać tylko na pulpitowych przyciskach i potem je wyłącz.
 5. Może po prostu niespodzianką będzie jakaś książeczka albo coś podobnego, wsadzone do pudełka z grą ?
 6. Czy tylko mi się wydaje czy z tym brudzeniem przesadzili? Bo MAN po tym przejeździe po Romerbergu wygląda jakby nie był z rok myty.
 7. Jeżeli mam problem z FPS'em to gram na prościej zabudowanych mapach - proste. Największym PLUSEM OMSI 2 jest (przypomnę!) przegub. Więc ja także nie widzę potrzeby wydawania triala/dema. Kupuje bo chce pojeździć po znakomitym dla mnie Berlinie znakomitym MANem NG.
 8. ZF'y są. Starsze SU miały Voithy, natomiast te najnowsze z dostaw Płaszowskich mają ZF'y.
 9. Coś pomiędzy tramwajem, a metrem to po prostu Premetro. W Dusseldorfie Stadtbahn obsługiwany jest przez GT8SU (czyli to, czym możemy jeździć w symulatorze).
 10. Szkoda tylko że znów ci sami autorzy, znów setna wersja tych samych Ikarów i znów ten sam tragiczny FPS. Mogliby popróbować lepiej popracować nad wydajnością Ikarów, zamiast tworzyć "nowe".
 11. Może i nie była zła, ale wg mnie ewidentnie od kilku/kilkunastu lat nie nadążali za rynkiem autobusów. Może i próbowali coś tam nowego niskopodłogowego wprowadzać, ale jak widać po ostatnim zainteresowaniu na ich autobusy jakoś za bardzo im to nie wychodziło.
 12. Wersja gry. Mapa wymaga minimum 1.04
 13. Ma ktoś może pomysł czemu wyskakuje mi taki oto błąd: Direct3D-Device lost! ? Testowałem grę na innych mapach i wszystko działa, tylko na Pomorzu pokazuje mi się to w logach.
 14. Jeżeli chcemy mieć mapę do testowania, to po co przerabiać Grundorf ? Grundorf wczytuje się szybko, nie wymaga żadnych addonów, jest lekki. Przerobienie (spolszczenie) Grundorfu(a?) spowoduje że, mapa stanie się cięższa. Dlatego według mnie szkoda czasu na przerabianie mapy, która i tak dla większości służy tylko do testów.