Amsti

Użytkownicy
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Amsti

 • Tytuł
  MadMan
 • Urodziny 01.07.1993

Pozostałe

 • Skąd
  Sopot
 • Ulubiony pojazd
  Mercedes-Benz Citaro
 1. Witam, Właśnie nagrałem swoje gadanie. Download Edit: Edytowane.
 2. Ja niestety mam problemy z mikrofonem, jak dojdę do tego co jest nie tak, to również dodam swoje krakanie.
 3. Przepraszam bardzo Już wszystko naprawiłem, więc można pisać.
 4. Kanał został założony. Nazwa to: OmsiTV. Proszę osobę, która posiada umiejętności o charakterze graficznym o zrobienie tła dla kanału. Rozdzielczość takiego obrazka to 1920x2200px. Jeżeli ktoś jest w stanie nagrywać materiały video proszę o kontakt na PW. Ogólnie mówiąc szukam osób do prowadzenia kanału. Pozdrawiam Piotrek.
 5. Dobra idea. Ja się pod tym podpisuję, dobrze byłoby gdyby ktoś jeszcze się podpisał pod tą nazwą i już się wszystkim zajmę.
 6. Witam, Właśnie otrzymałem pozytywną odpowiedź od głównego admina dot. tego pomysłu. Teraz mam do was prośbę, czy ma ktoś z was pomysł na nazwę konta ? Czy najlepiej żeby była omnibussimulatorpl albo omsipl ? Pozdrawiam Piotrek.
 7. Właśnie zwróciłem się do Franka i czekam na odpowiedź. Zdaję sobie sprawę z naruszania praw autorskich, ale zawsze można się dogadać z autorem
 8. Tak więc jeżeli administratorzy pozwolą to jestem już w stanie założyć takowe konto, lecz potrzebuję pozwolenia na "połączenie" tego konta z portalem. Ew. jeżeli admini się nie zgodzą to proszę o pomoc w wymyśleniu nazwy. Pozdrawiam Piotrek.
 9. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy zezwala na publikacje filmów ze swoją twórczością, lecz na pewno kilka osób by się znalazło, które wyraziłyby takową zgodę. Zawsze można ograniczyć się do twórczości forumowej, czyli do nagrywania gameplay'ów z map, które są wytworem naszych użytkowników ew. autobusów, dodatków itp.
 10. Oczywiście, zdaję sobie z tego sprawę, ale do konta mogą mieć dostęp załóżmy trzy osoby. One wrzucają filmiki, a jak ktoś inny chce dodać fajny filmik to się po prostu wysyła taki filmik do osoby z dostępem
 11. Witam, Dzisiaj przeglądając forum zaświeciła mi się żarówka nad głową i pomyślałem, czy nie opłacałoby się zrobić konta na YT. To konto byłoby kontem "forumowym", a mianowicie dostęp do niego mieli by tylko Ci którzy zajmowaliby się tworzeniem produkcji i innego typu filmików. Już wyjaśniam co mam na myśli, na takim koncie te osoby zamieszczałyby nagrania wideo z recenzjami map, autobusów, dodatków itp. Zasada działania byłaby prosta, nagrany filmik jest upiększony komentarzem, oczywiście wszystko byłoby pod szyldem omnibussimulator.pl. Dołączam ankietę. Pozdrawiam Piotrek.
 12. Spoko, czyli wnioskuję, że jesteś kierownikiem projektu ?
 13. Nie sądzicie, że można zrobić swego rodzaju próby nagrywania już teraz ? Najzwyklej kto chce dostałby po załóżmy trzy wypowiedzi, następnie nagrał i udostępnił na forum. Po tym jak wszyscy oddaliby nagrania audio, kierownik projektu, albo admini, czy ktoś kto by się tego podjął wybrałby osoby które nagrałyby właściwą wersję. Może jest za wcześnie, ale nie sądzę, że czekanie coś zmieni. Po prostu zacznijmy robić te mody, bo jak widzimy nasi sąsiedzi nie śpią i pracują pełną parą. Pozdrawiam Piotrek.
 14. Z wielką chęcią pomogę, lecz nie jestem pewny czy mój głos się nadaje. W sumie to sam obiektywnie nie potrafię się ocenić ;]