Don Zorro

Użytkownicy
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Don Zorro

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 08.04.1994

Pozostałe

 • Ulubiony pojazd
  Konstal 105Na :)
 1. To i ja mam pytanie. Czytając ten poradnik mam pewne wątpliwości. Co jeżeli zmieni się współrzędna terenu? Musimy pobierać dodatkowe paczki NASA z danymi wysokościowymi terenu? Na przykład posiadamy wgrany plik dla współrzędnych 50N i 30E, a potrzebujemy dane dla współrzędnych 51N i 31E.
 2. Zakładam, że nie wiesz ile pracy zajmuje wykonanie autobusu od podstaw. To nie jest miesiąc pracy. Niekiedy takie przedsięwzięcie zajmuje kilka/naście miesięcy, jeżeli chce się wydać coś sensownego. Autorzy, którzy mogliby się podjąć tego, mają na głowie własne projekty i wątpię, że dla Twojego widzi mi się, ktoś porzuci swoje dzieło. Jeżeli chcesz, to możesz błagać poszczególnych twórców na PW, ale forum to nie koncert życzeń. Pozdrawiam i uważam pomysł za nietrafiony.
 3. Poszukuję folderów: Verkehrzeichen_MC i Kreuz_MC. Z góry dzięki i pozdrawiam!
 4. To może i ja wtrącę swoje trzy grosze. Pomyślałem, że na forum można by było zrobić oddzielny dział taki jak sprawy organizacyjne, czy pozostałe, ale nazwie portal, jakiś odnośnik z boku strony, pod statystyki, np. graficzną informację o nowych artykułach na portalu. Byłoby to bardziej kompaktowe i nie wychodziłoby poza granice forum, a więc bardziej przystępne. Dobrym pomysłem byłoby ponadto coś a'la pokaż nieprzeczytane posty, ale odnoszące się do artykułów, np. pokaż nie przeczytane artykuły.
 5. I każdy zacząłby pisać bezsensowne posty, aby koniecznie zdobyć trochę peelenów. Raczej nic by z tego dobrego nie wypłynęło. Nie ujmując w żaden sposób moderatorom, bo są świetni , należałoby zatrudnić drugie tyle. Syf nie miłosierny, bałagan, a i tak wszedłbyś na inne forum i pobrał interesujący Cię dodatek.
 6. Poszukuję folderu New Map z template. Z góry dzięki za pomoc.
 7. Co do Geniusa Twin Wheel, pisałeś, że nie ma na Allegro, a chcesz używaną. Od razu mówię, że to pewne ryzyko, ale zamieszczam trzy linki do sprzedawców. Pierwszy link. Drugi link. Trzeci link. Dla mnie najlepszą ofertą jest ta, z pierwszego linku. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
 8. Witajcie! Proszę Was o pomoc związaną z Blenderem i konwertowaniem obiektów do symulatora. Problem polega na tym, że Blender przyciemnia tekstury, a po eksporcie kolor asfaltu różni się znacząco, od tego, który ma być. Dodam, że tekstura pozostaje nie zmieniona. Wiem, że trochę chaotycznie wytłumaczyłem problem, ale bądźcie tacy mili i wysilcie się Panowie. Dziękuję i pozdrawiam!
 9. W folderze texture, otwórz plik .bmp utworzony w notatniku, odpowiednio dla tekstury. Zmień tak wpis na [terrainmapping]. Powinno pomóc.
 10. Pytanie o nagrody jest żałosne. Chyba wystarczy Ci satysfakcja z ewentualnego zwycięstwa, a słodycze, to Twoja Mama może Ci przecież kupić! Ta zabawa powinna przynieść głównie radość z uczestnictwa w niej i wspólnego spędzania czasu z innymi użytkownikami forum, którzy przedsięwzięli się do tej gry. Pomysł jak najbardziej trafiony. Życzę powodzenia i kto wie! Być może do zobaczenia w "Awanturze".
 11. Cóż to była za jazda! Ten Uaz dał mi dzisiaj wiele radości na bezdrożach Grundorfu!
 12. Tylko pamiętaj, żeby nie wybierać opcji ładowania ostatniej sytuacji w edytorze, tylko podczas włączania załaduje plik global na nowo!
 13. Witaj Piotrek! Ciężko jest cokolwiek mi napisać. Jestem wstrząśnięty. Proszę Cię, abyś się nie załamywał. Jesteś wyjątkowym człowiekiem, który pokazał mi, że nie warto się poddawać, trzeba walczyć i wierzyć. Mam nadzieję, że to forum i nasz symulator w pewnym stopniu potrafi Ci uśmierzyć ból i pomóc w ciężkich chwilach. W momencie pisania tej wiadomości przez moją głowę przepływa tysiące myśli. Myślę o kruchości życia, jego niesprawiedliwości. Jest mi ogromnie przykro, że się z nami żegnasz, bo takie odnoszę wrażenie, mam nadzieję, że jak najbardziej mylne. Wzruszyłem się. Mimo, że się prawie nie znamy, to zyskałeś moją ogromną sympatię. Nie wiem czego mogę Ci życzyć Piotrku, ale optymistycznie powiem wszystkiego dobrego. Pamiętaj, że "potykając się, można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się". Od swojego serca powiem Ci, abyś pozostał ze swoim Bogiem, kimkolwiek jest i nie zapomnij, że jesteś częścią naszej społeczności. Na zawsze wpisałeś się w karty tego forum i myślę, że zapamiętamy Ciebie na zawsze. Jesteś wyjątkowy, nie jednemu brakuje siły, którą Ty posiadasz. Trzymaj się Przyjacielu! Z wyrazami szacunku i podziwu Don Zorro/Arek
 14. Niestety jest coś nie tak. Na Szczecinie powinna być wszędzie jednolita trawa, ta zielona.
 15. Ja potrzebuję pliku: d3dx9_28.dll. Z góry serdecznie dziękuję.