boogie85

Użytkownicy
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O boogie85

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. ok dzięki
 2. dlaczego nie mam żadnego autobusu na mapie? dodałem pliki hof oczywiście. Gram w to od samego początku ale nie mam pojęcia dlaczego nie ma tych autobusów.
 3. ja jestem za
 4. Stutysięczne miasto na prawym brzegu wisły 60 km na północ od Torunia. W mieście kursują 23 linie autobusowe i teraz już niestety jedna linia tramwajowa z częstotliwością co 8 minut. Linie autobusowe i tramwajowe obsługuje MZK Grudziądz w ilości 19 +1. Natomiast 4 linie (21.18.12.3) Veolia, która obsługę te wykonuje głównie Solarisami Urbanio12. MZk korzysta z Autobusów marki Scania, Jelcz, Mercedes, Man oraz Neoplan. Jeżeli chodzi o tramwaje to Są to standardowe 805tki firmy Konstal a także niemieckie GT8 , które zastąpiły wykorzystywane wcześniej GT6. Jeżeli chodzi o samo miasto to miłośnicy komunikacji doceniają klimatyczność sieci zarówno tramwajowej jak i autobusowej. Zostanawia mnie czy są jakieś osoby z Grudziądza własnie i czy może ktoś pracuje nad jakąś mapką tegoż własnie miasta www.grudziądz.pl to oficjalny portal miasta oraz zachęcam do przeczytania bardzo bogatej historii na stronach wikipedii a także na strone informacji turystycznej gdzie pojawiły się nowe zdjęcia z miasta i okolic w jakości HD. Polecam. Pozdrawiam
 5. Zastanawiam się , czy kiedykolwiek pojawią się tramwaje. Chciałbym aby powstała mapa z tramwajami i ich rozkładami jazdy oraz autobusami jako AI. Czy ktoś już prowadzi takie prace? ))))