ziolo5655

Użytkownicy
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

O ziolo5655

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Witam potrzebuje tych plików oczywiście mapa Skarżysko-kamienna v2.6 Sceneryobjects\Betonrohr\Betonrohr.sco Sceneryobjects\Buildings\cityshops1.sco Sceneryobjects\Buildings\dhouse1.sco Sceneryobjects\Buildings\dhouse9.sco Sceneryobjects\Buildings\flatshop.sco Sceneryobjects\Buildings\highrise1.sco Sceneryobjects\Buildings\highrise2.sco Sceneryobjects\Buildings\highrise3.sco Sceneryobjects\Buildings\hotel.sco Sceneryobjects\Buildings\small_shop_1.sco Sceneryobjects\Buildings\thouse.sco Sceneryobjects\O.L.K. Total\tank_2.sco z góry dzięki i oczekuje na w miarę szybką odpowiedz.
 2. Prace nad mapą są nieznane ale ja wykonam hof do tej mapy ze wszystkimi liniami jakie są dostępne w Rzeszowie.
 3. Mam pytanie a czy pojawi się malowanie MPK Rzeszów dla jelcza PR110??
 4. te warszawiak nie wtrącaj się w sprawy Rzeszowa i Podkarpacia
 5. Nagrodę? Wg mnie to on na nic nie zasługuje ale cóż... Uruchomiła się cebula z Wa-wy
 6. Jeśli chcesz zainwestować w nagrodę dla mnie to nie ma problemu napisz na pw to podeśle ci adres pocztowy.
 7. no to zaczynam Aleja Rejtana,Powstańców Warszawy Potockiego Staczka Załęska Rzecha Cieplińskiego Mochnackiego Langiewicza Lwowska Lubelska Marszałkowska Sikorskiego Lisa kuli plac wolności Grottgera Łukasiewicza robotnicza Strażacka miła Kard.Karola Wojtyły Kwiatkowskiego Podkarpacka Przemysłowa Dębicka Trembeckiego Siemińskiego Wyzwolenia Krakowska Matuszczaka Okulickiego Młocińska Obr.Poczty Gdańskiej ustrzycka Bł.Karoliny Strzyżowska Ofiar Katynia Mikołajczyka więcej nie jestem w stanie sobie przypomnieć.
 8. i te pliki są do wałbrzycha a F90 do szczecina i
 9. Jeśli chcesz robić Rzeszów to raczej zacząłbym od lini miejskich a nie podmiejskich bo rzeszowska komunikacja ma na celu wozić po Rzeszowie i gminach dokładających do biletów więc jeśli chcesz mogę zając się liniami miejskimi.
 10. i tu cię zdziwię w Rzeszowie autobusy z CNG typu mercedes-benz 0530 ma klimatyzacje i ogrzewanie bo to standard niektóre starsze modele mogą nie mieć klimy i to pewnie wina konstruktora modelu ale większość gazowych ma na pytanie 2 radze poszukać po internecie 3 pytanie jest troszkę głupie ale odpowiem linkiem CNG
 11. oto plik hof plik hof
 12. elo elo prosze o te pliki nawet jeśli gdzieś były to nie chce mi się szukać Sceneryobjects\Mega polish mod\Sceneryobjects\Mega polish mod\Kamienice\kamienica13.sco najlepiej cały folder jeśli można tego mega polish moda Sceneryobjects\Perotinus\Bahnhof.sco Sceneryobjects\Tettau\Getreide\Getreide_01.sco Szczecin\RQ_28_kraweznik.sli + prosiłbym o tą cięzarówke F90 bo mi też błędy wywala
 13. Mam pytanko czy ta vfiremka dalej działa czy zakończyła swoją działalność