Borewicz

VIP
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

O Borewicz

 • Tytuł
  Strażnik Texasu
 • Urodziny 19.06.1994

Pozostałe

 • Skąd
  Włocławek
 1. Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków!

  1. Szaqql

   Szaqql

   Księżyc dla księży!

 2. Bardzo ładna mapka. Gdy patrzę na te screeny czuję unoszącą się woń cebuli na łanach pól lubelszczyzny. Dobra robota. Serdeczne pozdrowionka dla Pana Ogonka!
 3. Z powodu nikłego zainteresowania oraz przysłania tylko jednej pracy, która nie spełniła pokładanych wymagań, konkurs został zakończony bez rozstrzygnięcia.
 4. Z tego co widać to prace zostały wstrzymane. Wątek zamykam. W razie wznowienia prac, proszę o kontakt z członkami ekipy w celu jego ponownego otwarcia.
 5. Te posty zostały zaznaczone do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.
 6. Witajcie! Ekipa Omnibussimulator.pl poszukuje nowych ludzi do współpracy! Ogłaszamy nabór do ekipy Redaktorów! Jeśli lubisz grać w OMSI, znasz się na autobusach i potrafisz ciekawie pisać, to stanowisko jest dla Ciebie! Do dyspozycji oddajemy Wam 4 kategorie: - Wywiady - Ze świata OMSI - Z życia forum - Inne Każdy znajdzie coś dla siebie! Co zrobić, by zostać Redaktorem Omnibussimulator.pl? Wystarczy napisać artykuł o dowolnym dodatku do OMSI i ciekawie go opisać. Kryteria wyboru: - ciekawość treści; - podejście do tematu; - poprawność gramatyczna; - inne (np. estetyka, wykonanie) Gotowe prace proszę wysyłać na PW do @Borewicz (czyli do mnie). Forma dowolna. Sama wiadomość może być artykułem. Możecie przysyłać pliki .doc w załączniku. To zostawiam Wam, bylebym był w stanie to otworzyć. (w razie problemów, będę się odzywać) Na prace czekam do niedzieli (14 czerwca) do godziny 22:00. Wyniki powinny zostać ogłoszone w ciągu dwóch następnych dni. Powodzenia!
 7. Mój Boże! Ale pięknie. Gdzie tu się daje plusa? :3 +
 8. Kolejne screeny z prac nad Chicago Pojazdy AI stworzone na potrzeby dodatku Chicago: _____________________________________________________________________________ Karosy C734/C834/C934/B732 _____________________________________________________________________________ Krummenaab, krótki filmik z przejazdu po mapie: Klik
 9. Po raz drugi w historii tego forum witam się z Wami jako moderator. W razie potrzeby pytajcie - jestem tu dla Was!
 10. Nieograniczony dostęp do internetu powinien być prawnie zakazany do któregoś wieku, a by w ogóle móc korzystać z przeglądarki, każdorazowo (najlepiej co jakiś czas) powinno się wpisywać swój PESEL...
 11. No to idź już teraz, bo zaczynasz działać na nerwy.
 12. 1. Gdybyś zamiast pisać te bezsensowne posty, poświęciłbyś chwilę to dowiedziałbyś się, że tak... 2. To ma jakieś znaczenie? Lepiej nie pisać nic, niż pisać bez sensu; 3. A Ty? Bo wydaje mi się, że nie... 4. A musi? 5. A co to ma do rzeczy? Także dawaj mi tutaj 1000 zł albo się upsokój, bo tego się czytać nie da.
 13. Mój Boże.
 14. "Trzeba wiedzieć kiedy do kibla gnać nieobrzyganym..." :X (na melodię Perfect - Niepokonani)
 15. Serwus. No i jak, dzieje się coś? ;>