Furniszczur

Użytkownicy
 • Zawartość

  113
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-4

O Furniszczur

 • Tytuł
  Początkujący

Pozostałe

 • Skąd
  Warszawa
 • Ulubiony pojazd
  Ikarus 260.04
 1. Hej na forum pochwaliłeś się że masz mapy do omsi 2 mógł byś podesłać?

  Pozdrawiam

  Maciek

 2. Pamiętałeś o tym by włączyć baterie (Shift+J)? Jeśli mimo wszystko pantografy ani drgną, spróbuj z przedziału maszynowego uruchomić sprężarkę pomocniczą (jej sposób użycia jest opisany w instrukcji).
 3. Fakt, miałem na myśli 2300 a napisałem 2800 . Spróbuj zresetować ustawienia BIOSu i ewentualnie pobawić się przełącznikiem trybu pracy dysku RAID<->AHCI<->IDE. No i właśnie zauważyłem, że zasilacz masz z tzw. "czarnej listy" - listy zasilaczy które nie są pewne i sprawdzone a ich budowa sprzyja awariom (od złej jakości kondensatorów czy dławików po problemy z odprowadzaniem ciepła). Jeśli masz możliwość spróbuj uruchomić komputer na innym zasilaczu (nawet bez montażu, tylko przepiąć kable i położyć obok).
 4. Również polecam zmianę obudowy, najlepiej na obsługującą standard ATX (wtedy nie powinno być problemów z przeniesieniem płyty głównej). Aktualnie 280W to trochę mało dla wielu kart graficznych, w teorii może wystarczyć, ale problem zbyt małej mocy wcześniej czy później wróci . Ps. Przeniosłem do bardziej ogólnego działu.
 5. Spróbuj wyjąć kartę graficzną i wtedy uruchomić, I5-2800 ma wbudowaną grafikę i nie potrzeba zewnętrznej. Często BSOD podczas startu jest spowodowany wadliwym działaniem karty graficznej lub jej sterownika, włączając komputer bez niej sprawdzisz czy to właśnie to. Później możesz uruchamiać na jednej kości RAMu. Spróbuj też uruchomić jakąś wersję Linuxa Live - odpalaną z płyty (o ile możesz taką płytę znaleźć). Ps. Przeniosłem do bardziej ogólnego działu, gdyż problem nie jest związany z OMSI.
 6. Post lakoniczny. Te posty zostały zaznaczone do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.
 7. Dodatek nierozwijany. W razie wznowienia prac proszę założyć nowy wątek. Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.
 8. Dodatek nierozwijany. W razie wznowienia prac proszę założyć nowy wątek. Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.
 9. Dodatek nierozwijany. W razie wznowienia prac proszę założyć nowy wątek. Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.
 10. Dodatek nierozwijany. W razie wznowienia prac proszę założyć nowy wątek. Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.
 11. Dodatek nierozwijany. W razie wznowienia prac proszę założyć nowy wątek. Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.
 12. Dodatek nierozwijany, w razie wznowienia prac proszę założyć nowy wątek. Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.
 13. Post lakoniczny. Te posty zostały zaznaczone do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.
 14. Zawieruszył się gdzieś na końcu listy . Faktycznie autor raczej nie będzie kontynuował. Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.
 15. W razie wznowienia proszę założyć nowy temat. Ten wątek został zaznaczony do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.