radek211

Użytkownicy
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

O radek211

 • Tytuł
  MPK Częstochowa
 • Urodziny 02.09.2000

Pozostałe

 • Skąd
  Częstochowa
 • Ulubiony pojazd
  Solaris Urbino 12
 1. Jezu, ludzie. Tak jak powiedział pause. Na takie zachowania na strefie wam nie pozwolą. Tutaj istnieją tylko moderatorzy, którzy coś jeszcze robią. A ja już tutaj widzę bronienie Borewicza przez niektórych. Dlaczego? Bo jest z wzajemnego kółka adoracji. Żenada. Ja się z państwem żegnam bo to co tutaj niektórzy wyprawiają to jest po prostu żenada...
 2. Ja również chciałbym podziękować wszystkim, przede wszystkim za to że po prostu tu byli. Za to że tworzyli dodatki dla tego forum i włączali się w dyskusje. Dziś większość z nas żegna twór istniejący od 2011 roku jakim było to forum. Domniemając istnienie forum skończy się z dniem ważności domeny. Miło było tu ze wszystkim. Dziękuję Wam bardzo i życzę wszystkiego dobrego. [mod] Zasady interpunkcji zna? Przed "że" stawiamy przecinek. R.H.[/mod]
 3. A sam nie umiesz napisać?
 4. Pany. Tu się chyba nic z tym forum już nie zrobi. Umiera śmiercią naturalną
 5. Co w ekipie się nie podoba? Maniek, lecz on raczej zostać musi. Dlaczego? Swoim zachowaniem pokazał jak ma wszystkich głęboko w nie będę mówił czym. Zmień podejście Mańku i będzie okej. Więcej pokazuj że Ci zależy na forum. Pozdrawiam
 6. Ogona popieram w całości. Nie przebywam zbyt często, ale widzę że tutaj moderuje chyba tylko jss... Wywalić "nierobów", a na ich miejsca przyjąć nowych. I tak co jakiś czas robić. Według mnie najlepsze rozwiązanie.
 7. @up: O kim proszę ja Ciebie prawisz teraz? Ja sam osobiście za pewien jeden głupi żart (o pewnym tragicznym wydarzeniu) dostałem bana (nie umotywowanego żadnym punktem regulaminu) i do tego się nie czepiam. Czepiam się o inną w zasadzie sytuację, którą kiedyś sam zaobserwowałem, a o której wypowiadać się nie chcę. Teraz powiem to ze strony zwykłego szarego użyszkodnika. Panowie, twórzcie atmosferę. Miłą atmosferę, a ludzi będzie wciąż przybywać. Nie tylko takich zwykłych pobieraczy, ale też użytkowników aktywnych. Podliczcie kiedyś ile jest użytkowników aktywnych, a ile nie aktywnych. Użytkowników, którzy włączają się w dyskusje i użytkowników, którzy tylko pobierają i piszą o swoich problemach technicznych żądając natychmiastowego rozwiązania. Powiedzcie mi, czemu jak wchodzę na forum sąsiednie to czuje się tam przyjemnie, miło i dobrze, a tutaj boję się co napisać na SB bo zaraz mnie ktoś "z***ie"? Traktujcie innych tak jak chcecie być traktowani, nawet swoich wrogów. Dobro dane komuś zawsze powraca. I możecie mnie uznać za typowego "gimbusa". Tak jestem "gimbusem", ale chciałbym też być traktowani jak inne osoby, bo nie wchodzę i nie piszę "Ej mam problem z tym lósterkiem pomurzcie", lecz do tematu coś wnieść próbuję. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
 8. W odpowiedzi do Szanowanego pana Przemysława. Jak dla mnie to nie wszyscy są równo traktowani. Jest "kółko", których nicków nie wypowiem i im wszystko wolno, a jak ktoś żartuje czasem w inny sposób to otrzymuje bana. Oczywiście zawsze osoby z "kółka" dostają kolejną szansę. Tyle odemnie, bóg zapłać i pozdrawiam.
 9. A ja mam taką uwagę co do wszystkich (użytkowników, moderatorów, administratorów) abyście traktowali innych jak też ludzi. Często pojawia się tutaj chamstwo w stosunku do innych. To jest taka jedyna rzecz, która mi się nie podoba. Zmieńcie to i bądźcie otwarci na innych ludzi, oraz zakończcie też tę wojenki pomiędzy forami. Pozdrawiam i mam nadzieję pojawiać się tu częściej. Dla Heira wszystkiego najlepszego i powrotu do pełnej sprawności zdrowotnej. Sorry za OT.
 10. Tfuuuuu. Polska RZECZPOSPOLITA Ludowa. Oślepłem . Dzięki, niebawem poprawię.
 11. Uruchomiliśmy możliwość przejęcia: 1. PKS 2. PKP 3. PLL LOT Zapraszamy! Niebawem pojawią się pierwsze pojazdy do zakupu dla tych przedsiębiorstw.
 12. Chodziło mi raczej w zamyśle zwolnienia stanowiska w zakładzie.
 13. @marcin: Wiemy. Zostało to wprowadzone, ponieważ niektórzy prosili o Toruń. Więc jest i Bydgoszcz i Toruń obsługiwana przez MZK Bydgoszcz. W grze chodzi także o to aby troszkę zakłamać historię. Ten zakład upadnie i złączy się z tym, tamten się odłączy od tego. U nas wszystko jest możliwe.
 14. To taki trochę moderator, który może wystawiać mandaty jako MO i WOP i dba o deklaracje celne. Jak widać są tam działy od MO i WOP. Tam właśnie znajduje się królestwo milicjantów. Dopowiem jeszcze Omni coś co cię być może zainteresuje. Niebawem będzie możliwość przejęcia PLL LOT
 15. Twórca nie żył w tych czasach, ale chcemy zbierać doświadczenia od osób które żyły w tych czasach, aby grę ulepszać stąd u góry się przewija magiczny napis "PRL RPG beta 0.1". Z każdą zmianą numerek będzie rósł. EDIT: Jeszcze dopowiem że doświadczenia zbiera się od rodziny, znajomych itp. i na takich doświadczeniach oraz także z filmów z tej epoki czerpiemy do gry.