Fiosu

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Fiosu

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Spokojnie, podniesie się go. Jest faktycznie ciut za niski.
 2. Jak tam postępy? Ponad miesiąc żadnego znaku życia.
 3. Nie ma jeszcze wymodelowanego dachu, dlatego tak wygląda. Jeżeli go zrobię, to powinno być okej. Początkowo miał być tworzony B10L, lecz w Bydgoszczy jeździ tylko jedna sztuka i dorwanie jej graniczy z cudem. A co do zdjęć środka, to na Mariampolu mam dostęp. Sąsiad pracuje z MZK i bez problemu się z nim dogadam.
 4. Jest to mój pierwszy model, więc może być niedokładny. Na razie wygląda to tak, po woli się tworzy. Proszę o wskazówki, co mógłbym poprawić, pozdrawiam!
 5. Nikt nie ma bądź nie miał takiego problemu?
 6. Witam! Otóż przy próbie teksturowania modelu napotkałem się na dość znaczący dla mnie problem. Jak widać na zamieszczonym niżej zdjęciu, wokół światła wstecznego powstaje biała otoczka i nie wiem jak się jej pozbyć. To jest normalne? I czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, jak się tego pozbyć? Jestem totalnie zielony. Z góry dziękuję!
 7. Niedawno zaczęliśmy projekt tego oto autobusu, którym jest ww. Volvo B10BLe. Wraz z dziejącymi się postępami, będę umieszczał na bieżąco screeny z prac. Podział obowiązków: - Fiosu - modelowanie - Xerer46 - tekstury i skrypt