MAN_Mlody24

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana MAN_Mlody24 w Rankingu w dniu 15 Maj 2017

MAN_Mlody24 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

-1

O MAN_Mlody24

 • Tytuł
  Zaawansowany

Pozostałe

 • Skąd
  Olsztyn
 • Ulubiony pojazd
  Solaris Urbino 12 III
 1. praiks miło z twojej strony bardzo, ale chciałbym żebyś mi tez podał swoj kontakt najlepiej skype lub ewentualnie tu priv to jeśli już zapraszam na PW a eRKaZet mówisz że już 2 próby były ta jest trzecia która wypali bo się za to już zabrałem i się uwziełem że zrobie tą mape i koniec ale nie ukrywam potrzebuje pomocy... 10 procent mapy ukończone głównie to drogi haha
 2. Witam Serdecznie, jest ktoś tutaj od nas z Olszyna lub z Warm-Maz kto zna się na Edytorze Map i ma chęć do pomocy mi w tworzeniu mapy naszego wspaniałego Olsztyna? Na pierwsze wydanie tzn. Projekt_Olsztyn wersja 0.01 Alpha przewidywałbym linie tylko 24 Dworzec Główny - Osiedle Generałów, natomiast na wersje 0.02 Beta już także linię 28 Dworzec Główny - Brzeziny. Natomiast przy wersji 1.0 już 4 linie, jakie to się jeszcze okaże. Weźmy też pod uwagę że nie skończymy na wersji 1.0 bo linii jest od groma, a budują nam jeszcze tramwaje i różne nowe budynki takie jak Wieża Warmia Tower, Galeria Warmińska czy od przyszłego roku Wieżowiec Centaurius. Proszę moją prośbę o pomoc wziąć na poważnie i Ci którzy są zainteresowani proszę o kontakt na PW. PS: Ja Prace już rozpocząłem ale nie nie ma tematu o projekcie Olsztyna z tego względu że nasza wspaniała administracja go usuneła bo nie odzywałem sie tam przez 2 dni haha także ja postępy dam dopiero po większym ukończeniu mapy. Dzięki.
 3. Ten autobus jest już znakomity a to dopiero beta nie zdziwie się jak już go typ wykończy, że będzie płatny...
 4. Dziękuję bardzo. Za niedługo podeśle screeny..
 5. Prace rozpoczęte! Właśnie przebiega konstrukcja ulic Osiedla Generałów, jutro wpłyną screeny, jeśli nie to najpóźniej w poniedziałek.
 6. Oto logo, może nie w najlepszym wyglądzie i wizerunku ale coś jest, postaram się jeszcze je jakoś wyedytować i poprawić może nawet całkowicie zmienić.
 7. Dopiero zacząłem prace póki co logo moda.
 8. Witam Serdecznie od dnia dzisiejszego ruszają pracę nad realną mapą stolicy województwa Warmińsko-Mazurskiego Krainy 1000 Jezior - Olsztyna! Nie ukrywam też że przydała by mi się pomoc, ogółem mapą zajmę się ja, ale potrzebuje osób które potrafią także wycinać obiekty Google Earth po czym przerabiać je w Blenderze czy jak tam kto woli i następnie wydać je do prawidłowego użytku, bardzo liczę na waszą pomoc każde postępy będą publikowane tutaj w tym wątku żeby nie było że nikt nic nie robi. Zainteresowani pomocą proszę o kontakt PW lub najlepiej skype mój login to mlody2459. A o to co planuję wnieść na mapę: CENTRUM, Osiedle Zatorze (Dworzec Główny), Osiedle Generałów, Osiedle Jaroty, Osiedle Nagórki, Osiedle Witosa, Stary Dwór, Track oraz Osiedle Brzeziny [Ponadto wszystko może się zmienić lecz tylko na lepiej]. Linie Autobusowe o numerach i kierunkach: [Główna Linia Olsztyńska] Linia Nr: 24 Trasa: Dworzec Główny => Osiedle Generałów Linia Nr: 28 Trasa: Dworzec Główny => Brzeziny Linia Nr: 26 Trasa: Jagiellońska-Szpital => Osiedle Generałów Linia Nr: 15 Trasa: Stary Dwór => Osiedle Generałów Linia Nr: 36 Trasa: Bartąska-Rondo => Track [Linia Skrócona] Linia Nr: 21 Trasa: Dworzec Główny => Witosa Linia N: 17 Trasa: Jakubowo => Osiedle Generałów (I więcej, podam po rozplanowaniu mapy, na chwile teraźniejsza te linie u góry są pewne) Wszelkie pomysły są ciepło słyszane i widziane, proszę o wypowiadanie się na forum. [Dalszy ciąg informacji z czasem] Dziękuje. [mod]Zapraszam do przeczytania regulaminu, który reguluje kwestie używania kolorów //Solaris[/mod]
 9. Co się dzieje z mapą ? Żadnych nowin ani nic, błagam tylko nie mówcie że już prace zostały przerwane....
 10. Co do malowanie zrobiłem Olsztyńskie textury dla MAN NL202 MAN Lion's City Mercedes 404N Mercedes Vario 812 D Soalris U12 DOWNLOAD 5 Textur : http://hostuje.net/file.php?id=27f3c55241c11f604ff14664ede6c195 Solaris ma stare malowanie Olsztyńskie gdyż się rozmazywał gdy robiłem nowe i nie wiem z jakich powodów. UWAGA!!!!! Lions City - w grze wybieramy malowanie : white Solaris Urbino: Gdy wgrywamy jego texturę likwiduje się wrocławska i Olsztyńska jest pod nazwą malowanie Wrocław. MAN NL202: w grze wybieramy malowanie: DSV Mercedes 404N - w grze wybieramy malowanie Standard Mercedes Viaro - w grze wybieramy malowanie drugie z kolei. Szerokośći , Mile widziane są komentarze i oceny textur.
 11. A więc Olsztyniacy przedstawiłem projekt i widzę że daliście znać cóż Konied chciałbym aby każdy z nas po trochu zrobił mapy tworzenie takiej mapy jest bardzo trudne i samemu będziesz ją robił nieskończoność . Konied - Jaroty to teraz Osiedle Generałów jak coś żeby nie było ) Mam w planach linie (zobacz wyżej) pisać każdy kto chce w mapie pomóc do mnie na gadu : 41645228
 12. Proszę o odpowiedz w temacie Warmińsko - Mazurscy łączcie się! Sory offtopic ale muszę was jakoś poinformować!
 13. W sumie to jednak dziś jechałem naszym MPKowcem i jednak większość mamy swoje barwy ALE są takie też inno kolorowe i z reklamami..
 14. Siemka , nazywam się Michał jestem z Olsztyna mieszkam na Osiedlu Generałów mam 15 lat i interesuję się autobusami oraz bardzo lubię OMSI . A teraz druga sprawa .. Najprawdopodobniej zajmę się budową mapy Olsztyna w planach mam go na Real lecz nei wiem czy mi wyjdzie... Potrzebuje pomocy więc Olsztyniacy ten kto chce pomóc zgłaszać się..! Przewiduje następujące linie..: 17| Jakubowo <> Osiedle Generałów | Osiedle Generałów <> Jakubowo 24| Dworzec Główny <> Osiedle Generałów | Osiedle Generałów <> Dworzec Główny 28| Dworzec Główny <> Brzeziny | Brzeziny <> Dworzec Główny 15| Osiedle Generałów <> Stary Dwór | Stary Dwór <> Osiedle Generałów Pisać co o tym wszystkim sądzicie. !
 15. Ja to w ogóle zalukałem że naprawdę w Olsztynie olali malowanie autobusów każe jeżdżą praktycznie inne a za główne kolory uznał bym w momencie dwa z takich powodów że ich jeździ najwięcej tymi kolorami są: biły , czerwono niebieskie paski i RVG Żółto Szare . Pozatym mamy więcej starych Manów niż jakiś Np Lion's City czy Sciania.. Nowa jakaś , MPK w Olsztynie - Porażka