kacper2003

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O kacper2003

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 14.05.2003

Pozostałe

 • Skąd
  Warszawa
 • Ulubiony pojazd
  Solaris Urbino 12
 1. Ja już. Nie wiem gdzie są urbinetto 10 z Warszawskiego Ursusa. Ktoś wie moze gdzie są, bo jedyna informacją dla mnie jest że są w Krakowie. Ale czy to jest aktualne ? - nie wiem.
 2. Witam. Na forum brakuje mi, a na pewno niektórym użytkownikom działu PRZEWOŹNICY. Można by było w nim umieszczać przwoźników i dodać krótki opis o historii, taborze tego przewoźnika. Nie wiem jakich jest opinia innych, więc dodaje ankiete oraz proszę o komentarze. Prosiłbym o administrację lub moderatorów o przemyślenie tego tematu. pozdrawiam.
 3. Ja mam Samsumga S3, więc nie muszę dodawać obrazka, bo chyba każdy wie jak on wygląda.
 4. Ja bym był chetny ale musze przemyslec. A moze byc za 70 bez tej dwojki ?. Pozdrawiam.
 5. Według mnie brakuje jakieś tekstury. Ale nie jestem pewien.
 6. ITS Michalczewski to firma przewozowa istniejąca od 1973 roku. Założył ją Adam Michalczewski Od tego roku firma zajmowala się wyłącznie transportem ładunków w Polsce. W 1989 roku został dodany przewóz ładunków międzynarodowych. W 1994 Its Michalczewski zaczął się zajmować komunikacją miejską w Radomiu (bo to firma z Radomia), a od 2003 w Warszawie. Obecnie pracuje w firmie 460 pracowników. Tabor ITS-u Radom: MAN NG 262 ---------------------------- 3 SZTUKI -------- NISKOPODŁOGOWY MAN NG 272 ---------------------------- 4 SZTUKI -------- NISKOPODŁOGOWY MAN NG 312 ---------------------------- 3 SZTUKI -------- NISKOPODŁOGOWY MAN NL 202 -----------------------------7 SZTUK --------- NISKOPODŁOGOWY MAN NL 222 ---------------------------- 12 SZTUK ------- NISKOPODŁOGOWY MAN NL 313 CNG -------------------- 1 SZTUKA ------ NISKOPODŁOGOWY SOLARIS URBINO 12 --------------- 28 SZTUK ------ NISKOPODŁOGOWY SOLARIS URBINO 12 CNG ------- 8 SZTUK -------- NISKOPODŁOGOWY WARSZAWA: MAN NL 223 ---------------------------- 55 SZTUK ------ NISKOPODŁOGOWY MAN LION`S CITY G ---------------- 55 SZTUK ------ NISKOPODŁOGOWY Pozdrawiam PS. Dlatego napisałem ten wątek w tym dziale, bo to firma działająca głównie na Mazowszu.
 7. W Mobilisie jest brud, smród i ubóstwo. O Autobusy to w ogóle nie dbają. Jelcze Libero wyglądają jak na 20 lat, a mają dopieo 7 lat. Już ITS lepiej pilnuje autobusów. Pozdrawiam. PS. LADA CHWILA POJAWI SIĘ WĄTEK O ITS-IE. PRAWDOPODOBNIE POJAWI SIĘ TEŻ O PKS GRODZISK MAZ.
 8. W nowej wersji przesadzili z elektroniką. Bo później wydatki. Co do pulpitu powiem tak, jest wstrętny. Te w trzeciej generacji były wykonane ładnie i solidnie. Mam nadzieję, że w IV generacji będą też ładne i porządnie wykonane. Pozdrawiam.
 9. Nie lubię gdy jest gorąco w autobusie, bo klima jest wyłączona. A jest klimatyzacja. Mogliby włączyć. Albo jak jadę autobusem i wsiadają kibole Legii to drą się na cały autobus i w dodatku piwo piją. Oraz mi przeszkadzq gdy starsza pani pcha się przez cały autobus bez mówienia słowa *PRZEPRASZAM*. Pozdrawiam
 10. Conecto widziałem na linii: 105, 187, 517, 716, 728, 401, 706 i 189 Pozdrawiam PS. Autobus wygodny, pojemny i oczywiście ładny.
 11. Moim ulubionym autobusem od M&R to Man NL202. + super dźwięki + perfekcyjne odwzorowanie autobusu i ta bryła oraz Sd 202 d92 + super dźwięki + perfekcyjne odwzorowanie - niestety ludzie nie stoją ;( ale jest na to mod. Mogli to odrazu zrobić. Pozdrawiam
 12. Mapa wykonana perfekcyjna. Wszystko dokładnie odwzorowane. Oby tak dalej eSeL. Pozdrowiam
 13. No to terz ja się wypowiem. Jak na famte lata grafika była dobra, ale jak weszło w grę omsi to Vbus poszedł prawie w zapomnienie. Kilka osób gra w vbusa ja też kiedyś grałem, bo to był mój pierwszy symulator. Pozdro. Kacper.