Romuald

Użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Romuald

 • Tytuł
  Mateusz :)
 • Urodziny 07.09.1992

Pozostałe

 • Skąd
  Stargard/Szczecin
 • Ulubiony pojazd
  MAN NL223
 1. Ma ktoś to w swoich zasobach?
 2. Powiem tak... fajnie jest popatrzeć na jakiś 30letni autobus i jeżeli jego stan jest naprawdę całkiem, całkiem to warto go zachować jako eksponat muzealny (przykład z mojego miasta Jelcz PR110 - MZK Stargard Szczeciński #809, który trafił do muzeum). Natomiast jeśli chodzi o "ratowanie", czyli łatanie za wszelką cenę i wypuszczanie dalej w obieg na trasy to zdecydowanie NIE. Osobiście nie pałam, aż taką miłością do starszej motoryzacji... bo o wiele bardziej wolę kierować nowego Lion's Coach'a, niż Jelcza PR110D. Hmm, może jestem zbyt wygodny? Popatrzeć na zabytek fajnie.
 3. Jestem miłośnikiem komunikacji a zarazem kierowcą i co powiecie o takim podejściu jak moje? Ja nie lubię starszych autobusów, nie jarają mnie i wolę nowe "plastiki". Będzie fala hejtu? :D
 4. Witam, mam 23 lata, kierowcą jestem od czerwca 2014 roku, kiedy to zdałem (udało się za pierwszym razem) egzamin praktyczny na prawo jazdy kat. D (Kwalifikacje Wstępną ukończyłem w lutym 2014 roku). Prace podjąłem we wrześniu 2014 w PKS Gryfice, jeżdżę na stałej linii oddalonej od Gryfic o 100km, dlatego też pojazd którym jeżdżę trzymam pod domem. W najbliższej przyszłości planuję zdobyć zatrudnienie w MZK Stargard Szczeciński (niestety jest to bardzo trudne, ze względu na ilość kandydatów), bądź w SPA Dąbie. Zanim rozpocząłem prace w Gryficach odbywałem staż w SPA Klonowica na stanowisku kierowca. Pozdrawiam i chętnie odpowiem na różne pytania
 5. Są naprawiane... miałem praktyki w SPAKu na stanowisku kierowcy, ale miesiąc spędziłem w warsztacie i... aj może nie będę tak oficjalnie mówił jak to wygląda (oczywiście, nie zawsze... )
 6. Sceneryobjects\billboardy Obnizka\awkst.sco Sceneryobjects\billboardy Spolem Bytom\awkst.sco Sceneryobjects\Kopia zegar\stacja.sco sceneryobjects\Kostki sterujace ruchem AI\BytomPrzejscie2.sco sceneryobjects\Kostki sterujace ruchem AI\Drzemierzyce1.sco sceneryobjects\Kostki sterujace ruchem AI\Drzemierzyce2.sco Sceneryobjects\Mark\Wiata\wiata1.sco Sceneryobjects\Shell_neu D by CMVC\Shell_neu.sco Sceneryobjects\Slup ogloszeniowy\Litfass.sco Sceneryobjects\Slup\bloum_Lilas.sco Sceneryobjects\Slup\geranie_red.sco Sceneryobjects\Slup\kuebel_bepflanzt.sco Splines\mystory\Racjonalizatorów.sli Proszę o te pliki.
 7. Ja wiem o tym, napisałem tylko odnośnie przeskanowania mapy maptoolsem. Ściągnąłem wszystko co w 1 poście, plus konwert do OMSI 2
 8. Sceneryobjects\billboardy Obnizka\awkst.sco Sceneryobjects\billboardy Spolem Bytom\awkst.sco Sceneryobjects\Kopia zegar\stacja.sco sceneryobjects\Kostki sterujace ruchem AI\BytomPrzejscie2.sco sceneryobjects\Kostki sterujace ruchem AI\Drzemierzyce1.sco sceneryobjects\Kostki sterujace ruchem AI\Drzemierzyce2.sco Sceneryobjects\Mark\Wiata\wiata1.sco Sceneryobjects\Shell_neu D by CMVC\Shell_neu.sco Sceneryobjects\Slup ogloszeniowy\Litfass.sco Sceneryobjects\Slup\bloum_Lilas.sco Sceneryobjects\Slup\geranie_red.sco Sceneryobjects\Slup\kuebel_bepflanzt.sco Splines\mystory\Racjonalizatorów.sli U mnie tego brakuje... i dodam, że po uruchomieniu części mapy nie ma. Tak to wygląda: http://iv.pl/images/51267770242267468871.jpg
 9. Jak wam Aerosoft muli, kupujcie rpzez steam Ci co biorą bez zniżki. Ja już pograłem kilka godzin i mam mieszane uczucia.
 10. Ja już zakupiłem. Wyszło 135zł za wersje download, kupowałem za pomoca PayPal przy użyciu STEAM, bo strona aerosoftu nie działa.
 11. Jak myślicie, czy zakup jakiejś fajnej karty graficznej polepszy osiągi? Czy przy takim sprzęcie nie ma sensu?
 12. No nie wiem właśnie, założyłem konto na www.paysafecard.com/pl-pl/ i tam mam do wyboru kupony o wartości 100€, 50€, 25€, 10€, 5€, czyli rozumiem że przy robieniu przelewu, przy wykorzystaniu przelewy24.pl z konta bankowego, wyskoczy mi formularz z gotową kwotą w PLN, która będzie odpowiednikiem 30€.
 13. Nigdy z tego nie korzystałem i tam jest coś takiego, mogę wybrać 100€, 50€ 25€ 10€ 5€(o ile mnie pamięc nie myli to chyba tak), czyli jak chce 29,99€ to kupuje to 25 + 5 czyż tak?
 14. Ma ktoś bliższe informacje w jakich godzinach pojawi się 11.12 wersja download? (o jakiej porze dnia)