darek59

Użytkownicy
 • Zawartość

  83
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-1

O darek59

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 27.04.1867

Pozostałe

 • Płeć

Ostatnie wizyty

246 wyświetleń profilu
 1. Sorry ale nie wyraziłem zgody na dawanie linku a tym bardziej na zmianę serwera do czcionki mojego autorstwa. Proszę o usunięcie linku.
 2. To nie są dźwięki, które będzie miał. Obecnie są zbierane materiały.
 3. Zmiana rozdzielczości tekstur nie wymaga ponownego teksturowania. Więc moim zdaniem nie ma to sensu aby się męczyć 2 razy. Model wygląda bardzo dobrze. Zobaczymy jak będzie po skończeniu.
 4. Po pierwsze nikt (przynajmniej nie ja) nie mówił o dacie wydania i proszę przestać pytać co z nim się dzieje. Będzie coś ciekawego do zakomunikowania to zostanie to napisane w tym temacie. Prace trwają.
 5. Te posty zostały zaznaczone do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.
 6. Głos oddaję na Dominika.
 7. Czy będą jakieś nowości?? Co nieco można było zauważyć na filmie który był zrobiony. Czy będzie coś więcej nowości to się okaże.
 8. Niestety jeśli chodzi o plik .hof to jest tak samo jak w Karosie. Ale do autobusu mam zamiar dorzucić czcionkę R&G zapisany w notatniku co ułatwi znacząco robienie wyświetlaczy. A może wymyślę coś jeszcze nowego.
 9. Wyświetlacze są jeszcze nie skończone więc się dlatego nie znalazły ciągle na filmiku. Co do kół faktycznie są nie o teksturowane stało się to przez wczytywanie obiektu do blendera. Bilety w swoim czasie. Co do rampy nie wiem czy wogóle powinno to być w tym modelu więc to zależy od Dominika. Wszelkie braki zostaną jeszcze uzupełnione w końcu autobus cięgle nie został skończony.
 10. Witam Tym razem przedstawiam nieco więcej niż zdjęcia autobusu po którym nie dużo można się dowiedzieć na temat modelu. Ponieważ każdy głupi prze konwertuje model i wstawi obiekty nie ruchome do OMSI. Więc do rzeczy dzisiaj wam przedstawiam krótki filmik przedstawiający nie tyle co sam autobus, ale jego funkcje które dostał za pomocą oczywiście skryptów. http://youtu.be/jJQVgPfxLes Mam nadzieje że tym razem doczekam się waszej opinii na temat autobusu.
 11. Przyklęk już dostał, od mana NL202 gdyż moim zdaniem jest to najlepszy skrypt na przyklęk obecnie nam znany.
 12. Dzisiaj będzie tylko jedno zdjęcie. Jak widać na poniższym zdjęciu autobus powoli zaczyna być skompletowany w 100% jeśli chodzi o bryłę nadwozia nie wliczając w to obecnie stanowiska pracy kierowcy. Są tymczasowe czcionki wyświetlaczy. Doszły również wycieraczki i wszystkie szyby. Z zewnątrz brakuje jeszcze tylko tablic rejestracyjnych. Wnętrza na razie nie będę pokazywał gdyż wcześniej chciałbym je skończyć. Dobra starczy tekstu i tak nie lubicie tu pisać. Czekam na opinie.
 13. Dzisiaj już tylko jedna fotka z mojej strony przedstawiająca autobus z zewnątrz. Powodem "zmniejszenia tępa" jest dzisiejsza praca nad skryptami, której owoce już pokazał Dominik335. Ja też pokażę dachy w innych ustawieniach. Jak i ustawione już wszystkie drzwi. Obecnie rozpocząłem też prace nad skryptami innymi (nie będę wyjawiał na razie jakie to na wypadek gdyby się to nie udało. Również pojawił się pulpit i niektóre przełączniki. No narazie to tyle wieści o stanie prac.
 14. Czas na kolejną porcję zdjęć oraz informacji. Obecnie raczej skryptami się nie zajmuję ponieważ przenoszone są obiekty bez animacji. Wnętrze wygląda coraz lepiej choć ciągle jest nie skończone. Poprawy wymaga drobnej oświetlenie wnętrza. Choć dzisiaj udało się ukończyć światła zewnętrzne z wyjątkiem przednich świateł przeciwmgielnych. Raczej do końca tygodnia powinienem skończyć przenoszenie obiektów bez animacji i zacznę przenoszenie pulpitu, ale wtedy postęp prac znacząco zwolni z powodu stworzenia nowych skryptów. Żeby nie było karoseria jak i cały autobus dobrze reaguje na światło słoneczne. A teraz zdjęcia:
 15. Te posty zostały zaznaczone do usunięcia z powodu naruszenia regulaminu.