Lubel

Użytkownicy
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Lubel w Rankingu w dniu 16 Czerwiec

Lubel posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

20

O Lubel

 • Tytuł
  Początkujący

Informacje o profilu

 • Zainteresowania
  funkcjonowanie transportu publicznego, szeroko pojęta logistyka

Pozostałe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Ulubiony autobus
  Autosan H9-03

Ostatnie wizyty

276 wyświetleń profilu
 1. Powinieneś to wpisać tutaj: Tutaj masz kolejno pliki z folderów 1,2,3,6,8: sklep.sco sklep.sco sklep.sco sklep.sco sklep.sco
 2. Prawdopodobnie firma "upadła, przegrała bój z fiskusem" parafrazując pewien tekst piosenki. Poszukaj innych firm, teraz się one niczym nie wyróżniają bo wszystkie nowe twory jeżdżą Solarisami na mapach PKM, Poznania czy Wrocławia. To już nie to samo co kiedyś.
 3. Wystarczy podmienić odpowiednią texturę obiektu w plikach gry.
 4. Pozwól że omówię każdy screen z osobna. https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQWktyWU9IZ2ZqNUE/view Za dużo wolnego pola przy rondzie, nie chcesz tam stawiać sześciodomów to pokoloruj to teksturą jakąś i trawę dodaj. https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQMzFDWFgwZVI1aXM/view https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQLWU1OUNMTW53RWs/view Monotonność otoczenia, tzn. ten sam blok. Spróbuj również zastosować polskie chodniki. https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQZVFYLTFqZTE0SXc/view Za blokami masz tyle pola że mógłbyś tam śmiało walnąć jakiś las żeby nie było od razu backgrounda widać.
 5. Podeślij więcej screenów byśmy mogli rzetelnie to ocenić oraz powiedzieć co jest ew. do poprawienia.
 6. Czerwiec - miesiąc większego luzu w pracy i szkole więc człowiek na dłubanie w Paincie ma więcej czasu. Wzorzec: http://phototrans.pl/15,18220,482.html W razie jakichkolwiek błędów proszę pisać. Przy okazji pierwszy mój "model" ze zmienionymi kolorami felg.
 7. @fenam: u5a.sco u14e_bialy.sco u21b.sco u25a_zakonczenie.sco
 8. O jaką trasę chciałbyś rozbudować niniejszą mapę?
 9. Powyższy film pokazuję że OMSI zmierza ku innym symulatorom które proponowały możliwość rozgrywki z poziomu "trzeciej osoby".
 10. Spróbuj zastosować poniższą modyfikacje podmieniając plik:
 11. A czy rozszerzenie pliku jest właściwie? I czy nie zmieniłeś nazwy pliku przez przypadek? Jeżeli tak to zmień to również w hofie.
 12. Może autorzy mapy posiadają tą wersję, ich możesz popytać.
 13. Tym razem po dwóch miesiącach przerwy publikuję Autosana po face-liftingu. Rysunek oczywiście w pełni realny.Wzorzec: http://phototrans.pl/15,281116,6635.html (wersja obecna wraz ze zdjętymi zasłonkami)
 14. Po pierwsze zobacz czy w folderze znajduje się obrazek do teksturowania, po drugie zobacz w blenderze jak wygląda budynek w pełni teksturowany.