Lubel

Użytkownicy
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Lubel w Rankingu w dniu 16 Czerwiec 2017

Lubel posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

21

O Lubel

 • Tytuł
  Początkujący

Informacje o profilu

 • Zainteresowania
  funkcjonowanie transportu publicznego, szeroko pojęta logistyka

Pozostałe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Ulubiony pojazd
  Autosan H9-03

Ostatnie wizyty

600 wyświetleń profilu
 1. Temat moim zdaniem nieaktualny gdyż kolega otrzymał odpowiedź na sąsiednim forum.
 2. Widać że mapa ma swoje lata ze względu na chodniki i drogi rzadkością już używane na mapach, aczkolwiek cieszy że mniej FPSów zjedzą obiekty. Powodzenia w budowaniu mapy!
 3. Powinieneś to wpisać tutaj: Tutaj masz kolejno pliki z folderów 1,2,3,6,8: sklep.sco sklep.sco sklep.sco sklep.sco sklep.sco
 4. Prawdopodobnie firma "upadła, przegrała bój z fiskusem" parafrazując pewien tekst piosenki. Poszukaj innych firm, teraz się one niczym nie wyróżniają bo wszystkie nowe twory jeżdżą Solarisami na mapach PKM, Poznania czy Wrocławia. To już nie to samo co kiedyś.
 5. Wystarczy podmienić odpowiednią texturę obiektu w plikach gry.
 6. Pozwól że omówię każdy screen z osobna. https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQWktyWU9IZ2ZqNUE/view Za dużo wolnego pola przy rondzie, nie chcesz tam stawiać sześciodomów to pokoloruj to teksturą jakąś i trawę dodaj. https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQMzFDWFgwZVI1aXM/view https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQLWU1OUNMTW53RWs/view Monotonność otoczenia, tzn. ten sam blok. Spróbuj również zastosować polskie chodniki. https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQZVFYLTFqZTE0SXc/view Za blokami masz tyle pola że mógłbyś tam śmiało walnąć jakiś las żeby nie było od razu backgrounda widać.
 7. Podeślij więcej screenów byśmy mogli rzetelnie to ocenić oraz powiedzieć co jest ew. do poprawienia.
 8. Czerwiec - miesiąc większego luzu w pracy i szkole więc człowiek na dłubanie w Paincie ma więcej czasu. Wzorzec: http://phototrans.pl/15,18220,482.html W razie jakichkolwiek błędów proszę pisać. Przy okazji pierwszy mój "model" ze zmienionymi kolorami felg.
 9. @fenam: u5a.sco u14e_bialy.sco u21b.sco u25a_zakonczenie.sco
 10. O jaką trasę chciałbyś rozbudować niniejszą mapę?
 11. Powyższy film pokazuję że OMSI zmierza ku innym symulatorom które proponowały możliwość rozgrywki z poziomu "trzeciej osoby".
 12. Spróbuj zastosować poniższą modyfikacje podmieniając plik:
 13. A czy rozszerzenie pliku jest właściwie? I czy nie zmieniłeś nazwy pliku przez przypadek? Jeżeli tak to zmień to również w hofie.
 14. Może autorzy mapy posiadają tą wersję, ich możesz popytać.