Lubel

Użytkownicy
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana Lubel w Rankingu w dniu 16 Czerwiec

Lubel posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

18

O Lubel

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Zainteresowania
  funkcjonowanie transportu publicznego, szeroko pojęta logistyka

Pozostałe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Ulubiony autobus
  Autosan H9-03

Ostatnie wizyty

224 wyświetleń profilu
 1. Wystarczy podmienić odpowiednią texturę obiektu w plikach gry.
 2. Pozwól że omówię każdy screen z osobna. https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQWktyWU9IZ2ZqNUE/view Za dużo wolnego pola przy rondzie, nie chcesz tam stawiać sześciodomów to pokoloruj to teksturą jakąś i trawę dodaj. https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQMzFDWFgwZVI1aXM/view https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQLWU1OUNMTW53RWs/view Monotonność otoczenia, tzn. ten sam blok. Spróbuj również zastosować polskie chodniki. https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQZVFYLTFqZTE0SXc/view Za blokami masz tyle pola że mógłbyś tam śmiało walnąć jakiś las żeby nie było od razu backgrounda widać.
 3. Podeślij więcej screenów byśmy mogli rzetelnie to ocenić oraz powiedzieć co jest ew. do poprawienia.
 4. Czerwiec - miesiąc większego luzu w pracy i szkole więc człowiek na dłubanie w Paincie ma więcej czasu. Wzorzec: http://phototrans.pl/15,18220,482.html W razie jakichkolwiek błędów proszę pisać. Przy okazji pierwszy mój "model" ze zmienionymi kolorami felg.
 5. @fenam: u5a.sco u14e_bialy.sco u21b.sco u25a_zakonczenie.sco
 6. O jaką trasę chciałbyś rozbudować niniejszą mapę?
 7. Powyższy film pokazuję że OMSI zmierza ku innym symulatorom które proponowały możliwość rozgrywki z poziomu "trzeciej osoby".
 8. Spróbuj zastosować poniższą modyfikacje podmieniając plik:
 9. A czy rozszerzenie pliku jest właściwie? I czy nie zmieniłeś nazwy pliku przez przypadek? Jeżeli tak to zmień to również w hofie.
 10. Może autorzy mapy posiadają tą wersję, ich możesz popytać.
 11. Tym razem po dwóch miesiącach przerwy publikuję Autosana po face-liftingu. Rysunek oczywiście w pełni realny.Wzorzec: http://phototrans.pl/15,281116,6635.html (wersja obecna wraz ze zdjętymi zasłonkami)
 12. Po pierwsze zobacz czy w folderze znajduje się obrazek do teksturowania, po drugie zobacz w blenderze jak wygląda budynek w pełni teksturowany.
 13. Ładnie, ale lekko bym trawę w wielu miejscach obniżył. Dodatkowo "świerki ozdobne" na tym screenie są chyba trochu FPSo żerne:
 14. Zmiana programu którym otwierasz notatnik nie ma nic wspólnego z obsługą go przez program OMSI Zwei o ile nie zmieniłeś rozszerzenia pliku. Przy okazji podeślij ten HOF tutaj w temacie a postaramy się Tobie pomóc i znaleźć winowajcę problemu.
 15. Po pierwsze primo zły dział, po drugie primo ultimo jeżeli chcesz by ktoś zrobił dla ciebie teksturę to w tym dziale: http://omnibussimulator.pl/index.php?/forum/54-tekstury/ poszukaj lakiernika który przyjmuje zamówienia na tekstury.