Lubel

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lubel

 1. Chodzi tobie może o <CG_Mode>
 2. W takim bądź razie proponuje tobie znaleźć plik poprzez odpalenie dowolnej mapy w edytorze OMSI, odnalezienie w/w obiektu i kliknięcie go, w górnej sekcji informacji otrzymasz ścieżkę w jakiej jest zapisany.
 3. Plik logfile.txt znajdujący się w głównym folderze OMSI dodaj na wklej.org i podaj link do pliku.
 4. Uważam że przykładowy chodnik nie wpłynie aż tak na odbiór mapy przez gracza jak np. stan dróg, otoczenie. Rzecz jasna jeżeli na mapie ujrzymy niemieckie chodniki i masę defaultowych kamienic z Berlina lub Spandau to rzecz jasna mapę po szybkim pobraniu i szybkiej przejażdżce równie szybko umieścimy w koszu. Niemniej jednak w obecnej formie deficytu dodatków powinniśmy się cieszyć z prac nad każdą mapą. Oczywiście jest to tylko moje skromne zdanie.
 5. Cytat za S-O.pl O to wam chodziło?
 6. Poszukaj w lokalizacji: Sceneryobjects\Znaki lub Sceneryobjects\Znaki by Przemek!
 7. Na poprzedni mój wpis zareagował tylko @wamp1992 ale nikt nie wyraził opinii, szkoda. Tymczasem publikuję kolejny rysunek tego samego przewoźnika: Zachęcam do wyrażenia opinii n.t. wozu
 8. Po dłużej przerwie w wątku chciałbym zaprezentować mój rysunek Autosana: Zachęcam do wyrażenia opinii n.t. wozu
 9. Nie za dużo? Realizmu tutaj brak, lepiej chyba by ktoś zaczynał od "zera" i musiał wziąć kredyt/dotację, ale to moje zdanie. Mogę się też przyczepić do rysunków, bierzecie bazy bezpośrednio ze strony z rysunkami bez ich przerobienia, tj. wymiarowania, cieniowania czy poprawek wnętrza pojazdu. Mimo to życzę wam sukcesów w prowadzeniu gry, sam prowadziłem do niedawna największy KRPG, jednak postanowiłem zrezygnować z powodu małej ilości osób chętnych do tego typu rozrywki.
 10. omsi 2

  Jeżeli chodzi ci o autobusy ZTM i ogólne to stosujemy w rozkładach prędkość ok. 40 km / h poza szczególnymi wyjątkami (patrz: Potasze).