Lubel

Użytkownicy
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Zawartość dodana przez Lubel

 1. Temat moim zdaniem nieaktualny gdyż kolega otrzymał odpowiedź na sąsiednim forum.
 2. Widać że mapa ma swoje lata ze względu na chodniki i drogi rzadkością już używane na mapach, aczkolwiek cieszy że mniej FPSów zjedzą obiekty. Powodzenia w budowaniu mapy!
 3. Powinieneś to wpisać tutaj: Tutaj masz kolejno pliki z folderów 1,2,3,6,8: sklep.sco sklep.sco sklep.sco sklep.sco sklep.sco
 4. Prawdopodobnie firma "upadła, przegrała bój z fiskusem" parafrazując pewien tekst piosenki. Poszukaj innych firm, teraz się one niczym nie wyróżniają bo wszystkie nowe twory jeżdżą Solarisami na mapach PKM, Poznania czy Wrocławia. To już nie to samo co kiedyś.
 5. Wystarczy podmienić odpowiednią texturę obiektu w plikach gry.
 6. Pozwól że omówię każdy screen z osobna. https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQWktyWU9IZ2ZqNUE/view Za dużo wolnego pola przy rondzie, nie chcesz tam stawiać sześciodomów to pokoloruj to teksturą jakąś i trawę dodaj. https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQMzFDWFgwZVI1aXM/view https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQLWU1OUNMTW53RWs/view Monotonność otoczenia, tzn. ten sam blok. Spróbuj również zastosować polskie chodniki. https://drive.google.com/file/d/0B3HFoRslI1YQZVFYLTFqZTE0SXc/view Za blokami masz tyle pola że mógłbyś tam śmiało walnąć jakiś las żeby nie było od razu backgrounda widać.
 7. Podeślij więcej screenów byśmy mogli rzetelnie to ocenić oraz powiedzieć co jest ew. do poprawienia.
 8. Czerwiec - miesiąc większego luzu w pracy i szkole więc człowiek na dłubanie w Paincie ma więcej czasu. Wzorzec: http://phototrans.pl/15,18220,482.html W razie jakichkolwiek błędów proszę pisać. Przy okazji pierwszy mój "model" ze zmienionymi kolorami felg.
 9. @fenam: u5a.sco u14e_bialy.sco u21b.sco u25a_zakonczenie.sco
 10. O jaką trasę chciałbyś rozbudować niniejszą mapę?
 11. Powyższy film pokazuję że OMSI zmierza ku innym symulatorom które proponowały możliwość rozgrywki z poziomu "trzeciej osoby".
 12. Spróbuj zastosować poniższą modyfikacje podmieniając plik:
 13. A czy rozszerzenie pliku jest właściwie? I czy nie zmieniłeś nazwy pliku przez przypadek? Jeżeli tak to zmień to również w hofie.
 14. Może autorzy mapy posiadają tą wersję, ich możesz popytać.
 15. Tym razem po dwóch miesiącach przerwy publikuję Autosana po face-liftingu. Rysunek oczywiście w pełni realny.Wzorzec: http://phototrans.pl/15,281116,6635.html (wersja obecna wraz ze zdjętymi zasłonkami)
 16. Po pierwsze zobacz czy w folderze znajduje się obrazek do teksturowania, po drugie zobacz w blenderze jak wygląda budynek w pełni teksturowany.
 17. Ładnie, ale lekko bym trawę w wielu miejscach obniżył. Dodatkowo "świerki ozdobne" na tym screenie są chyba trochu FPSo żerne:
 18. Zmiana programu którym otwierasz notatnik nie ma nic wspólnego z obsługą go przez program OMSI Zwei o ile nie zmieniłeś rozszerzenia pliku. Przy okazji podeślij ten HOF tutaj w temacie a postaramy się Tobie pomóc i znaleźć winowajcę problemu.
 19. Po pierwsze primo zły dział, po drugie primo ultimo jeżeli chcesz by ktoś zrobił dla ciebie teksturę to w tym dziale: http://omnibussimulator.pl/index.php?/forum/54-tekstury/ poszukaj lakiernika który przyjmuje zamówienia na tekstury.
 20. To na pewno musisz coś źle robić, spróbuj ponowić operację.
 21. Ale jaka wersja symulatora? Bo coś czuje że nieoryginalna
 22. Jak ładujesz mapę to co ci się wyświetla?
 23. Jaka wersja OMSI oraz loglife bym poprosił
 24. Proszę o dodanie screenów