Lubel

Użytkownicy
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez Lubel

 1. Zmiana programu którym otwierasz notatnik nie ma nic wspólnego z obsługą go przez program OMSI Zwei o ile nie zmieniłeś rozszerzenia pliku. Przy okazji podeślij ten HOF tutaj w temacie a postaramy się Tobie pomóc i znaleźć winowajcę problemu.
 2. Po pierwsze primo zły dział, po drugie primo ultimo jeżeli chcesz by ktoś zrobił dla ciebie teksturę to w tym dziale: http://omnibussimulator.pl/index.php?/forum/54-tekstury/ poszukaj lakiernika który przyjmuje zamówienia na tekstury.
 3. To na pewno musisz coś źle robić, spróbuj ponowić operację.
 4. Ale jaka wersja symulatora? Bo coś czuje że nieoryginalna
 5. Jak ładujesz mapę to co ci się wyświetla?
 6. Jaka wersja OMSI oraz loglife bym poprosił
 7. Proszę o dodanie screenów
 8. Musisz otworzyć tylne drzwi od pojazdu i tam masz do wyboru zasłonki, kołpaki itd.,
 9. Jeżeli masz grę na Steam jesteś w stanie ją zainstalować na wielu komputerach.
 10. W czym konkretniej Tobie pomóc?
 11. Zaktualizuj wersję gry do najnowszej żeby nie było podejrzeń że jest nieoryginalna.
 12. Jeżeli chcesz by na danej linii w AI jeździły dane pojazdy wystarczy w ailist dodać grupę tych pojazdów. Na forum znajdziesz masę poradników czy postów które pomogą ci oswoić się z plikiem ailist.cfg
 13. Wszystko w załączniku Yellow.zip
 14. Dodał do załącznika swój plik ailist z w/w mapy oraz napisz jakiej wersji Solarisy chciałbyś na tej linii.
 15. Wszystkim steruje rzecz jasna sterownik który zarządza "ekusem" czyli całym układem który steruje zawieszeniem, rzecz jasna elektrycznie w nowszych autach (czytaj, po waszemu, autobusach). Zniwelować to przyklękanie będzie ciężko, gdyż układ musi się odpowiednio napełnić powietrzem atmosferycznym by móc ruszyć, jeżeli zbiornik jest "pełen" można po zamknięciu drzwi i wyłączeniu przyklęku oczywiście ruszyć.
 16. Zrób po prostu dwa pliku, ailist normalny i plik o nazwie ailist_weekend i gdy będziesz chciał zagrać rozkładem weekendowym po prostu zamienisz nazwy plików, chyba najłatwiejsze dla "laików".
 17. Standardowo kolejny wóz, pierwszy który jest wyjątkowo wcześniej publikowany tutaj niż w pozostałych odmętach internetu. Wzorzec: http://phototrans.pl/15,344424,2072.html (ze starym typem tapicerki)
 18. Spróbuj zamienić wartości w pliku options (otworzysz go NotePad`em) na następujące: GRAPHICS ------------------------ [loadAllTiles] [noAutoSave] [performance_realreflexions] economy [performance_reflTexSize] 7 [no_stencilbuffer] [no_rain_refl] [no_humans_on_rain_refl] [sunglow] [texmax256] [shadow_stencil] off [performance_tiledistmax] 1 [performance_maxObjDist] 581.000 [performance_minObjSize] 0.013 [performance_minObjSizeRefl] 0.042 [maxcomplexity] 0 [maxcomplexity_map] 0 [performance_dyn_redrefl] 15.000 15.000 [performance_dyn_tile_red] 17.000 25.000 [maxFPS] 50 [texFilter] 3 16 [texture] 0 1 [texture_uselow] [texmemlimit] 200.0 [smokesystems] 0 1000 0 0 GAME CONTROLERS ------------------------ AI ------------------------ [AIMaxCountRandom] 56 92 0 0 0 0 0 0 0 [AIUnschedFactor] 14 [AIMaxCountParked] 0 [AIPassFactor] 13 [AIMaxCountScheduled] 0 [AIPriorityScheduled] 1 [useLowAIList] I standardowo, daj znać czy pomogło. Pozdrawiam
 19. @zolnierz W załączniku plik dla ciebie. Damm1_12m.sli
 20. Wrzuć plik ze swoimi aktualnymi ustawieniami.
 21. Postanowiłem zabrać się za kolejny wóz z PKS Transport: http://phototrans.pl/14,713889,0,Mercedes_Benz_O350_15RHD_P00507.html Jeszcze tylko ze światłami muszę pogrzebać, i standardowo czekam na "minusa" od użytkowników z Koszalina
 22. Witam, jako osoba która w tych grach siedziała od 2010 do ub. roku mogę chyba wyrazić swoją opinię. Moim zdaniem czas gier PBF już przemija i widać to po upadku gier ostatnich lat (czytaj: Wawa, GOP kol. Ogona, czy chociażby Моя wielkopolski RPG, ba! nawet sam Mrozard może powiedzieć jak na KMF rysunki zasysają od dłuższego czasu, w sensie temat województw). Obecnie widać ruch tylko na podobnej grze o tematyce krakowskiej, jednak i ten projekt ma tendencję spadkową w kwestii aktywności. Już nikt nie ma czasu na tekstowe gry, chyba że 13-latkowie którym znudził się już produkt Marcela i szukają czegoś innego w internecie. Z drugiej strony ktoś powie że skoro nie tekstowe gry to może gry oparte na silniku coś w stylu CargoTycoon? Brałem udział w takiej grze w ubiegłym roku, rzecz jasna poświęconej komunikacji autobusowej, jednak okazał się to niewypał gdyż miała ona swoje ograniczenia, natomiast z biegiem czasu osoby zaczęły z braku czasu odchodzić z rozgrywki. Tobie jednak życzę by twój projekt przetrwał na rynku i miał swoich graczy, pamiętaj jednak że do tego potrzebujesz wprowadzania pomysłów do rozgrywki i dużej reklamy. Pozdrawiam,
 23. Warto byś zmniejszył ilość zaparkowanych aut do 5 - 10 % i znacząco zmienił ruch uliczny na mniejszy. Powiedz potem czy pomogło.
 24. Opisz w czym chciałbyś otrzymać pomoc, czy chodzi tobie o tworzenie map, bitmap, HOFów czy obiektów dedykowanych.
 25. Chodzi tobie może o <CG_Mode>