wamp1992

Moderatorzy
 • Zawartość

  1036
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  48

Ostatnia wygrana wamp1992 w Rankingu w dniu 22 Wrzesień

wamp1992 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

146

7 obserwujących

O wamp1992

 • Tytuł
  Ciekawski
 • Urodziny 03.02.1992

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.facebook.com/wampvoltanger/

Pozostałe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Augustów
 • Ulubiony autobus
  Solaris Alpino 8.6

Ostatnie wizyty

3883 wyświetleń profilu
 1. autobus

  Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 2. autobus

  Zrobione.
 3. autobus

  Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 4. autobus

  Spam.
 5. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 6. 3g, 3i. Warn za oba wykroczenia, nie jesteś tu od wczoraj, zasady kultury oraz poprawnej pisowni obowiązują każdego. Post wydzielam.
 7. Płynność na poziomie 30 fps nie zapewnią ci ustawienia. Spowodowane jest to tym, że każda mapa jest inaczej zoptymalizowana. Np na Projekcie Szczecin możesz mieć 60fps a na Starachowicach 20fps. Spróbuj ustawić odległosć rysowania obiektów na około 750 ruch AI wg twoich potrzeb, odznacz w zakładce grafika niską jakość i rozdzielczość tekstur, rozdzielczość tekstury w lusterkach daj testowo na 256 i pamięć 1500mb. Maks złożoność mapy daj na 1 a obiektów na 2 lub 3. Resztę zostaw jak jest.
 8. Witam.Czas na porcję screenów z Augustowa. Do ukończenia mapy zostało 5km z 17. Obecnie tworzy się skrzyżowanie ulic Al. Kardynała Wyszyńskiego/Tytoniowa/Hotelowa jednak dopiero tworzy się tam kostka AI. Po ukończeniu tejże kostki zostanie 800m do ukończenia dwóch linii 4BIS oraz BAT. Skończyliśmy prawie nowe ulice: Szpitalna, Zarzecze, Letniskowa, Partyzantów, Konopnickiej. Jest już też gotowe podwójne skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną (Wyszyńskiego/Partyzantów/29 listopada). Już teraz będzie można stwierdzić, że mapa nie będzie należała do lekkich, aczkolwiek postaramy się dogadać się z innymi ekspertami w celu próby lepszej optymalizacji pewnych miejsc. Asfalt + oznakowanie poziomowe i pionowe zostaną dodane/wymienione. Zapraszamy do obejrzenia screenów TU.
 9. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 10. Zbyt krótka opinia, postaraj się napisać coś więcej.
 11. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 12. Zalecam poczytać tematy o tym jak się wgrywa dodatki i jak się sprawdza ewentualne braki przed napisaniem takich wypowiedzi. Usuwam.
 13. Ciężko mi dobrać jakoś swój sprzęt ciężko stwierdzić czy mogę tę grę kupić bo wymagania do tej gry są bardzo niejasne więc zapytam na Xeon X5460 4x 3,16Ghz 4GB DDR3 Radeon HD7850 ruszy ta giereczka czy nie?
 14. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl