wamp1992

Moderatorzy
 • Zawartość

  1048
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  52

Zawartość dodana przez wamp1992

 1. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 2. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 3. O matko. Żegnam pana.
 4. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 5. Spam, nie ten dział, od takich luźnych kwestii jest czat. Warn, ponieważ nie jesteś tu nowy, staż na forum masz więc powinieneś trochę ogarniać.
 6. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 7. Masz najnowszą wersje OMSI? Jeśli tak, to starszy patch załatwi sprawę (chyba że na starszych patchach też był ten problem).
 8. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 9. Spam, 3b. Do zobaczenia za 2 tygodnie.
 10. autobus

  Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 11. autobus

  Zrobione.
 12. autobus

  Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 13. autobus

  Spam.
 14. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 15. 3g, 3i. Warn za oba wykroczenia, nie jesteś tu od wczoraj, zasady kultury oraz poprawnej pisowni obowiązują każdego. Post wydzielam.
 16. Płynność na poziomie 30 fps nie zapewnią ci ustawienia. Spowodowane jest to tym, że każda mapa jest inaczej zoptymalizowana. Np na Projekcie Szczecin możesz mieć 60fps a na Starachowicach 20fps. Spróbuj ustawić odległosć rysowania obiektów na około 750 ruch AI wg twoich potrzeb, odznacz w zakładce grafika niską jakość i rozdzielczość tekstur, rozdzielczość tekstury w lusterkach daj testowo na 256 i pamięć 1500mb. Maks złożoność mapy daj na 1 a obiektów na 2 lub 3. Resztę zostaw jak jest.
 17. Witajcie użytkownicy! Minęło niespełna 2 miesiące od naszego ostatniego spotkania! Postanowiliśmy wraz z użytkownikiem Voltanger zaprzestać chwilowo nad Starachowicami i rozpocząc budowę mojego rodzinnego miasta- Augustowa. Augustów jest to miasto połozone w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim. Liczy ono 35 tyś. mieszkańców, znane z tytułu "Najmilsze miasto w Polsce"! ZKM w Augustowie posiada 4 linie autobusowe (0,1,2,4). Naszym planem na to miasto jest zrobienie realnej linii nr 2 i 4BIS oraz półrealnej mapy linii nr 4 . Przejazd obu linii waha się od 23-27minut na półkurs! W mapie zastosujemy w 100% realne brygady autobusowe. Trasa tych linii przebiega obok pływalni miejskiej, centrum miasta, portu Żeglugi, fabryki tytoniu BAT, jeziora Białego i Dworca PKP. Na mapie będzie istniała realna zajezdnia autobusowa. Linia nr 2 jest linią całodzienną (4-22), a linia nr 4 jest linią ranną i popołudniową (5-8, 13-16). Jadąc linią nr 4 będziemy mieli możliwość kursów wariantowych pod BAT. Jedynym przykazaniem na Augustów jest jazda autobusem maksymalnie 11 metrowym. Uwaga! Zdajemy sobie sprawę że trawa, ulice są "po staremu" jednak asfalt który miał zostać użyty w Augustowie został na dysku, który się spalił. Dodamy to w przyszłym czasie. Pasy, dziury, tekstury podłoża, znaki dodamy przed samym wydaniem mapy! A więc, czas na screeny: Oto mapka która ukazuje poruszanie się linii (większa rozdzielczość): http://imgur.com/a/HlNBn http://imgur.com/a/SJIdL @2: Chcieliśmy także pokazać wam większe wersje mapy oraz poinformować o zmianie planów dotyczące linii. W Augustowie dojdzie jedna linia, w związku z dobudową 1,5km odcinka do niezwykle klimatycznego miejsca w którym dawniej tętniło życie. Teraz jest to osiedle na końcu miasta, które powoli wymiera. Jako, że OMSI wprowadza ograniczenia nie możemy nadać realnego numeru linii (0) więc oznaczymy ją nr 3. Będzie ona w 80% realna. W związku z powyższym zmieni się także rozkład linii nr 4, która zyska na realności, gdyż realnie odjeżdza z Silikat (4 na 6 kursów). Kolejną rotacją jest dobudowanie 650m ulicy Mickiewicza, która urealni w pełni linie nr 4BIS i zmieni trasę linii nr 4. Linia nr 2 (w pełni realna) pozostaje bez zmian. Obecnie na screenach jest ukazana ukończona Westerplatte oraz ul. Chreptowicza (również ukończona). Postaraliśmy się zadbać o jak najwyższą optymalizację 1km odcinka. Oto screeny z mapy: http://imgur.com/a/USvNi
 18. Witam.Czas na porcję screenów z Augustowa. Do ukończenia mapy zostało 5km z 17. Obecnie tworzy się skrzyżowanie ulic Al. Kardynała Wyszyńskiego/Tytoniowa/Hotelowa jednak dopiero tworzy się tam kostka AI. Po ukończeniu tejże kostki zostanie 800m do ukończenia dwóch linii 4BIS oraz BAT. Skończyliśmy prawie nowe ulice: Szpitalna, Zarzecze, Letniskowa, Partyzantów, Konopnickiej. Jest już też gotowe podwójne skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną (Wyszyńskiego/Partyzantów/29 listopada). Już teraz będzie można stwierdzić, że mapa nie będzie należała do lekkich, aczkolwiek postaramy się dogadać się z innymi ekspertami w celu próby lepszej optymalizacji pewnych miejsc. Asfalt + oznakowanie poziomowe i pionowe zostaną dodane/wymienione. Zapraszamy do obejrzenia screenów TU.
 19. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 20. Zbyt krótka opinia, postaraj się napisać coś więcej.
 21. Ta zawartość została usunięta z powodu naruszenia regulaminu omnibussimulator.pl
 22. Zalecam poczytać tematy o tym jak się wgrywa dodatki i jak się sprawdza ewentualne braki przed napisaniem takich wypowiedzi. Usuwam.
 23. Ciężko mi dobrać jakoś swój sprzęt ciężko stwierdzić czy mogę tę grę kupić bo wymagania do tej gry są bardzo niejasne więc zapytam na Xeon X5460 4x 3,16Ghz 4GB DDR3 Radeon HD7850 ruszy ta giereczka czy nie?