Golfsztrom

Użytkownicy
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Golfsztrom

 1. O nowy szablon forum.

 2. Tam gdzie prąd na liniach zawraca. Słońce nie świeci. A psy tylną częścią ciała szczekają. Czyli Zakoniczyn...
 3. @Luminaire
 4. @Luminaire ten po prawej od pola wyboru zmiennej.
 5. Witajcie Rozpocząłem pracę nad Fikcyjnym Trójmiastem. W planie jest obsługa 16 linii w tym 1 pospiesznej, 2 nocnej i 3 sezonowych: 4A Port Lotniczy - Gdynia dworzec główny PKP (ZKM Gdynia) 101 Wrzeszcz PKP - Gdynia dworzec główny PKP (ZKM Gdynia i ZKM Gdańsk) 124 Zaspa szpital - Wrzeszcz PKP (ZKM Gdańsk) 127 Zaspa SKM - Oliwa PKP (ZKM Gdańsk) 142 Wrzeszcz PKP - Meissnera Szkoła (ZKM Gdańsk) 210 Port lotniczy - Wrzeszcz PKP (ZKM Gdańsk) 254 Zaspa SKM - Zaspa Szpital (ZKM Gdańsk) 261 Zaspa SKM - Jelitkowo (ZKM Gdańsk) 621 Jezioro Oliwskie - Brętowo PKM (ZKM Gdańsk) 622 Oliwa - Oliwa ZOO (ZKM Gdańsk) N12 Port Lotniczy - Zaspa SKM (ZKM Gdańsk) N1 Brętowo PKM - Oliwa pętla tramwajowa (ZKM Gdańsk) 177 Stocznia Gdyńska - Grabówek ZNTK (ZKM Gdynia) 181 Kacze Buki - Dworzec Gdynia (ZKM Gdynia) 133 Redłowo SKM - Dworzec Gdynia/Stocznia Gdyńska (ZKM Gdynia) 334 Redłowo SKM - Sopot Bulwar Nadmorski/ Sopot Molo (ZKM Gdynia) Screeny: Dziura w chodniku została poprawiona. Powyżej backdrop jest też do poprawki. Pętla Sopot Bulwar nadmorski: Autobus podjeżdża, aż do pasa nabrzeżnego. Widok na Bałtyk
 6. Mapa została porzucona. Proszę o zamknięcie tematu.
 7. To są chyba jakieś żarty. Ta mapa wygląda jak przerobiony Grundorf, a nie Elbląg. Takie mapy to można było w 2013r. a nawet jeszcze wcześniej robić, a nie teraz. Porównaj sobie to coś z mapami eSeL'a
 8. Prace nad projektem zostały wstrzymane. Do odwołania.
 9. Droga ma 8m szerokości a autobus ma ok.3 więc spokojnie. Odpowiednie znaki będą zastosowane, także będziesz wiedział co i jak.
 10. Wymieniłem wszystkie drzewa na odcinku (Tysiąclecia - Kolorowa - Majerankowa - Grabówek Zakład Naprawy Taboru Kolejowego). Powiem wam, że te drzewa wyglądają fantastycznie jesienią. Dodałem również Busze od Heira a dokładniej 17 i 4, czyli trawę. I screen wiosenny:
 11. Czas na screeny z odcinka Tysiąclecia - Grabówek Zakład Naprawy Taboru Kolejowego (w skrócie: Grabówek ZNTK) Jest niedaleko granicy z Rumią: I to samo miejsce nocą: Ul. Kolorowa Pętla Grabówek ZNTK:
 12. [adm]ciach - cała treść zerżnięta od sąsiada, nie jesteś autorem modyfikacji więc bez jego zgody to plagiat. [/adm]
 13. @up Sprawdź czy ailist jest dobrze napisany.
 14. Wszystko ładnie, będzie gdzie jeździć na PKSie na realnej mapie. Tylko proszę o wymianę splinów na trochę bardziej polskie. Ja na swojej mapie to uczyniłem, a mapa wygląda o wiele lepiej. Jeśli chcesz jakieś fajne spliny to pisz na PW. Prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Z niecierpliwością czekam. Moja ocena: 9,5/10
 15. Z powyższym się zgadzam i dziękuję za podpowiedź.
 16. Dobrze teraz całą krytykę odbiję i mówię: Mapa jest robiona pod moje "wizje" i "widzimisie" i nie każdemu się musi podobać. Może będzie parę błędów, ale to jest dopiero pierwsza wersja. W kolejnych błędy zostaną poprawione.
 17. Dobrze, drzewa zostaną poprawione.
 18. Do wejścia do budynków jest doprowadzony chodnik. A drzewa mają wysokość losową! (Klikam "n" i edytor losuje wysokość odpowiednią do każdego typu drzew!) Co do krawężników - poprawię.
 19. Sceneryobjects/Generic/entrypoint_bus.sco
 20. Kilka wkurzających rzeczy z Gdańska: - Słuchanie muzyki, - Autobus solowy zamiast przeguba, - Uczniowie z nałożonym plecakiem, - Żule, - Przepychające się babcie Może i komicznych: - Dzisiaj (10.02.16) Gdy wsiadłem do 262 na pierwszym miejscu siedziała babcia trzymała słoik po koncentracie pomidorowym z którego piła kawę. - Znowu dzisiaj w 295 wsiadłem przystanek przed końcowym, a na końcowo-początkowym wsiadła matka z dzieckiem (ok. 4 lata) i dziecko całą drogę marudziło i ryczało, że zająłem "jego miejsce". (Pierwsze po prawej stronie)
 21. Ja nie widzę problemu, niektórym osobom się podoba niektórym nie. Po prostu komu się podoba pobierze mapę, a komu nie niech nie pobiera - Proste.
 22. A na twojej mapie niby co jest więcej? Redłowo to dzielnica Gdyni w mojej wizji jest to osiedle więc nie wiem o co ci chodzi?! Jeśli się pytasz o ilość pytań to lepiej już nie zadawaj bo to mnie zaczyna denerwować. Polecam książkę "Słownik Języka polskiego" hasło Fikcja. fikcja 1. «coś, co jest wymyślone» 2. «coś, co istnieje tylko pozornie lub formalnie» 3. «obraz świata przedstawionego w dziele literackim» • fikcyjny • fikcyjnie • fikcyjność fikcja heurystyczna «konstrukcja myślowa niemająca odpowiedników w rzeczywistości» fikcja literacka «artystyczne przekształcenie elementów świata rzeczywistego w utworze literackim» Źródło: http://sjp.pwn.pl/slowniki/fikcja.html