patryk14

Użytkownicy
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O patryk14

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 07.06.2000

Pozostałe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Częstochowa
 1. No ale co z tym błędem? Czy on mógł być jakiś groźny? Może był to jakiś błąd bez powodu? Bo OMSI działa mi chyba normalnie.
 2. Mam już OMSI długo i dotąd żaden błąd nie pojawiał się. Jechałem wczoraj Solarisem Alpino 8,6 v2 new edition na mapie Skarżysko-Kamienna i nagle wyskoczył błąd, który zatrzymał mi kierowanie nim. Jechałem na linii 15 w kierunku Skałki Wysokiej. Kiedy ten błąd się pojawił to go zamknąłem i mogłem jechać dalej. Zaznaczam, że nigdy taki błąd mi się nie pojawił, a teraz nagle, to jest dziwne. W folderze OMSI nic nie ruszałem przez te kilka lat. Logfile nie mogę podać bo mi przepadło z tego uruchomienia bo uruchamiałem OMSI jeszcze raz wczoraj. Screena nie zrobiłem. Czy to jest normalne, że pojawił mi się taki błąd po kilku latach?
 3. Ja w Częstochowie nie lubię: - z autobusów: Man EL283, Solaris Urbino 12III, Mercedes-Benz Citaro O530, Mercedes-Benz Citaro O530G, Mercedes-Benz Conecto O345G, Solbus SM12, Solbus SM12 Hybrid CNG, Solbus SM18 Hybrid CNG, - z tramwajów: PESA Twist 129Nb 2010N.
 4. Poszukaj linku w dziale: "Narzędzia do gry". Piszemy: MAP TOOLS.
 5. Użytkownik nie może usunąć wątku, tylko moderator!
 6. Ten model jest prawdopodobnie stąd: http://strefa-omsi.pl/Watek-OMSI-1-2-Solaris-Urbino-15-III--183. Autor zabronił przenoszenia na inne fora: Link: http://ofpmafia.eu/files/file/23-solaris-urbino-15-iii/ do tego modelu nie działa.
 7. Cześć. Mam takie problemy : -W solarisie urbino 15II jak włączę kierunkowskaz w kabinie to słychać go głośno a jak wyjdę kamerą z kabiny i znowu wejdę do kabiny kamerą to dźwięk kierunkowskazu nadal jest, ale jest cichy. -Dzwonek przy zamykaniu drzwi w ikarusie 260.06 najpierw jest głośny a np. za drugim razem jak zamknę drzwi to jest cichy itd. cały czas jest cichy. -Kiedy pasażer chciał kupić bilet w solarisie urbino 15II to podszedł do kabiny i stał tam przez 5 sekund i dopiero kupował. -Jak jadę autobusem to jelczu L11 mod damian i na mapach co mam mało FPS-ów to dźwięk silnika słychać jakoś nieczysto czyli dochodzi np. jakieś buczenie, a na mapach z dużą ilością FPS-ów słychać wszystko normalnie. -Kiedy zamykałem drzwi w solarisie urbino 15II to słyszałem dźwięk ale się nie zamykały. Te problemy nie dotyczą pojazdów tylko omsi bo wgrałem omsi na nowo i te problemy tam nie występują, tylko w tym. Czy jest jakaś rada ?
 8. Częstochowa województwo śląskie.
 9. A jak by się chciało powrócić do starych tekstur to jak?
 10. A coś ci wyskakuje np. jakiś błąd?
 11. Mi się nie podobają te solarisy III i IV, uwielbiam II generacji.