kubex

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O kubex

 • Tytuł
  Użyszkodnik Miesiąca
 • Urodziny 19.02.2002

Pozostałe

 • Skąd
  Górny Śląsk
 • Ulubiony pojazd
  Hmmm... MAN NL202
 1. To ja też się pochwalę - na tyle na ile mi pozwala poziom 6, na tyle ulepszyłem tego Mercedesa Actrosa. Stoi akurat przed warsztatem w Rostocku po wykonanych naprawach i wstawieniu lampek na dole (wiem, trochę choinka). Długie włączone na potrzeby zdjęcia.
 2. Bzdura' date=' jest jeszcze dział regionalny. [/quote'] Napiszesz 5 postów na krzyż a później jedyne co możesz zrobić to zabawa w archeologa Od tego jest KM-F.
 3. Ja zgłaszam sprzeciw! To jest jedyne miejsce w którym mogą się wypowiedzieć które nie mają tymczasowo dostępu do OMSI/OMSI2.
 4. U nas w Katowicach jeszcze jest, bodaj 30 Ikarusów 280.26 i 280.70E
 5. Twoja mapa bardzo ciekawie się zapowiada! Tramwaj? Mam nadzieję że to wszystko pójdzie pod OMSI 1
 6. To co tu pokazujesz to istna katastrofa. Zobacz na mapy innych użytkowników - Heira, eSeLa, Kuby! et cetera, i popraw to co tu pokazałeś. Za budynkami nic nie ma. Weź postaw jakieś górki czy drzewka tak jak są w realu.
 7. Mapa zapowiada się bardzo obiecująco! Mam nadzieję że mój komputer ją uciągnie, ale... będzie dobrze . W Piotrowicach nigdy nie byłem, ale zaraz wejdę na Google Maps i pospaceruję sobie tam na Street View. Jakie linie planujesz w następnych wersjach (o ile jakieś planujesz)?.
 8. A mnie się nowy Solaris podoba. Nie mogę się doczekać gdy zobaczę go na żywo. Chciałbym zobaczyć go na Katowickich 149 (18 metrów) albo 76 (12 metrów).
 9. Strasznie irytujący jest tłok, jak chcę iść na przód pojazdu żeby widzieć co robi kierowca.
 10. Procesor: Intel Core i3 M 370 @ 2.40GHz 2.40 GHz Grafika: Intel HD Graphics (zintegrowana) RAM: 4 GB (dostępne 3,8 GB) System: Windows 7 64-bit Service Pack 1 Będzie działać pod OMSI1?
 11. Mysłowice, dawniej Siemianowice.
 12. Dzieje się coś czy Mark śpi.snem zimowym?
 13. Link wygasł i proszę o reupload. (przynajmniej u mnie tak jest) [mod]Proszę nie pisać kolejnych postów, że link nie działa, czekamy aż ktoś wrzuci nowy link, Wątek otagowany stosowną informacją[/mod]
 14. Produkcja z roku 2009 która została podpięta podobnie jak OMSI pod Techland i serię "Niesamowite Maszyny". Posiada kiepską oprawę graficzną oraz słabą fizykę gry, zwłaszcza jeśli chodzi o przegubowce. Plusami gry są cena oraz prosty edytor tras który nie posiada możliwości tworzenia uliczek, ale pozwala na zmianę ich nazwy, tworzenie własnych tras oraz zmienianie standardowych. Co wy o tej grze myślicie?