remigstan

Użytkownicy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O remigstan

 • Tytuł
  Pan Prawnik ;)
 1. Przejazd IV generacją Solarisa w Grudziądzu (#335) po trasie linii podmiejskiej/międzygminnej numer 6, pomiędzy przystankami Wielki Wełcz-Piłsudskiego/Armii Krajowej.
 2. Nigdy nie chciałbym wykonywać takiego okropnego zawodu, jakim jest kierowca autobusu.
 3. Przejazd podmiejską linią 35 na odcinku Lubicz Górny-Osiedle - Kusocińskiego nż.
 4. Ciekawym pomysłem byłoby: 18-Port Drzewny-Wrzosy I 23-Plac Św. Katarzyny-Kopanino 35-Plac Św. Katarzyny-Krobia/Bartorex 37-Plac Św. Katarzyny-Gronowo 41-Dworzec Wschodni-Na Zapleczu I taka drobna rada, jak miałbyś już wybrać jakąś linię to nie wybieraj czasem 32, bo będzie się ono już pokrywać z dwiema mapami/wersjami, a poza tym ta linia jest dosyć monotonna i praktycznie jeździ w kółko. Pozdrawiam
 5. Jak miałeś multikonto, to dla mnie sprawa jest jasna, że Cię nie zatrudnią. Wystarczy trochę regulaminów poczytać i pomyśleć..
 6. Przejazd Jelczem 120M/3 po starym moście toruńskim.
 7. Nareszcie trochę lepsza jakość i wgl. Przejazd jednym ze staruszków MZK (Jelcz 120M #448), linia numer 12.
 8. Przejazd specjalną, tramwajową linią numer 8, zorganizowaną pod zawody żużlowe na toruńskiej Motoarenie.
 9. Jeżeli chodzi Ci o obrazki z pierwszego postu, to jest to raczej Hamburg z płatnego dodatku.
 10. Popieram oraz proszę moderatorów o sprawdzenie powyższego konta, gdyż mam podejrzenia, że osoba, która z niego korzysta posiada jeszcze kilka profili na tym forum..
 11. @Thornex: A to nie jest czasem tekstura z mapy Winsenburg, która znajduje się w paczce z mapą? W tym Winsenburgu 2015 na pewno nie ma, ale jest w starej wersji. Bynajmniej ja mam na SU12.
 12. Małgosia oraz jakaś inna lokomotywa Przewozów Regionalnych na terenie Elektrowozowni Toruń-Kluczyki;) A tutaj taka linia miała być utworzona we wakacje zeszłego roku, ale no cóż, brak kasy i wielkiego zapotrzebowania na nią.
 13. Tylko, że wczoraj np jechałem ok 14 przez Kołbaskowo SPAKiem, był gong, nast.przyst. i jedynie przy głośniku cichutko skrzeczyła pani *****.