Mannerheim

VIP
 • Zawartość

  408
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Mannerheim

 • Tytuł
  Emeritus
 • Urodziny 24.05.1985

Pozostałe

 • Skąd
  Warszawa Rembertów
 1. http://omnibussimulator.pl/attachment.php?aid=3779 Na prostym odcinku drogi takie tabliczki są niepotrzebne...
 2. "Metro Warszawskie codziennie dysponuje 32 składy liniowe spośród 47 aktualnie możliwych. Wszystkie z nich to 6 wagonowe lokomotywy, które zasilane są napięciem znajdujących się przy torach, potocznie zwanych trzecią szyną" Powyższy fragment wygląda niestety jak tłumaczony Google Translatorem... Aby artykuł dobrze się czytało składnia musi być bezbłędna. "codziennie dysponuje 32 składy" - dysponuje (kim? czym?) składami. Poprawnie "codziennie dysponuje 32 składami". "to 6 wagonowe lokomotywy" - lokomotywa a wagon to zupełnie co innego. Poprawnie powinno być "to 6 wagonowe zestawy (ew. składy) trakcyjne". "które zasilane są napięciem znajdujących się przy torach, potocznie zwanych trzecią szyną" - nie zasila się napięciem tylko prądem, do tego kuleje składnia na końcu... Moim zdaniem lepiej brzmi "które zasilane są prądem z tak zwanej trzeciej szyny ułożonej wzdłuż toru".
 3. Jeśli grałeś w poprzednie części będziesz najprawdopodobniej zawiedziony. Jeśli nie miałeś jeszcze styczności z serią SC możesz spróbować, choć gra dość szybko się nudzi (małe obszary do zabudowy).
 4. Prawdopodobieństwo kupna biletu przy wejściu można ustawić w przypisanym dla danej mapy pliku .otp (w folderze TicketPacks). Na jakich mapach to się dzieje?
 5. Sprawdź w opcjach (zakładka AI-Traffic) jak masz ustawione suwaki maksymalnej liczby pieszych/pasażerów. Może są wyzerowane.
 6. Czy na skrzyżowaniu z pierwszego screena nie planujesz dodania zielonych strzałek dla prawoskrętów lub sygnalizatorów kierunkowych?
 7. Ładnie to wygląda, widać postępy w porównaniu z poprzednimi projektami. Musisz jednak popracować nad oznakowaniem mapy. http://omnibussimulator.pl/attachment.php?aid=2813 Tutaj obok wiaty przystankowej zamiast znaku A6b powinieneś ustawić D1 z B22.
 8. Dziwne, na drugim forum istnieje identyczny post autorstwa Waszka G...Magia wielu kont?
 9. Napiszę to co pisałem już wiele razy - regulamin w obecnej formie nie zakazuje zadawania pytań technicznych na shoutboxie. Do tej pory nikt nie zainteresował się zmianą § 10 a...
 10. Te tramwaje mają wymodelowane wnętrza? Jeśli nie to przezroczyste szyby odpadają.
 11. Za dobry, solidnie wykonany dodatek warto zapłacić. Jest to czyjaś praca i poświęcony czas. Nikt nie zmusza do kupna dodatku. Jeśli nie stać mnie na coś to nie kupuję tego, czekam i odkładam pieniądze albo rezygnuję. Prosta sprawa. Gry też są dla ludzi a nie każdego na nie stać... Dlaczego dodatki mają być zaliczane do innej kategorii? Płacąc za grę wynagradzamy autorom ich pracę, tak samo jest z dodatkami.
 12. Mapa zrobiona z rozmachem, zapowiada się bardzo ciekawie Co do polskich klimatów to niedługo pojawi się zestaw naszych rodzimych latarni więc wstrzymaj się na razie ze wstawianiem oświetlenia na mapie.
 13. Tory mają w tym miejscu przebieg prostopadły do osi jezdni więc nie powinno być tam tej tabliczki.