Patryczek

Użytkownicy
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-1

O Patryczek

 • Tytuł
  Nowicjusz

Pozostałe

 • Skąd
  Sosnowiec
 • Ulubiony pojazd
  Ikarus 280,SU15,man nl202
 1. Przy niektórych mapach po zainstalowaniu podczas wczytywania mapy pojawia się błąd FEHLER 32 (chyba) etc oraz ostatnio do mojej ''kolekcji błedów'' dołączył ten pokazany w zdjęciu poniżej .Pomocy! Co mam robić? Dodam jeszcze że niedawno robiłem aktualizację z OMSI 1.01 na bodajże 1.05 albo 1.06
 2. Witam ,otóż mam pewien problem i to nie tylko z mapą Bytom, ale również m.in. z Lesznem czy Szczecinem. Mam OMSI 1 .01. Pojawiają się wszelakie błędy . Nie da się w ogóle zainstalować żadnej mapy. Co robić?
 3. zawsze takie cos wyskakuje już po raz 10 to sie dzieje,co to za g**no?
 4. Zrobiłem to co mi poradziłeś i uwaga... pojawia się error.
 5. Autobus jest świetny! NAJGORSZY JAKI WIDZIAŁEM Nie dość że nie można nim jezdzić to jeszcze wywala bład.SKANDAL!
 6. POMOCY! Podczas wybierania autobusu (czyli SU 15) wywala jakiś błąd.CO ZROBIĆ! [mod]1. Nie krzycz 2. wróżek nie ma , wstaw screena[/mod]
 7. wydaje mi się że na mapie jest za dużo drzew.poza tym wffs według mnie powinno być tutaj duże BLOKOWISKO.i chciałbym by w następnej wersji tej mapy było kilka polskich obiektów np. z MEGA POLISH MOD.Inaczej mapa trochę nie fajna.
 8. Wczoraj jechałem ogórkiem (AUTOBUSEM)
 9. przepraszam cię bardzo,lecz gdy wlączam mapę już na starcie wyskakuje error i potem cały komputer się laguje.CCCCCCCCCCO TO MA BYC!
 10. fajnie że robisz mapę dąbrowy.proponowałbym ci również zrobienie jakiegoś kursu do sosnowca.wyczekuję na wydanie mapy , gdyż jestem z ZAGŁĘBIA DĄBROWSKIEGO ( sosnowiec)
 11. pkm sosnowiec lub pkm gliwice. tyle. no chyba że transport pawelec lub meteor jaworzno
 12. na filmiku: 3;29 zamek z minecrafta- bardzo fajny pomysł:D
 13. witam.jestem z sosnowca i wygląada to pięknie.aha polecam ci zrobić trasę lini nr 55 ( sosn. os. NAFTOWA PĘTLA - TWORZEŃ huta katowice) .oczywiście sugeruję tylko jednak chciałbym się taką linią przejechać .papa.