LUKASZZYGMUNT

Użytkownicy
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O LUKASZZYGMUNT

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 25.09.1999

Kontakt

 • Strona WWW
  http://google.com

Pozostałe

 • Skąd
  Jelenia Góra
 • Ulubiony pojazd
  Man NG313
 1. Witam , zauważyłem ze ostatnio na mapie Berlina w autobusach MAN SD200,202 mam proboblemy z dźwiękiem . Otóż jeśli ustawie autobus na mapie to dźwięk działa , jeśli zaś przesunę kamerę w stronę drzwi dźwięk turkotu silnika się wyłącza . W autobusach AI w większości tez nie ma dźwięku . W czym może być problem ?
 2. Tak dodałem
 3. Witam! Przez ostatni czas tworzyłem własną pętle do mapy Szczecina. Jednak po odpaleniu mapy autobusy jadące do nowej pętli nie mają kierunku. Próbowałem tworzyć jeszcze raz jednak nic. Nawet ja nie mogę ustawić kierunku nowej linii w autobusie. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje!
 4. Cześć! Mam problem z ludźmi w Omsi nieco inny - otóż mimo iż wsiadają ludzie , przy zatłoczonym autobusie niektórzy nie wsiadają do pojazdu , mimo iż chcą daną linią pojechać. Jak rozwiązać ten problem? Dziękuje za pomoc!
 5. Usunąłem zbędne pliki hof , ale znowu jest tak samo . Do czego w ogóle służy w edytorze funkcja copy track? Czy ona ma tutaj jakieś znaczenie?
 6. Co oznacza zaznaczyć track obok kostki. Jak to się robi?
 7. Niestety też nie pomaga . Dalej się nie zatrzymuje , tylko bierze ludzi na pętli.
 8. Dzięki pomogło , ale autobusy AI ciągle nie zatrzymują się na przystankach , mimo iż ludzie chcą do niego wejść. Co zrobić ?
 9. Witam! Mam problem z autobusem Ai , ponieważ na pętli znika a chciałem , żeby czekał na kurs. PROSZĘ o pomoc!
 10. Witam! Stworzyłem linię i okazuje się że autobus na niej jeździ bez kierunku. Hof zrobiłem , rozkłady też itd. Autobus też zamiast czekać na pętli jedzie od razu. Co się dzieje. Pomocy!! Z góry dziękuje , a za odpowiedź nagrodzę
 11. Proszę o pomoc. Zrobiłem linię do mapy i po jej uruchomieniu autobusy AI nie zatrzymują się ani na pętli ani na przystankach. AI jeżdżą bez kierunku. Co mam zrobić
 12. Witam! Stworzyłem nową linię do Szczecina. PO odpaleniu jej zobaczyłem autobusy Ai bez kierunku. Trasę i rozkład ułożyłem . Wpisałem potem w plik hof wszysko co trzeba. DODAM jeszcze że zamiast czekać na kolejny kurs autobus AI jedzie nawet godzine przed czasem. Co zrobiłem źle. PROSZĘ O POMOC !!
 13. Zrobiłem tę linię do mapy Szczecina. Kiedy odpaliłem mapę autobusy o tej linii jeżdżą tylką z numerem nie zatrzymują się na przytsnkach i jadą bez pasażerów. Co mam zrobić? Wszystkie czynności w edytorze i w pliku hof zrobiłem. Proszę o pomoc! Z góry dziękuje!
 14. Witam! Mam taki problem. Pobrałem do Omsi 1 Projekt Szczecin 1.00 Fictional , kiedy odpaliłem p okazało mi się to co na obrazku . Mam wszystkie pliki i Omsi 1.04. Proszę o pomoc!!
 15. Witam! Proszę o plik texture do Projekt Szczecin 1.00 ( fictional )