KacperPKP

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O KacperPKP

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Oto lista małych autobusów które są dostępne dla OMSI i OMSI 2: -Solaris Urbino 10 -Solaris Alpino 8,6 -Mercedes Vario 812D -Mercedes O520 -Gaz Ruta -Baz A079 Czy do OMSI są jeszcze jakies inne minibusy niż te co ja wymieniłem?
 2. A jeszcze mam takie nietypowe pytanie. Czy macie może w planach zrobić tego Jelcza 120M w wersji trolejbusowej?
 3. Super mapka A tak po za tym to te 2 pierwsze screeny to przypominają mi taki fragment pewnego przystanku z Gdyni .
 4. Mam taki problem z Edytorem OMSI 1 A problem jest taki ,że kiedy po otwarciu tego Edytora rozpoczyna się inscenizacja ulic ,obiektów itp... to kiedy wcisnę w cokolwiek podczas tej inscenizacji (znak x ,albo cokolwiek na co się naciska myszką) to pojawia się okienko ,i jak wcisnę albo Ja albo Nein to pojawia się folder gdzie w Folderze "Omsi" można znaleźć tam foldery z mapą Berlina i Grudnorfa i jak wejdę na któryś z tych dwóch folderów to mam u obu jest taki plik z nazwą "globa" i jak wcisnę to jest ta cała inscenizacja i to trwa trochę długo (najdłużej to 4 minuty gdyż ja specjalnie z tego powodu wyłączyłem kompa) to było to samo jak wcisnąłem znak x czy coś co się da wciskać. Mam jeszcze jedno pytanie ,jak długo u was włącza się ten Edytor do OMSI (Pierwsza część tego symulatora)? [mod] Kilkadziesiąt wyrazów w 1 zdaniu bez skladu i ładu,..tego nie da się czytać ...reg., interpunkcja, stylistyka[/mod]
 5. @OmniWin Dziękuję za pomoc ,wreszcie udało się przetestować tą grę i trzeba się przyznać że to najlepszy symulator autobusu jak znałem. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
 6. Wybacz ,że zadam takie głupie pytanie ,ale czy byłaby możliwość aby podać tu link do tej strony ,gdzie będzie można pobrać ten Aerosoft Launcher?
 7. Wątpię ,żeby ta metoda zadziałała.
 8. Witam Mam taki problem z pierwszą częścią gry OMSI ,otóż po zainstalowaniu gry i aktualizacji OMSI wciskam w tą grę i pojawia się najpierw okienko z cyfrą 4 ,a następnie komunikat "OMSI nie zostało aktywowane poprawnie! Proszę skorzystać z Aerosoft Launcher .Jeżeli masz jakieś pytania ,skontaktuj się z pomocą techniczną Aerosoft!". I nie rozumiem w czy jest tu problem. Grę OMSI mam oryginalną kupioną w Media Markt ,mimo że tę grę aktualizowałem w Aerosoft Launcher to właśnie ten komunikat wyżej opisany się pojawi. Mam nadzieję ,że jest szansa na rozwiązanie tego problemu i że będę mógł w końcu przetestować tą grę. PS.Mam Windowsa 8 jakby ktoś pytał.
 9. @EdiX fajnie wyszłeś na tym zdjęciu pod nazwą użytkownik
 10. Witam wszystkich Ja mieszkam w Koszalinie ale urodziłem się w Szczecinie.
 11. Witam Mam taki problem ,niedawno kupiłem w Media Markt grę OMSI (część pierwszą) po zainstalowaniu i zaktualizowaniu tej gry kiedy chcę włączyć grę to podczas włączania wyskakuje mi okienko z napisem 'DG DirectX could not init' nie wiem o co w tym wszystkim chodzi?