Drahus

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Drahus

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Zawsze potem można zrobić wersję 2.0 dla linii 912, która uruchamiana jest, gdy zamykają most pontonowy w celu naprawy. Co prawda, trasa wtedy różni się trochę, ale myślę, że to nic trudnego dla twórcy, bo po tym co widać jest to konkretna i bardzo dobrze wykonana robota. Czekam z niecierpliwością na koniec prac.
 2. Wydaje mi się że nic tam nie było. Do tej opinii skłania mnie to, że w gdańskich Mercedesach O405GN2 z Berlina sterownik R&G został dołożony miejsce oryginalnego przy pulpicie, a u góry nic nie było.
 3. No nie wierzę w to co widzę! Super, że się za to wziąłeś i czekam na dalszy rozwój prac, bo jak na razie to mapa wygląda super i nawet jest podobna do tej vBusowej. Powodzenia!
 4. Wszystko działa. Widocznie odznaczyłem "w poszukiwaniu wydajności". Dziękuje obu panom i temat do zamknięcia myślę.
 5. Witam. Mam problem z OMSI, polegający na tym, że po włączeniu prądu nie świecą mi się kontrolki na pulpicie oraz podświetlenie przycisków w modelach SD202, NL202 i w Mercedesie O405N2, a w SD200 działa bez zarzutu. Nie wiem na czym może to polegać, bo wcześniej nie było z tym problemu. Być może pobierałem jakiś mod, który się z tym gryzie albo jest źle zainstalowany, ale nie jestem w stanie teraz powiedzieć jaki... Proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam.