kaplok

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-2

O kaplok

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Tu jest ailists. A gdzie jest logfile?
 2. Temat do zamknięcia. Post przeniesiony do specjalnie przeznaczonego wątku.
 3. Cześć! Wcale nie mam złych specyfikacji technicznych: -Intel Core i7 -Karta graficzna Nvidia GT540M (nie wiem ile ma gb, 2 lub 1) -8 GB Ramu -Windows 10 Omsi 2 ścina mi się nawet na Grundorfie Ustawienia mam na PC 2006. Autobusy "skaczą" po jednym zderzeniu, a czasami już po ruszeniu czy odpaleniu silnika. Co zrobić
 4. Cześć! Tworzę swoją mapę i kiedy chcę ją przetestować i wchodzę w OMSI po mapie poruszają się same piętrowe MANy. Nie ma ŻADNYCH samochodów! Co zrobić? Sprawdzałem ailist i myślę, że jest w porządku. Może to wina edytora?
 5. Cześć! Wcale nie mam złych specyfikacji technicznych: -Intel Core i7 -Karta graficzna Nvidia GT540M (nie wiem ile ma gb, 2 lub 1) -8 GB Ramu -Windows 10 Omsi 2 ścina mi się nawet na Grundorfie Ustawienia mam na PC 2006. Autobusy "skaczą" po jednym zderzeniu, a czasami już po ruszeniu czy odpaleniu silnika. Co zrobić??
 6. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym farbschema_tex1, bo nie każdy autobus ma całą karoserię w jednym pliku. np. Sor 10,5 do którego chciałem zrobić repaint ma różne pliki np. bok lewo i prawy osobno, klapa silnika osobno... jak to zrobić? Może to pojazd "niewygodny" do teksturowania?
 7. Cześć! Szukam pomocy w tworzeniu mapy do OMSI 2 "PKS by Kaplok". Chodzi mi generalnie o całokształt z naciskiem na utworzenie rozkładów, planowanie AI, pliki .hof, dobranie obiektów i autobusów AI. Dodatkowo jeśli ktoś zna się na tworzeniu i konwertowaniu obiektów, malowaniach autobusów na pewno się przyda Piszcie na PW
 8. Jak zmienić ten znaczek przystanku żeby nie było tego 'H' tylko np. jak znak drogowy przystanek?