djvista123

Użytkownicy
 • Zawartość

  226
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

O djvista123

 • Tytuł
  Wdrożony
 • Urodziny 06.10.1989

Pozostałe

 • Skąd
  Detmold
 1. Witam mam takie pytanko chciałem sobie troszkę przesunąć w lewo bileterkę (to co drukuje bilety) w solarisie BVG altera tylko nie wiem jakie wpisy za to odpowiadają w pliku .cfg w folderze Model . Jakby ktoś mi pomógł w tym to był bym wdzięczny z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
 2. A ma ktoś folder script z tego dodatku bo tylko to potrzebne ?
 3. Nie mam a muszę ?
 4. Jak uruchomić go bo mi się ładuje niekompletny ?
 5. Aaa ok dzięki no w sumie już samo to odkryłem
 6. A skąd mam wziąć ten Time table editor ? szukałem i nie znalazłem.
 7. Witam mam takie pytanie czy mógłby mi ktoś opisać jak zrobić rozkłady łączone lini żeby np. jedna linia miała 4 kursy i potem zaraz bym jechał na następną linie ? z góry dzięki.
 8. Ta wersja już jest od Września
 9. Witam gram obecnie na mapie Nürtingen V5 w omsi2 i mam taki dziwny problem ze jak mam aktywny rozkład jazdy to po wyjściu z gry i ponownym wejściu do gry rozkład ten się nie zapamiętuje nie wiem jak temu zaradzić . Proszę o pomoc z góry dzięki. Pozdrawiam. Do moderatorów: nie usuwać drugi raz i na przyszłość podawajcie czemu usuwacie temat bo to nie w porządku ! [modn]Lepiej się prosto u moderatora pytać o co chodzi... Nikt nam nie każe wyjaśniać, bo użytkownik sam powinien się zorientować, że problemy dotyczące danej mapy się opisuje w wątku danej mapy. 11.05.14/Piotrek[/modn] [mod] Ja usunąłem, Sorry djvista123 ...352 posty i obecność na forum od 2011 r, dziesiątki razy piszę aby nie zakładać nowych tematów tylko dopisywać się w temacie mapy/pojazdu itp., więc Tobie nie muszę tego wyjaśniać... reg. 2g.[/mod]
 10. Witam gram obecnie na mapie Nürtingen V5 w omsi2 i mam taki dziwny problem ze jak mam aktywny rozkład jazdy to po wyjściu z gry i ponownym wejściu do gry rozkład ten się nie zapamiętuje nie wiem jak temu zaradzić . Proszę o pomoc z góry dzięki. Pozdrawiam.
 11. Kiepski żart tam nie ma mapki w download zie :/
 12. Witam poszukuje: Anzeigen\Seitenschilder\Projekt Szczecin
 13. Mi wywala błąd na starcie fehler bei bereichsprüfung [mod]wstaw logfile bo taki post jest bezużyteczny[/mod]
 14. Jeszcze jedno jak ustawić kurs z Grabowa Gdańskiego do Kosakowa Dworca PKP ? Bo według napisanych celów się nie da . Do moderatorów: Nie usuwać do póki nie zyskam odpowiedzi !
 15. Jeszcze jedno jak ustawić kurs z Grabowa Gdańskiego do Kosakowa Dworca PKP ?